Stranica 40 od 58 PrvaPrva ... 30383940414250 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 391 do 400 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Da, problem sa serverima sa 30.000+ igrača je što će se desiti ista stvar.

Uvriježeno je pravilo među nekim igračima da reggaju 4+ acca da dobiju najbliže koorde cropu koji im paše. Također ciljaju first come first served pravila po poziciji. Čim se krene kalkulirati sa lokacijama, obično to ne završi na dobro. Svi serveri (a pratio sam to dok sam bio MH) imaju isti problem. Regga se neki broj ljudi X. Kroz 2 tjedna MH bi obrisao jedno 20% od X. Kroz 5 tjedana odustane jedno 15%-ak posto. I brojka se osipa što jači počinju gazit, katat, intenzivnije farmat i sl.

Takva situacija da se za crop ide preko 40 polja - to je uf. To je već opako usporavanje u razvoju. Neznam, treba nać neki optimum. Jer ratovanje na 24+h postane besmisleno. To smo i ovdje vidili A farme i ratovi u blizini brzo se iscrpe. Ponekad zbog činjenice da se prerano pređe u vankvadrantsko ratovanje, ponekad zbog prevelikih poznanstava (jer jedan server uvijek bude "prelazni").

Neznam, al očito je - ni previše ni premalo... Ništa nije dobro.

Drago mi je da su neke stvari skratili u odnosu na 52 tjedna mog prvog s2, i nekih 54 tjedna prvog s1. Ali da je i dalje standardni server predug - je.

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    Prijavio sam se na ovaj turnirski server.
    28.000 + prijavljenih igrača
    mrvicu zakasnio sa logiranjem i bačen sam na koordinate -124
    ...
    Već sad vidim da će i ovo biti besmisleno
    jer najbliži pristojni crop15 +100% oaze sam uspio ! uzeti na koordinatama -175.
    A sve će se vrtiti oko sive zone
    Igrači/golderi koji se prvi prijave i imaju pozicije na cca 50 polja od središta imaju nemjerljivu prednost i uživanje u igri.
    ........
    Jedino što bih pohvalio je brzina. Ovo je nešto između tj. 2x server što je sasvim pristojno da ne bude dosadno
    Možda je u tome budućnost..... i vjerojatno u serverima koji će imati cca 10.000 igrača
    Ne boj se ti da će ti biti dosadno na 175 Itekako će ti biti zanimljivo. A uvijek imaš i opciju razviti selo i katati nekom crop i naseliti ga. Na finalnom su se borbe vodile na i na 300, tj. nije bilo mirnog kutka na serveru. Jedino što ovo stavljanje ww-a u centar jako mijenja igrivost endgame-a. Jer će igrače sa dalekih koordinata jednostavno izgubiti volju za slanje vojske, a posebno hrane. Ali za borbe na tim koordinatama se ne boj, bit će toga itekako. I ogroman je gušt igrati servere sa 30k igrača od kojih na kraju ostane preko 10k.

I x2 je zakon, iako je vojska 1x spora, ali brzo se navikneš. Slažem se s tobom da bi to mogla biti budućnost traviana jer nije ni prebrzo ni presporo, iako i tu treba prilagoditi lešinarski odnos prema goldu, koji je namješten na trajanje po speedu (3 dana)
    I treba izbalansirati T3 i T4 verzije po serverima jer dobar dio igrača jednostavno ne prihvaća T4 kao svoju igru.

I da, hr forum je katastrofa, nije to toliko do vlasnika već do toga da se svaki stavljeni post o stanju na serveru odmah popljuje i ako nije vrijeđanje nekog igrača i saveza, onda to na forumu nećete naći. Nažalost. Nekad je zaista bio gušt doći na forum i pogledati svaki dan hrpu reporta, i bilo je prepucavanja, ali sve na nivou igre, a sad se prešlo na toliko osobnih vrijeđanja da je to ružno uopće i čitati. I zaista nema smisla komentirati reporte u odvojenim temama, jer konverzacija bi trebala biti tekuća, a ne preskakanje tipa: idem vidjeti tamo šta ću komentirati ovdje
    Uređeno od strane mgaby (12.12.11 um 13:46 Uhr)

Član foruma Marilyn Manson's Avatar
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

s2 je razočaranje. divim se onim ljudima koji su odustali na vrijeme.
    toliko od mene

VERCIngetorix

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Meni je ovaj server odličan. Ovo je zapravo najbolji travian server koji je ikad postojao, a pobjednici će biti proglašeni najboljim igračima traviana svih vremena. Oni koji su odustali su samo loši gubitnici a u stvarnom životu vjerojatno neotesanci, neradnici, ateisti i sotonjare, komunjare i fizički neatraktivni. Forum je također odličan. Mislim da gubitnicima samo smeta što na forumu nema dovoljno velik izbor plačko-smileya.

trollemoticon.png

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ja se iskreno nadam da si ti htio biti samo ironičan
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Marilyn Manson's Avatar
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

Vince, ne bih se složio s tobom,ali svatko ima svoje mišljene i ja ga poštujem.
    Samo mogu reć da duali i ja igramo do kraja pa nas eto pamtite po nečem dobrom.

I još ovo, jaaakoo smo opasni:sjekiraš:
    Šteta je šta nismo na istim stranama,ali takva je igra

Što se tiče foruma,ne sviđa mi se jer ne objavljuju pola mojih postova, hahahhah

Član foruma
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

palac gore dado

nekom rat nekom brat.. nekom super server nekom katastrofa
    kao i uvjek svaki server nekome nesta ponudi i oduzme
    ovdje na s2 je taka situacija kakva je.. mnogi igraci po mome su dosli samo isprobat verziju t4 te malo se igrat laganini dok ima nas onih koji smo mal zagrizli..
    moze se tu jos svasta desit sto bi svima se ucinilo zanimljivim za pratit .. zamislite da se hardovci i SC ovci iznenada pokace i
    zarate i eto vam primjer tu bi bio pravi "cirkus" ili slicno s nekim savezima (osim xmx i L ) nemaju s cime trenutno zaratit

pratite igru komentirajte jer do kraja servera mozda se stvari promjene :gamer s mišem:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

hvala, captain obvious

Član foruma MortalKing's Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Lijepo je se nasmijat malo, a ionako dolaze praznici i svi bi trebali bit sretni :Božić:

Vince327 palac gore za tvoj post :cerek:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

ajde bar ne pljujes po SC
    a gle i ja da sam na gubitnickoj strani mi govorio kako je server loš
    šta se niste potrudili i pobijedili na serveru kad je tako loš

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854