Prikaz rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Pitanja: Srebro

Član foruma GL1STA's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno Pitanja: Srebro

Ovako.... Aukcija u vezi srebra.... Kupujem 1 x Kratki mač Legionara I ovako imamo nesto ponude 12... Sta je to???
    Ponudio sam za to 4000 srebra a meni onda pise ovako 3143(4000) po jedinici... Jel mi moze tko malo obajsnit zasto pise da sam ponudio manje.... ??? :S

HVALA :zeko:
    http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49647

Najjaca EPIC FAIL tema na svim .hr stranicama..... Ja sam plakao 3 dana.... Stomak me bolio 2 dana.... xD

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od GL1STA Vidi post
    Ovako.... Aukcija u vezi srebra.... Kupujem 1 x Kratki mač Legionara I ovako imamo nesto ponude 12... Sta je to???
    Ponudio sam za to 4000 srebra a meni onda pise ovako 3143(4000) po jedinici... Jel mi moze tko malo obajsnit zasto pise da sam ponudio manje.... ??? :S

Zato jer kada netko ponudi više srebra od tebe, onda on dobije tu nagradu dok netko ne ponudi više

Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od HotShotGG Vidi post
    Zato jer kada netko ponudi više srebra od tebe, onda on dobije tu nagradu dok netko ne ponudi više
    Nisi me skuzio.... Ja sam bio ponudio 4000 a pise 3454 da sam ponudio a nisam.... Znm ako netko ponudi vise da je njegovo....

Najjaca EPIC FAIL tema na svim .hr stranicama..... Ja sam plakao 3 dana.... Stomak me bolio 2 dana.... xD

Član foruma Zvjer's Avatar
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Nisi me skuzio.... Ja sam bio ponudio 4000 a pise 3454 da sam ponudio a nisam.... Znm ako netko ponudi vise da je njegovo....
    Zato što si već premašio ponudu pa digne za samo 1 srebro,barem mislim da je tako.

Član foruma asterix3's Avatar
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

to je da amo reci zbuni druge ponudjace,ovaj prije tebe je ponudio 3453 srebra za taj mac i kada ti ponudis vise svi osim tebe vide samo da je sad ponuda 3454 i neznaju koliko si ti zapravo ponudio i npr. ako neko sad ponudi 3700 srebra pisat ce mu da mu je ponuda nadmasena a ostali ce vidjeti da je sad ponuda 3700.... nadam se da si razumio

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Istina što ti je Zvjer rekao.Dakle ako ti daš ponudu od 4000 srebra a taj prije tebe je ponudio maximalno recimo 3400 tebi će ponuda glasit 3401 da si ti ponudio.Dakle 4000 je maximalno koliko ti nudiš i dok god netko ne ponudi više od 4000 ti ćeš biti najveći ponuđivač.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Oke... SKuzio sam....
    Daj LOCK ili ostavi za ostala pitanja o srebru...

Slične teme

1. Kratka pitanja
    By satho in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4212
    Zadnji post: 28.08.14, 17:05
  2. [T4] Pitanja i Odgovori
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 29.03.11, 02:31
  3. Srebro - T4
    By xsahistax in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6