Stranica 38 od 58 PrvaPrva ... 28363738394048 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 371 do 380 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    za koga to kazes gamacid ako je za LZN onda se grdno varaa neki igraci kazu da nas voljeni je dado shebo taj savez
    opet mješaš servere(btw.gama je srce i duša LZNa tako da je veoma kompetentan pričat )...razigrani???

@Burne

aj care javi se na skype...neki acc da mi daš dobio sam volju za klikanjem
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

islo je upozorenje da se ne mjesaju serveri te da ce ici banovi...ne, nije bila sala..prvi ban podijeljen..nastavite i bit ce ih jos

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    islo je upozorenje da se ne mjesaju serveri te da ce ici banovi...ne, nije bila sala..prvi ban podijeljen..nastavite i bit ce ih jos
    ni u redu ,čovjek ni pričao o s4 već o s1.....

umjesajte ponovno ovdje s4 i ici ce hladenje..ovak je izgledalo tvoje upozorenje

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Eto da vratim sve na pravi track,

hans (HARD) je napadač tjedna zabušio cijeli off u 180k deffa Reporti su na forumu u onoj dosadnoj temi.

bome i ostali su se zabušili dobro kod Vercija.

Jel to kraj rata -=L=- (ilitiga PiPDPxXxMiDSBP koalicije) i HARD-a? Ili će bit još toga?

Uglavnom 15 offova je krknuto u deff akcijama (ili off akcijama?) u tjedan dana. I kažu da je server dosadan, a ekipa troši offove i prije WW-a.

Mene konkretno zanima ako ćemo već pričat o ovom "dosadnom" serveru - gdje su te offčine, ima masa goldera, troši se ko blesavo, a offova nigdi? Vidili smo možda 8 mogućih WW offova do sada, od kojih su 6 već pokojni Gdje se skrivaju drugi hm hm hm

Kod vercija sam siguran da sekundarni off je barem 2x veći od primarnog. Ako nema i 3 po količini farmanja šta odradi čovik. Ali drugi svi su mi sumnjivi.

EDIT: dado pa što ćeš ti u HARD-u javi se ti na skajpa pa ćemo vidit, možda i ima nešto

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od burne Vidi post
    Eto da vratim sve na pravi track,

hans (HARD) je napadač tjedna zabušio cijeli off u 180k deffa Reporti su na forumu u onoj dosadnoj temi.

bome i ostali su se zabušili dobro kod Vercija.

Jel to kraj rata -=L=- (ilitiga PiPDPxXxMiDSBP koalicije) i HARD-a? Ili će bit još toga?

Uglavnom 15 offova je krknuto u deff akcijama (ili off akcijama?) u tjedan dana. I kažu da je server dosadan, a ekipa troši offove i prije WW-a.

Mene konkretno zanima ako ćemo već pričat o ovom "dosadnom" serveru - gdje su te offčine, ima masa goldera, troši se ko blesavo, a offova nigdi? Vidili smo možda 8 mogućih WW offova do sada, od kojih su 6 već pokojni Gdje se skrivaju drugi hm hm hm

Kod vercija sam siguran da sekundarni off je barem 2x veći od primarnog. Ako nema i 3 po količini farmanja šta odradi čovik. Ali drugi svi su mi sumnjivi.

EDIT: dado pa što ćeš ti u HARD-u javi se ti na skajpa pa ćemo vidit, možda i ima nešto
    čini mi se da je akcija neuspjesna zbog toga što ja po prvi put nisam sudjelovao

s2-griffin32
    s3-ludi gal
    samo dodite

Član foruma Old_Dog's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bako Vidi post
    čini mi se da je akcija neuspjesna zbog toga što ja po prvi put nisam sudjelovao
    Volio bih znati tko je planer akcije ?

Ili su ga HARD-ovci sami linčovali

Član foruma TiM_duh_13's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

ma o kakvom je tu HARD-u uopće riječ ????

pa D je u _=L=_ ,

a ANARHIJA više ne postoji

HARD je tako spao na samo HR

Član foruma martinko's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Vidim dado nam se nešto jako nabrusio na SC neznam samo koliko ima saveza na serveru koji su u stanju nulirat 2 GG od vodstva Jet seta u 2 tjedna a u isto to vrijeme 3 igrača doslovno preruje još 10 GG-ova.
    Da možemo i bolje znam da možemo ali nemoj nas farmama nazivat
    SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ma ne nabrusio....izgleda da ste evoluirali...užasno slab server i eto SC predstavlja nekog vraga na njemu još bu na kraju i DARK osvojio neki od servera kako je krenulo :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

2 saveza imaju 80% arteva

i ta dva su u koaliciji

ajme majko
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2