Stranica 8 od 31 PrvaPrva ... 67891018 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 71 do 80 od 305

Tema: Trenutno stanje na serveru 5 ~ rasprave

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

totalno promašeno vrijeme aktiviranja novog servera ...... server bi mogao imat prolaz samo ako ostane jedini t3.6 ..... onda bi mogao okupit dosta starije ekipe koja bi ga možda zaigrala iz nostalgije

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

jedno malo pitanje: ko je tolko bedast da je uzeo moj nick na t5?

jaooooooooooooooooooooooooo
    sad dobil info da je još neko sa nickom grinhil tu
    hahaha
    đizs pala:
    prd.

Član foruma Zvjer's Avatar
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    totalno promašeno vrijeme aktiviranja novog servera ...... server bi mogao imat prolaz samo ako ostane jedini t3.6 ..... onda bi mogao okupit dosta starije ekipe koja bi ga možda zaigrala iz nostalgije
    Daj svi ste dosadni s tom riječju "stara" i svi ju baš namjerno tupe.Pomoirimo se to je prošlo vrijeme vrijeme je fulano,ali bolje fulani nego nikakav.
    Citat Citat od GRINHIL Vidi post
    jedno malo pitanje: ko je tolko bedast da je uzeo moj nick na t5?

jaooooooooooooooooooooooooo
    sad dobil info da je još neko sa nickom grinhil tu
    hahaha
    đizs pala:
    Baš se pitam tko je tolko bedast P

Član foruma Bedo's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Nisam ovo igrao godinu dana, počeo sam opet zbog ekipe iz kvarta koja je odlučila počet igrat ( neki stari neki novi igrači),
    ali u životu nisam vidio ovako lošu konkurenciju i spori razvoj igre. Što se dogodilo? -.-
    Practise N Enjoy :pije kavu:

Član foruma Zvjer's Avatar
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Server došao u krivo vrijeme 1k igrača od kojih većina nisu farme pa ne možeš dovoljno ukrasti koliko ti treba tj. koliko se inaće krade.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

najzanimljiviji server a nitko ništa ne piše

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Nadam se da ce vam ovo dici malo raspoloženje ali koliko sam cuo dolazi neka ekipa sa s1.Navodno zele konkurirarti za neke opake bitke i naravno uletiti u neko saveznistvo. Ali sve budete znali na vrijeme. Koliko znam iskusni su igraci tako da sretno svima i neka bude sto napetije

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Citat Citat od nimja Vidi post
    najzanimljiviji server a nitko ništa ne piše
    Jako je zanimljiv. Moš' si mislit sto je zanimljivo. Jedna velika koalicija koja se zove Scorpion i i jos par malih saveza koji nece moci nista za otprilike mjesec dana kada se scorpioni razviju koliko-toliko. Jedino bi moglo biti zanimljivo ako se skupi neka ekipa koja zeli pokazati svoje znanje i iskustvo sa drugih servera. Ili se mozda varam pa se svi ovi mali savezi udruze pa oderu scorpione ali nevjerujem u to jer koliko znam ima par ljudi koji su jako iskusni i htjeli bi zaigrati sa scorpionima

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Trigla-Markaus Vidi post
    Nadam se da ce vam ovo dici malo raspoloženje ali koliko sam cuo dolazi neka ekipa sa s1.Navodno zele konkurirarti za neke opake bitke i naravno uletiti u neko saveznistvo. Ali sve budete znali na vrijeme. Koliko znam iskusni su igraci tako da sretno svima i neka bude sto napetije
    Sigurno ce poveci broj igraca s s1 imat zelju za doc na server i malo zaigrat
    Ko da ista drugo imamo za radit

Samo je pitanje hoce li bit smisla.
    Kolika ce bit razvijenost ostalih igraca, kolika ce bit ponuda "napustenih" accova,....

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Sigurno ce poveci broj igraca s s1 imat zelju za doc na server i malo zaigrat
    Ko da ista drugo imamo za radit

Samo je pitanje hoce li bit smisla.
    Kolika ce bit razvijenost ostalih igraca, kolika ce bit ponuda "napustenih" accova,....
    A dobro sto se tice tog poveceg broja igraca vec vidim kako ce 1. Bojna cijela preci tu i pokusati nesto napraviti. Ali koliko sam proucavao igrace malo vec vidim da je 70% vec igralo ali na s1 tako da se maltene vec svi medjusobno poznaju. Ali budemo jos vidjeli nadam se da ce biti bar tri puta veca brojka igraca nego sada tako da bude akcije da se svi malo zabavimo. (fejk ili nije , hocu ili necu deffati )

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226