Stranica 28 od 31 PrvaPrva ... 182627282930 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 271 do 280 od 305

Tema: Trenutno stanje na serveru 5 ~ rasprave

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Ja bi samo još zamolio moderatore.Ako več radite to za kaj ste izabrani.Kako može čovjek,koj tvrdi da nema pojma o serveru prije,imat potpis pobjednika istoga.Dapače negira igranje sa savezima i suigračima sa istoga,kako se to može objasnit,nego teška prevara.Ali to je kod nas u hr,več postalo ko dobar dan.Uzalud je o tome više i pričat.Samo se nadam da ovaj server i ostale,budete odradili korektno,ne da vam ih radi mup hr.:pije kavu:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Ja bi samo još zamolio moderatore.Ako več radite to za kaj ste izabrani.Kako može čovjek,koj tvrdi da nema pojma o serveru prije,imat potpis pobjednika istoga.Dapače negira igranje sa savezima i suigračima sa istoga,kako se to može objasnit,nego teška prevara.Ali to je kod nas u hr,več postalo ko dobar dan.Uzalud je o tome više i pričat.Samo se nadam da ovaj server i ostale,budete odradili korektno,ne da vam ih radi mup hr.:pije kavu:
    bla bla, svejedno opet gubiš :to victory: a ima vas x3

teško je to objasniti ......
    Winners S1 2011, graditelj Bob Graditelj, savez 1.Bojna, koalicija CIRKUS

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    bla bla, svejedno opet gubiš :to victory: a ima vas x3

teško je to objasniti ......
    :cerek:
    tak je rudika,nije drlja pobjednik već bob graditelj onaj čisti acc (nikako multić jer ti vjeruješ u čistu igru) kojeg si ti tako ponosno deffao i pushao
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    :cerek:
    tak je rudika,nije drlja pobjednik već bob graditelj onaj čisti acc (nikako multić jer ti vjeruješ u čistu igru) kojeg si ti tako ponosno deffao i pushao
    Drlja nije pobjednik ni u kom slučaju zlato moje,niti neče uspjet ikad nešto osvojit.Aha pa ti pričaš o čistoći.Čijoj dadek,pa i tvoj lzn je bio sa navom i ostalima nečistima,jel se sad poklapaš po uhima,kad si izrekao ovu glupost prije:pije kavu:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mimi8 Vidi post
    dado ako ti tako kažeš , onda će mi bit stvarno prvi server

arhi, ne spamaj tu nego farmaj škorpije
    hahahahahahahahahahahah megla ne izdaj nista hahah ROTFL

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

tak se svadate ko neke babe na trznici za dvije glavice luka D hahahahahah pusti nedam,nedam pusti hahah

sve cestitke suprotnoj koaliciji,odigrali su mastovito i pametno,te vrlo lukavo
    antonius(munja94)

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od antonius Vidi post
    tak se svadate ko neke babe na trznici za dvije glavice luka D hahahahahah pusti nedam,nedam pusti hahah

sve cestitke suprotnoj koaliciji,odigrali su mastovito i pametno,te vrlo lukavo
    antonius(munja94)
    niti su odigrali maštovito,niti lukavo.Jedino su se neki napatili cjele noči,da bi pojedinci,napominjem pojedinci sramotno izgubili neke stvari.i sad se smiju,pa čak i čestitaju,bravo.dajte nas uputite da i mi uputimo čestitke.posebno da zahvalimo u vaše ime.Ped...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Drlja nije pobjednik ni u kom slučaju zlato moje,niti neče uspjet ikad nešto osvojit.Aha pa ti pričaš o čistoći.Čijoj dadek,pa i tvoj lzn je bio sa navom i ostalima nečistima,jel se sad poklapaš po uhima,kad si izrekao ovu glupost prije:pije kavu:
    iss, pa ti lupiš i ostaneš živ, pa na isti način ste dobili arhitektu x3 koji je bio u NAV-u i još nekoliko stvari, pa u čemu je razlika na kraju....................................
    definicija špijuna bi bila otprilike ovako :da špijun koristi prigode da bude informator ili vrši izdaju
    i Osobe koje se bave špijunažom nazivamo špijunima, a sredstva i načini kojima oni dolaze do podataka su razni: uhođenje, potajno motrenje kretanja, rada ili neke druge aktivnosti promatrane strane, dostavljanje podataka, potkazivanje ili cinkanje i slično.

i ništa tu nije protivno pravilima ratne igrice

nego, gdje vam je WW.... natari vam još uvijek ispred vašeg

1. manijak povuci - potegni ŠBBKBB 87 -
    2. Natari - 0 -
    3. Che perpetuum mobile oOo 0

e rudika, teško je tako stalno igrati i gubiti.....
    Winners S1 2011, graditelj Bob Graditelj, savez 1.Bojna, koalicija CIRKUS

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    iss, pa ti lupiš i ostaneš živ, pa na isti način ste dobili arhitektu x3 koji je bio u NAV-u i još nekoliko stvari, pa u čemu je razlika na kraju....................................
    definicija špijuna bi bila otprilike ovako :da špijun koristi prigode da bude informator ili vrši izdaju
    i Osobe koje se bave špijunažom nazivamo špijunima, a sredstva i načini kojima oni dolaze do podataka su razni: uhođenje, potajno motrenje kretanja, rada ili neke druge aktivnosti promatrane strane, dostavljanje podataka, potkazivanje ili cinkanje i slično.

i ništa tu nije protivno pravilima ratne igrice

nego, gdje vam je WW.... natari vam još uvijek ispred vašeg

1. manijak povuci - potegni ŠBBKBB 87 -
    2. Natari - 0 -
    3. Che perpetuum mobile oOo 0

e rudika, teško je tako stalno igrati i gubiti.....
    kaj ti znaš,kak se gradi,mi radimo posebno ojačane temelje,dok to rešimo ovo gore brzo sredimo
    To ti je nova tehnika gradnje,mi idemo u zemlju ne u zrak
    Uređeno od strane rudlavi cezar (13.03.12 um 14:34 Uhr)

Član foruma dalmatinac22's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

niti su odigrali maštovito,niti lukavo.Jedino su se neki napatili cjele noči,da bi pojedinci,napominjem pojedinci sramotno izgubili neke stvari.i sad se smiju,pa čak i čestitaju,bravo.dajte nas uputite da i mi uputimo čestitke.posebno da zahvalimo u vaše ime.Ped...

auuuu kak se osječam prozvanim sada :(
    Al evo. hvala na deffu koji btw nije bio za moj acc. Skidam kapu na tom pačenju cijele noči. Hvala ti od srca...
    Što se tiče izgubili sramotno neke stvari. Brijem i dalje da nije sramotno. Dapače! tajming im je bio savršen. Toliko savršen da ni sami nisu svjesni koliko savršen. I da, zašto nebi čestitao? Najavio sam brda.... a okotio se miš. Jesam ja tome kriv? Pa naravno da nisam. Krivi su oni! Kao što sam več rekao... savršen tajming

Stoga evo ti savjet kao prijatelj... budi muško i čestitaj. Ak spushimo (a hočemo) moš okolo govoriti da si fair play igrač. Ak se izrodi neko meni trenutno nepoznato čudo... ono... bude im valjda bed što su izgubili nakon što smo im svi čestitali. Ne znam iskreno. Al koga briga u biti

Skupila se hrpa amatera. Brojčano neš jači nego oni... naša sramota. I umjesto da svi skupa shutimo i molimo da čim prije završi server. Da se molimo da nitko tu niš ne piše pa da se ne sramotimo ti im tu samo hraniš ego.... :(

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226