Stranica 39 od 58 PrvaPrva ... 29373839404149 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 381 do 390 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kiler Vidi post
    2 saveza imaju 80% arteva

i ta dva su u koaliciji

ajme majko
    a ti si našao nekaj prigovarat o megakoalicijama :cerek::cerek::cerek: loooool alaj me nasmijao,hvala ti
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma ripp3r's Avatar
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

heheh...dadek je tu :wanted: Vidio sam zadnji post " dado zg" nisam mogao odoliti da ne povirim....

drži se nedaj da te zezaju SCovci...

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

hmmm stanje na serveru MRTVO niko vise nikog ne napada svi se stede za WW

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    hmmm stanje na serveru MRTVO niko vise nikog ne napada svi se stede za WW
    a kao da je neko nekog napadao cijeli server :cerek::cerek: server je mrtav od početka do kraja još jedan promašeni server u hrvata,a tako je krenuo i s3....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Old_Dog's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

mislim da je i za mene ovaj server završio...
    dok se moglo unosio sam određenu dinamiku.... hvala svima koji su u tome sudjelovali.
    Čestitke HARD-u na dobroj organizaciji kvadranta, gdje de facto niti nije bilo borbe.
    ...
    preostaje samo da se sagradi WW
    2000 igrača, manje od 100 aktivnih/online u ovom trenutku potvrđuje istinu o serverima i Travianu u Hrvatskoj.
    Mislim da će organizatori morati raditi na nekom "balkanskom serveru" odnosno nekoliko njih, a ovi preostali će se morati ugasiti.
    ...
    Ostajte zbogom
    Aquarius

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ova brojka 100 podijeli na tri..jer svaki se spoji na svoja siterstva...dakle cca 33 igrača u prosjeku onlajn...dno dna hr servera...pobjednici ovog servera bolje da s ene hvale tom pobjedom :cerek:

tužna i žalosna istina....5 servera uvjerljivo preveć....trebalo bi ostaviti jedan clasic,jedan novi te speed server pa bi možda i spasili ovu igru....

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    mislim da je i za mene ovaj server završio...
    dok se moglo unosio sam određenu dinamiku.... hvala svima koji su u tome sudjelovali.
    Čestitke HARD-u na dobroj organizaciji kvadranta, gdje de facto niti nije bilo borbe.
    ...
    preostaje samo da se sagradi WW
    2000 igrača, manje od 100 aktivnih/online u ovom trenutku potvrđuje istinu o serverima i Travianu u Hrvatskoj.
    Mislim da će organizatori morati raditi na nekom "balkanskom serveru" odnosno nekoliko njih, a ovi preostali će se morati ugasiti.
    ...
    Ostajte zbogom
    Aquarius

akvić,ovime rušiš sliku o samome sebi...kada sam vidio da si nastavio igrati nakon nuliranog GG-a i uništenog OFFA,porastao si u mojim očima,ali ovim potezom si me razočarao...HARD je u prednosti,ali pobjedu su često odnosili savezi koji nisu bili bi blizu vrha...sjetimo se drugog ili trećeg S1 gdje je savez SP osvojio pobjedu a bio je dvadeseti savez na serveru

nadam se da će biti dobre borbe i rušenja ww-ove

LP
    griffin32

s2-griffin32
    s3-ludi gal
    samo dodite

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Slažem se sa Old_Dogom u nekoliko točaka:

Brojka aktivnih igrača (ne samo na ovom serveru nego na svima) je poražavajuća. Tih 2000 igrača definitivno ne veze sa zdravim razumom. Dodatno ću uputit i brojku 2 - a to je da igrač Natari ima 1739 sela. Od toga je 11 WW sela, ostalo su glavni gradovi igrača koji su pobrisali.

Ja greške vidim u prevelikim mogućnostima razvoja goldom. Ne smeta meni, dapače, ja ga koristim na dnevnoj bazi. Ali je dalo prevelikog maha da se segment igrača izrazito izdvoji, pa se pokupe odlični cropovi, pa razvoj ide enormnom brzinom. Gdje je tu problem?

Igrači koji nemaju golda, razvijaju se ne dvostruko nego trostruko sporije (pa i više, ovisno koliko se u startu troši na npr. umjetnine i/ili opremu heroja). Pametnim odabirima, praćenjem aukcija, je sve to skupa u nebesima. Pa onda imaš situaciju, u kojoj je Old_Dog bio top3 igrač, sa 20 sela dok sam ja (malko slabijim razvojem, i očigledno, manjim ulozima) bio na 13. A bio sam 6. igrač servera.

E sad, koliko god to bilo smiješno - to je odbilo na svim kvadrantima veliku većinu "malih" igrača. To znam, jer zadnja 3 servera gdje sam ja igrao, samo sam jedan igrao sa goldom. Ostala dva sam igrao bez i bio mi je gušt. Ovdje taj gušt se ne vidi.

Iako su predobre nadogradnje igre:

- Aukcije
    - Itemi heroja i napokon neka važnost tog heroja
    - Farm lista
    - Artefakti

Jednostavno ne daju apsolutno nikakvu novu draž igri. Kad imaš 5 servera na području od relativno gledajući 4 milijuna stanovnika, očito ciljaš previsoko.

Pogotovo jer se ljudi igrajući spore servere izrazito iscrpe, onda se dođu na server malo zezati, farmati, pa samo nestanu jer je dosadno.

A ja ću reć da nije istina da loš server samo stvore "loši" igrači ili nepovezani igrači - već i sam autor igre i administratori. I da, grintat ću na to. Organizacija foruma je nikakva. Aktivnost ovoga foruma (al gledam i njuškam po ostalima) je jako loša. Svojedobno je bio gušt navratit na forum, ovako dođem svako 10 dana i svako treća poruka govori o mrtvilu na serveru... Odvajanje reporta od komentara, odvajanje svih tih sitnica. Grozno.

Mogu nastavit i dalje o tome - pogledajte samo tamo tutorijal sekciju. Nemožeš nać normalnih informacija nikako. Bit ću opet bezobrazan i uputit packu administratorima koji su na ovaj način ubili (al doslovno) volju kod igrača koji su prije imali volju podijeliti kakva saznanja ideje, pa čak i prevode sa stranih foruma. Sad tog nema.

Nema - jer se radi na šminkanju stvari, a ne na igrivosti. Nema prilagodbe tržištima. Neću niti govoriti o nepismenim reklamama, tipfelerima, greškama u hrv/srb/slo natpisima (jer posjećujem sve tipove webova).

Složio bi se sa dadom ovdje. Jedan classic, jedan t4 i jedan speed. I dajte brate prilagodite cijene speeda našem tržištu. I tu gubite dosta igrača.

A za kraj - komentar na server. Meni se svidio, kao trening za možda nešto internacionalno, neki server sa živim igračima, sa malo više akcije i nadobudnih igrača. Nije da nije zabavno bilo, a i bit će još malo, valjda nisu skroz izgubili volju za katanjem. Ja bi se još igrao, al krivu metu sam odabrao, zabio, pa sad još malko moram čekat... Vojska se nemože goldat

HARD savez se ispričava ovim putem što je zakucao najbliže offove pa još uvijek radi na obnovi istih Ali to vas nije trebalo spriječiti da navratite do nas u goste, kod nas je na repertoaru uvijek svježa janjetina

Član foruma Marilyn Manson's Avatar
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

Jedina stvar koja mi je bila zanimljiva na serveru je Hardova akcija,to je onaj adrenalin kad si idete navit alarm u 5h ujutro da vidite ishod akcije(doduše ja se nisam uspio probudit zbog nekih drugih razloga... ).

S2 općenito mi se uopće ne sviđa,tako je dooosadan,nemam šta radit osim šta poklikam po okupljalištu,vojarni i ostalim vojnim zgradama i nešta sagradim. I to je SVE,i sad vi zamislite tako već cca 4mjeseca. Pa vas pitam jesam li ja jedini luđak tu(tj. jesmo duali i ja jedini luđaci tu) il je tako i kod ostalih igrača(naravno na one koji "igraju")?

Imate kakvu želju da još o nečem komentiram? Večeras baš imam inspiracije.

E da,moram i ovo reć,na ovom sam sereru naučio kako se igra. Znam da oni ovaj post ne će vidjet,ali eto želio bih ih spomenut pošto su oni moja ekipa s početka servera,ali sada ih više nema na s2; Boško Buha,James Bond, Banija. Ima ih tu još,al ne ću sada nabrajati....jer previše je ljudi kojih znam sa servera tak da bi potrajalo nabrajanje....

Pusa svima,standardna poruka: "Mir u svijetu!",Božić je,veselimo se,ločimo i jeddimo puuuno kolača i svega šta se već jede. Vrijeme je to ljubavi i mira kak neka pjesma tam kaže.

VERCIngetorix

Član foruma Old_Dog's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od burne Vidi post
    ..................
    Složio bi se sa dadom ovdje. Jedan classic, jedan t4 i jedan speed. I dajte brate prilagodite cijene speeda našem tržištu. I tu gubite dosta igrača.

.....
    Prijavio sam se na ovaj turnirski server.
    28.000 + prijavljenih igrača
    mrvicu zakasnio sa logiranjem i bačen sam na koordinate -124
    ...
    Već sad vidim da će i ovo biti besmisleno
    jer najbliži pristojni crop15 +100% oaze sam uspio ! uzeti na koordinatama -175.
    A sve će se vrtiti oko sive zone
    Igrači/golderi koji se prvi prijave i imaju pozicije na cca 50 polja od središta imaju nemjerljivu prednost i uživanje u igri.
    ........
    Jedino što bih pohvalio je brzina. Ovo je nešto između tj. 2x server što je sasvim pristojno da ne bude dosadno
    Možda je u tome budućnost..... i vjerojatno u serverima koji će imati cca 10.000 igrača

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226