Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 17

Tema: T4

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno T4

lijepo molim da mi se objasni kako na T4 otvoriti veliku mapu!
    naime imam IE7 zaštičen na poslu od raznih sranja, i jednostavno nemam opciju za otvaranje velike mape.
    Igrati bez velike mape je imbicilno, a otključavati sigurnosne opcije na IE nije ništa pametnije zbog nekog seronje koji je na šrotao na T4 neke pizdarije.
    Jel nije normalnije da se mapa vidi ko i do sada?
    Dakle zanima me kako riješiti taj problem
    hvala!

Član foruma CM Marko's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Treavian je predviđen za igranje na standardnim web browserima koji nisu dodatno modifikovani.

Svaka dodatna modifikacija može pored smetnji u igri da aktivira i captcha sistem.

Član foruma umbacano's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Marko Vidi post
    Treavian je predviđen za igranje na standardnim web browserima koji nisu dodatno modifikovani.

Svaka dodatna modifikacija može pored smetnji u igri da aktivira i captcha sistem.
    Pa kako ce onda otvoriti veliku mapu na IE :stupid: , covjek igra s posla, ne moze bas previse supat po kompu

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Marko Vidi post

ma nije IE modificiran, nego mu je securitiy na višem levelu, dajte to shvatite.
    Automatski su tom imbicilnošču onemogučili masi ljudi da igraju.
    Umjesto da mi tu objašnjavaš kako je i što je, pošalji onim biserima njemcima, da je određeni dio ljudi naprosto izbačen iz ove igre zbog njihovih pizdarija.. Neki admini na mrežama jednostavno ne dozvoljavaju flash animcije....
    Ne samo da nemogu do velike karte, nego nemogu ništa ni sa malom kartom....... i čemu onda igra?
    Za koga?

Član foruma Munjar's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    ma nije IE modificiran, nego mu je securitiy na višem levelu, dajte to shvatite.
    Umjesto da mi tu objašnjavaš kako je i što je, pošalji onim biserima njemcima, da je određeni dio ljudi naprosto izbačen iz ove igre zbog njihovih pizdarija.. Neki admini na mrežama jednostavno ne dozvoljavaju flash animcije....
    Ne samo da nemogu do velike karte, nego nemogu ništa ni sa malom kartom....... i čemu onda igra?
    Za koga?
    skini si google chrome, instalacija je moguća čak i u guest programu
    Živio rad :cowboy:[/SIZE]

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Munjar Vidi post
    skini si google chrome, instalacija je moguća čak i u guest programu
    ma nije u tome bit.......

Član foruma CM Marko's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Za koga?
    Jednostavno ako želite da igrate Treavian, igrajte ga iz browsera koji ima standardna podešavanja. Ne možete zahtevati od programera da menjaju igru jer ste je Vi podešavanjima Vašeg browsera onemogućili.

Kao kada bi ste Antivirusni program podesili da blokira neki sajt a onda od vlasnika sajta zahtevali da Vam omogući pristup.

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

ne nego postoje neki standardi u programiranju, radi kompaktibilnosti sa platformama...
    I usporedba sa antivirusom je smješna...
    Nema veze, uživajte u crtićima i barbikama
    Vrijeme će pokazati tko je u pravu, ekipa koja njurga, ili oni koji9 su opd igre napravili teletabise.....

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

ne nego postoje neki standardi u programiranju, radi kompaktibilnosti sa platformama...
    I usporedba sa antivirusom je smješna...
    Nema veze, uživajte u crtićima i barbikama
    Vrijeme će pokazati tko je u pravu, ekipa koja njurga, ili oni koji9 su opd igre napravili teletabise.....
    Dobro si me nasmijo

Slusaj, imas posao, znas kako idu pare.. RADOM!
    Oni su napravili novu verziju (bogu hvala!) da bi profitirali. I dosta dobro im ide sve vise igraca vidim.
    Jednostavno nemoguce je napraviti to sta ti trazis, ja sa bavim programiranjem i bio sam u timu koji je radio browser igrice bas kao travian i bitefight, a tvoj zahtjev bi napravio mnogo posla. Onaj tko oce igrat Travian, lako ce stavit na nizi level sigurnosti u IE postavkama. Ti si jedan od 1% igraca kojima se to desava, a '99%' od tih '1%' ce uskladit svoje postavke kako bi mogli vidjeti mapu.

Ako ti ne pase, odi igrat sah. Tamo imas lijepo 8x8 vidis sve bez problema.

- IE-najbolji browser za skidanje boljih browsera ^^

-WoltLab

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno gdje su vojnici ili__??

primjetio sam na t4

poslao sam
    20 vojnika
    09 zarobljeno
    sve oslobodjeno
    a vracaju mi se samo 18 vojnika

gdje je nestalo 2 vojnika

moj prijatelj ima isto iskustvo gdje mu je nestalo 5 vojnika

btw.. manjakvost flasha je to sto nemogu otvoriti u new tab ili u new windows

inace pozdrav svima

e da, super mi je to sto se iskustvo heroja moze kupiti svitcima, tako je trenutno 1 heroj na serveru na 10 lvl a ima samo 12 bodova napada :bruka: bwaa hahaha!!!

novac cini cuda,... :cvijece i proljece::S

hahah, dobra fora,,, samo naprijed :blink::tough:
    Uređeno od strane mathura (12.03.11 um 09:26 Uhr) Razlog: Double Post

Pravila postanja