Stranica 47 od 58 PrvaPrva ... 37454647484957 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 461 do 470 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

čekaj,a zakaj spominješ koalicije? zar nije potrebno više od 3 saveza za jednu koaliciju jel ih ima toliko na ovom serveru :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Marilyn Manson's Avatar
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

Citat Citat od bako Vidi post
    i sam/a znaš zašto su oba WW sela kod hans-a,a to je zato što se kod njega nalazi POSEBNI ARHITEKT,nego si došao/la na forum i i podbadaš SC da zarati s nama,jer L,xMx i Jet Set koaliciji HARD/tnt i SC nije ni do koljena
    Ako baš netko od harda ili sc-a mora pobijedit,ja ŽELIM sc. hard nikako,hardovci ljutite se sad koliko hoćete,komentirajte to,briga me....

I toliko mi je žao što sc ne gradi sam ww,ne mog vam opisat,a vi sad pljujte po tome koliko hoćete. sc-ovci ,u sc-u imam nekoliko prijatelja tako da to je još razlog više zašto ne želim da hard pobijedi.
    i nikoga ne podbadam,samo govorim svoje mišljenje. sve mogu podnijet,ali pobjedu harda ne jer,na posljetku,hard i ja se ne volimo,to je sasvim očito.

Pitanje za sc,zašto vi niste samostalan ww pravili,a imali ste arhitektu kod sebe,sve ste imali,a razočarali ste me,jaaaakoooo. Zar je bio toliki problem uzet stvari u svoje ruke?

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Još uvijek se ne mogu načudit da s2 forum na životu održavaju likovi - koji taj server ne igraju. Čisto dokaz koliko je ovaj forum propao. Žalosno.

Za one koje uopće zanima stanje na serveru:

Kod:
    	Igrač	Naziv	Savez	razina	
    1.	hans	Veseli W69W	HARD@OFF	27	
    2.	hans		HARD@OFF	0	-
    5.	Mr. X.		-=L=-	0	-
    Ostala WW sela još uvijek drže Natari. Ako kome šta znači, u jednom od praznih sela se nalazi dvostruko manje deffa još od kad se joe87 u tog zakuco.

Koliko vidim Mr. X. ne planira još krenit na WW, šteta. Neznam šta je sa ovim drugim WW selom Očito će biti tijesna borba.

Ja bi samo reko da je nevjerojatno da kad ne želim zakucat off, da se spičim u deff ko beba zvečku u zid. A kad se želim zakucat da mi off ne nailazi ni na kakav otpor. Da nije bilo sad jednog ubačaja, još bi imao 3k kata u selu. Što je malko neizdrživo obzirom na art u njemu Sad se malko lakše diše, a valjda će se i ovaj ostatak propisno zalipetat negdje

Ajd ljudi, manje gluparanja po forumu, ako ima tko da igra ovaj server nek se javi, ostali kuš i ajte na svoje forume! A admina bi zamolio da ako već forsaju strogoću da je i propisno provode.

ff:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

ma pricaj ti sta oces ali SC i HARD nece zaratit radi par komentara na forumu
    i burne polakse sa WW ne zuri nam se nigdje

Član foruma VERCI's Avatar
    Registriran
    Dec 2011

Uobičajeno

Evo da vam se i ja pridružim,hehe
    Malo sam si čitao ovo pa rekoh da se regam i da malo skomentiram to sve.
    Ajmo klikat po travianu,a ne tu trošiti uludo vrijeme i prepirat se tko je bolji i ima više.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

baš kak sam si i mislil ova moja njuberčina burne zida SCu ww :cerek: sva sreća pa nisam uzeo acc kad mi je nudio,sad bi si odrezao onu stvar
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Marilyn Manson Vidi post
    Ako baš netko od harda ili sc-a mora pobijedit,ja ŽELIM sc. hard nikako,hardovci ljutite se sad koliko hoćete,komentirajte to,briga me....

I toliko mi je žao što sc ne gradi sam ww,ne mog vam opisat,a vi sad pljujte po tome koliko hoćete. sc-ovci ,u sc-u imam nekoliko prijatelja tako da to je još razlog više zašto ne želim da hard pobijedi.
    i nikoga ne podbadam,samo govorim svoje mišljenje. sve mogu podnijet,ali pobjedu harda ne jer,na posljetku,hard i ja se ne volimo,to je sasvim očito.

Pitanje za sc,zašto vi niste samostalan ww pravili,a imali ste arhitektu kod sebe,sve ste imali,a razočarali ste me,jaaaakoooo. Zar je bio toliki problem uzet stvari u svoje ruke?
    jbg niko nij ezelio gradit WW i vecina ima obaveze u RL pa nista od WW ovaj server ali ne brini uzet cemo mi stvari u svoje ruke

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Ajd killeru,molim te ne pričaj gluposti , kad te molim
    SC je zakon 8)

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

a istina je sbk pitaj si groma kad sam ga pito da li neko zeli radit WW odgovor je bio NITKO

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ajde killer poslušaj frenda i ne pričaj gluposti rađe reci mi ne znamo kak treba zidat ww selo i uzeli smo onog njubića burnića koji je dokazao da zna zidat

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226