Stranica 11 od 58 PrvaPrva ... 91011121321 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 101 do 110 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Argonath Vidi post
    nebi bilo loše da netko od naših admina barem prokomentira ovo, a?
    Kao prvo, samo je jedan admin,... ne mnozina
    A drugo, sto to treba prokomentirati?

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

čuj ovaj poplavio pa ih brani, stari admin je bolji od novog admina

prokomentirat to kaj su serveri u banani, a forum, on nije ni u banani on je u majmunovom želucu već

Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od cossorre Vidi post
    čuj ovaj poplavio pa ih brani, stari admin je bolji od novog admina

prokomentirat to kaj su serveri u banani, a forum, on nije ni u banani on je u majmunovom želucu već
    Nikog ja ne branim, bez obzira na plavu boju ili ne
    Kad je admin (ponovo ponavljam, jedan, a ne vise njih) zeznuo s onom obavijesti i odrzavanjem servera, prvi sam mu to prigovorio. Naravno, taj post je odavno u smecu kao i dosta drugih, al da ja nekog branim iako je pogrijesio samo zato da bi ostao mod,... suludo
    Sto se stanja na serverima i na forumu tice, mislim da je suludo iti komentirat. Uzroka za ovakvo stanje je puno, od nekih pravila, preko nekih nepostenja, pa sve do samih igraca i korisnika foruma,... tako da,... bilo kakav komentar na to bi bio suvisan

A sad, natrag na temu,... a to je stanje na serveru 2

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Nikog ja ne branim, bez obzira na plavu boju ili ne
    Kad je admin (ponovo ponavljam, jedan, a ne vise njih) zeznuo s onom obavijesti i odrzavanjem servera, prvi sam mu to prigovorio. Naravno, taj post je odavno u smecu kao i dosta drugih, al da ja nekog branim iako je pogrijesio samo zato da bi ostao mod,... suludo
    Sto se stanja na serverima i na forumu tice, mislim da je suludo iti komentirat. Uzroka za ovakvo stanje je puno, od nekih pravila, preko nekih nepostenja, pa sve do samih igraca i korisnika foruma,... tako da,... bilo kakav komentar na to bi bio suvisan

A sad, natrag na temu,... a to je stanje na serveru 2
    meni je stvarno teško vjerovati da se sljepo držite nekih pravila i gurate glavu u pijesak....forum bez hoffa služi sam dadi da se prepucava sa ostatkom igrača ovih 5-6 servera...ovdje dade nema tak da nema ni foruma

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    meni je stvarno teško vjerovati da se sljepo držite nekih pravila i gurate glavu u pijesak....forum bez hoffa služi sam dadi da se prepucava sa ostatkom igrača ovih 5-6 servera...ovdje dade nema tak da nema ni foruma
    i ima ko kakav acc za mene? kakvo je stanje :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    i ima ko kakav acc za mene? kakvo je stanje :cerek:
    sad bude forum živnuo....valjda i mene čeka neka nagrada....
    dado očeš mi biti defer..da uzmemo server..sam nemoj svih 10 igraća navući na nas

Član foruma Argonath's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Kao prvo, samo je jedan admin,... ne mnozina
    A drugo, sto to treba prokomentirati?
    ispricavam se gospodinu moderatoru sto zbog broja napisane imenice nije uspio skuzit moj post. eto, admin je, nisu admini. nadam se da te ovo usrecilo.
    a sto treba prokomentirat? pa do sad ste/su barem obecavali nekaj, iako su sami znali da seru, a sad su nas vec i ignorirati poceli. bolje da serete nego da sutite.

Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    Nikakvih pravila se ja ne drzim nit guram glavu u pijesak. Nit se slazem s pravilima hof podforuma. Ali nije na meni da odlucujem o tome

Citat Citat od Argonath Vidi post
    ispricavam se gospodinu moderatoru sto zbog broja napisane imenice nije uspio skuzit moj post. eto, admin je, nisu admini. nadam se da te ovo usrecilo.
    a sto treba prokomentirat? pa do sad ste/su barem obecavali nekaj, iako su sami znali da seru, a sad su nas vec i ignorirati poceli. bolje da serete nego da sutite.
    Nitko nije rekao da nisam zbog toga uspio skuzit tvoj post, to je bila cisto napomena jer cesto korisnici iz meni nepoznatih razloga cijeli forum team smatraju adminima, pa evo meni zamjeraju sto nema hof rubrike iako ja s time nemam nikakve veze. Da niti ne spominjem kad sam ja kriv zbog toga sto t4 steka i ne radi kako treba....

Ne znam tko ti je sto obecavao, ni tko te ignorira. Ja nit sam ista obecavao nit sam ikad ikog ignorirao.

A sad opet lijepo molim, ajmo se vratit na temu, a to je stanje na serveru. Sve sto vam se ne sviđa u mom radu mozete meni poslat putem PP, pa mozemo skupa prokomentirat,... a ako i nakon toga budete istog misljenja, na adminovu mail adresu mozete poslati zalbu.
    Također, sva ostala pitanja (kao ovo netko mi je nesto obecao) mozemo rijesiti bilo preko PP, skype, msn, na pivi u kaficu, na podforumu zalbe, na adminovom mailu,... ali ne ovde

P.S. Ako rijesavamo na pivi, ona je na moj racun

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

P.S. Ako rijesavamo na pivi, ona je na moj racun
    Imam te ja nešto pitat.

Član foruma Argonath's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno