Stranica 48 od 58 PrvaPrva ... 384647484950 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 471 do 480 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Dado, killer, možda da vas dvojica riješite svoje razmirice kod savjetnika za veze, da poštedite nas ostale?

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Kako brate može neko bit njuber - a pokazat da zna? LOL :štemer:

Ne nabacuj takve komentare molio bih. I ti si počeo kao dio megakoalicije i sam Istina, borili ste se Pa ste opet popustili većini s juga

Evo za tebe još jedan Betmenov savjet:

Robin: "I guess you can never trust a woman."
    Batman: "You've made a hasty generalization, Robin. It's a bad habit to get into."
    Pusti priče i trolanje više

Svi koji imate nešto protiv HARD@ ili SC-a molio bih fino, isukajte mačeve, toljage, konjicu, ovnove i kate i dođite nam u posjetu. Ovakvo prepucavanje na forumu je ionako da prostite za :kid:

:ww:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

o burne moj ako se sječaš moj prvi mali savezić se cijeli server fajtao sa duplo brojnijim savezom i opsato na kraju,čak što više vama pomogao do stotke eh ta stara dobra vremena...

a za ovo njuber kaj se jezdiš pa zafrkavam te ipak si ti moj hegovac
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma VERCI's Avatar
    Registriran
    Dec 2011

Uobičajeno

Dado,Killer, vi ste jednostavno savršeni par. Molio bih pozivnicu za pir ako ikako može.ehheh šalim se.

Sad ozbiljno,zakaj si ne napravite sobicu na skypeu i ondje se međusobno prepirete? Ja mislim da je ovo najbolje rješenje. Također,smatram da bi se dosta ljudi složilo sa mnom. Ne bih Vas želio uvrijediti ovime što je prethodno napisano.ovo je samo mali prijedlog.heh

I koji ste vi nickovi na travianu?

Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno Update stanja na s2 serveru

Za one koje to zaista zanima a nisu na serveru:

Kod:
    1.	hans	Veseli W69W	HARD@OFF	44	-
    2.	hans	.SC.	HARD@OFF	34	
    5.	Mr. X.		-=L=-	0	-
    Mali update stanja.

A svima želim sretnu i uspješnu novu 2011. godinu i da se kanite Travijana - ova igra je zlo :nema odmora:

clown :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od VERCI Vidi post
    Dado,Killer, vi ste jednostavno savršeni par. Molio bih pozivnicu za pir ako ikako može.ehheh šalim se.

Sad ozbiljno,zakaj si ne napravite sobicu na skypeu i ondje se međusobno prepirete? Ja mislim da je ovo najbolje rješenje. Također,smatram da bi se dosta ljudi složilo sa mnom. Ne bih Vas želio uvrijediti ovime što je prethodno napisano.ovo je samo mali prijedlog.heh

I koji ste vi nickovi na travianu?
    obojica ne igraju s2, pa ih uopće ne pitaj
    SC je zakon 8)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od burne Vidi post
    Kod:
    1.	hans	Veseli W69W	HARD@OFF	44	-
    2.	hans	.SC.	HARD@OFF	34	
    5.	Mr. X.		-=L=-	0	-
    Citat Citat od sbk83 Vidi post
    obojica ne igraju s2, pa ih uopće ne pitaj
    ja da igram na ovakvom serveru LOOOL ...šteta bacanja love na gold

burne dobro ti ide,boriš se sam protiv sebe
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Evo opet mali update. Tablica se slabo mijenja. Ovim tempom još samo 20 dana do kraja servera.

Kod:
    1.	hans	Veseli W69W	HARDSC++	46	
    2.	hans	.SC.	HARDSC++	38	
    5.	Mr. X.		-=L=-	0	-
    Hoće li biti kakvih promjena? Teška je ovo borba hans protiv hansa.

Istina, nije mi jasno zašto Mr. X. ne digne barem 2-3 lvl-a, pa da preskoči po redoslijedu barem Natare. Imaju oba plana, pa nek ide paralelno malo. Uostalom, natari na prvim levelima su zanemarivi, a skladišta ima barem za prvih 5 lvl-a.

Ono što mi je malo nepoznanica su vlasnici 2 plana:

Kod:
    Građevinski plan
    The Thor	BALKAN
    diablo2	BALKAN
    BALKAN je maznio dva plana, skršio par offova na planovima... a ne grade WW? Ono, makar iz zajebancije?

Al dobro

P.S. Moram se pohvaliti i duplom medaljom :paladinko: već 2 tjedna pokušavam skršit off i ne uspijeva mi. Igrač Nemam pojma mi je uspio ulovit 3k kata, što je bilo veliko olakšanje (11 valova ne ulovit bi bilo smiješno), što je bio 7. glavni grad koji sam napadao u L ili xMx savezima. Roknili smo i nekoliko jačih i nekoliko srednjih igrača. Mališane mi se nije dalo rokat.

Onda sam išao na našu stranu jer su se gospodari Narnije odlučili napadati tnt i HARD, pa sam tamo počistio 3 glavna grada sa smiješnim deffom, i nikako da se spustim ispod polovice početnog offa. Sve neki offeri, nemogu naletit na poštenog deffera.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

a ja mislio nakon prošlog s4 di su bila samo dva ww graditelja da nemre gore na hr serverima :brukica::brukica:

i kaj je najgore u cijeloj priči farme tipa SC če se moć pohvaliti kak su uzele jedan hr server :cerek::cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od burne Vidi post
    Evo opet mali update. Tablica se slabo mijenja. Ovim tempom još samo 20 dana do kraja servera.

Kod:
    1.	hans	Veseli W69W	HARDSC++	46	
    2.	hans	.SC.	HARDSC++	38	
    5.	Mr. X.		-=L=-	0	-

Hoće li biti kakvih promjena? Teška je ovo borba hans protiv hansa.

Istina, nije mi jasno zašto Mr. X. ne digne barem 2-3 lvl-a, pa da preskoči po redoslijedu barem Natare. Imaju oba plana, pa nek ide paralelno malo. Uostalom, natari na prvim levelima su zanemarivi, a skladišta ima barem za prvih 5 lvl-a.

Ono što mi je malo nepoznanica su vlasnici 2 plana:

Kod:
    Građevinski plan
    The Thor	BALKAN
    diablo2	BALKAN
    BALKAN je maznio dva plana, skršio par offova na planovima... a ne grade WW? Ono, makar iz zajebancije?

Al dobro

P.S. Moram se pohvaliti i duplom medaljom :paladinko: već 2 tjedna pokušavam skršit off i ne uspijeva mi. Igrač Nemam pojma mi je uspio ulovit 3k kata, što je bilo veliko olakšanje (11 valova ne ulovit bi bilo smiješno), što je bio 7. glavni grad koji sam napadao u L ili xMx savezima. Roknili smo i nekoliko jačih i nekoliko srednjih igrača. Mališane mi se nije dalo rokat.

Onda sam išao na našu stranu jer su se gospodari Narnije odlučili napadati tnt i HARD, pa sam tamo počistio 3 glavna grada sa smiješnim deffom, i nikako da se spustim ispod polovice početnog offa. Sve neki offeri, nemogu naletit na poštenog deffera.
    kaj likujes
    dojdi s eigrat s velikim deckima
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226