Stranica 50 od 58 PrvaPrva ... 404849505152 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 491 do 500 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Mislim da je burne u totalnom pravu sve više igrača prijeti odustajanjem od Traviana barem na našim serverima , ja sam pod napadima i ne mogu dobiti deff od saveza ne zato što mi neće dati ni zbog toga što je deff potreban za ww, već iz razloga što su svi defferi u savezu blokirani bez razloga.:brukica:
    Pa imam pitanje za naše MH tko će biti odgovoran za nastanak štete kako meni tako i igračima koji su blokirani i nije im omogućeno pošteno igranje. Jedno od pitanja je zašto server i VI kao moderatori i administratori uopće dozvoljavate da se dva igraća uspiju registrirati sa istim lozinkama, te ih puštate da se igraju par mjeseci bez i jedne opomene ili bilo čega tim igračima već ih se sada pred kraj blokira zbog toga, to nije fer prema nikome a o ostalom ne bih želio jer bi i ja mogao dobiti blokadu do kraja servera.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

burne to je već čist normalna stvar na hr serverima u fazi gradnje ww sela...a kaj i očekuješ kad vjerovatno svaki aktivni igrač igra minimalno tri acc kakva je situacija na serveru...

mislim da bi više trebao biti razočaran na ovu situaciju

Svjetsko čudo
    Igrač Naziv Savez razina
    1. hans Veseli W69W HARDSC++ 59 -
    2. hans .SC. HARDSC++ 52

jest da samo ti zidaš ww sela na serveru,ali svaki normalan player ovo prima sa velikom dozom razočarenja i smijeha na kaj su spali hr serveri....

ti si iskusnjara ti kuiš sve kaj ja pričam
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Brboxx's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Ovo što se upravo događa na s2 serveru je van svake pameti, blokiraju se igrači i kad se traže da ti MH dostavi dokaz što je obavezan zašto si blokiran on od tebe traži da ti njemu dokažeš . Jadna li nam majka svima nama koji igramo i volimo ovu igricu dok je takvi vode. Takođe razmišljamo da kao savez pokrenemo kolektivno brisanje acc-eva i podnesemo tužbu protiv Travian HR tima.

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Ma činjenica da je samo ziđanje od strane jednog saveza aktivno, jednog pasivno - je smiješna.

Ali ovo je zadnji server u HR koji igram. I točka. Samo dokaz uskogrudnosti, neznanja i vlastite interpretacije.

Poruka dragim adminima

Pravila igre su jedina stvar koje se igrači moraju držati. Vi ste u svojim odgovorima igračima pokazali da ih vi imate pravo interpretirati na svoj način i tvrdite da ste u pravu, a nikome niste dali realan razlog zašto je tako.

Ispraznit skladišta igraču jer ima isti pass kao igrač s kojim nikad nije imao kontakta - jer vi tako kažete - je apsurdno. A to je kazna koju javno komentiram na forumu bez imena, ali je apsurdna. Nemorate se po tome očitovati, ali - ja bi molio da razmislite o tome.

Vi bi trebali bit oni koji promoviraju "marketing" ove igrice, i sl. a ovo vam je toliko sad nabilo negativnih kritika, da ste izgubili već cijeli jedan savez u nastavku igranja. A nadam se da će netko se vratiti iz Njemačke sa godišnjeg. Vjerujem da i oni mogu polako zbrajati koliko stotina eura po igraču gube upravo na drugim serverima u HR radi vaših poteza.

I nemojte filozofirat previše oko toga, nema smisla - znam sustav, znam kako igra funkcionira. Ja sam sam svoj acc tri puta tražio da se checkira, da ne bi bilo gluposti pred kraj servera. Kad igram - ulažem novac i ne riskiram. Ali na nepromišljene poteze unutar igre - ne planiram ostat ladnog jezika.

Hvala vam što ste mnogim igračima uljepšali blagdane, što ste igračima koji su vam uopće dogurali do kraja servera dali malko predaha i odora. Hvala vam što svoj zadatak vršite sa stilom i sveopćim znanjem.

Vaši ponosni i sretni igrači!

EDIT: Zaboravio sam napomenuti - ironija u svemu je da je najzanimljiviji događaj ovog servera, zapravo ovo baniranje. 80 igrača sinoć na vezi. 20 igrača banirano od njih u trenutku dok su bili aktivni. Smiješno, zar ne. Posebno je smiješno biti na skypeu sa dva igrača iz dva različita grada, koji su banirani jer su jedan drugom sitter - pa je jedan "neaktivan". Još smješnije da dva ispadnu da imaju isti pass. I to jednom kaže, drugome ne, njemu samo poprazni skladišta bez upozorenja, a igrač je top offer sa ogromnim minusom u GG.

HVALA BOGU ŠTO SAM BALKANAC!
    Uređeno od strane burne (05.01.12 um 15:49 Uhr)

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

A očito je da naši MH-ovi nikad nisu čuli da sustav SAM regulira "oversittanje" jer nakon 21 dan sustav SAM zabrani spajanje na account preko sittanja ako se u tih 21 dan vlasnik nije spojio. Drugi slučaj ne postoji, koliko god igrač bio "neaktivan" , ne postoji u pravilima zabrana sittanja. A koliko čujem, nije prvi put da se koristi taj pojam "oversittanja" kao razlog za BEZRAZLOŽNO kažnjavanje igrača, ali to postoji samo kod nas.

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Oversitting je postojao u prastaroj verziji dok sam ja multihantirao. Ovdje je sad stvar nabadanja prstom u mraku. I to se radi sada a ne prije mjesec-dva. Jer ako je prekršitelj netko - onda bi to bilo jasno i prije blagdana, a ne sad u vrijeme kad se stvarno ljudi slabije spajaju općenito, ne samo sitter nego i vlasnik.

Ja prvi sam 3 dana bio out, spajao se dual koliko je mogao, treći se spojio 2 puta, čestitat novu i javit da je sretno sletio u Australiju. Šta bi sad trebali sitteri, pustit minuse od miljun da se tope?

Ma to su gluposti. Ovo se dešavalo meni na mom s2 jer je bilo istih problema. Jasno - mom savezu koji je bio favorit za osvajanje i tada. Protivnički savez gdje sam imao pismene dokaze o vlasništvu 14 računa - nitko nije pogledao niti trepnio. To su gluposti.

Na žalost tog multija, na s4 gdje sam ja bio MH, ista ta situacija nije prošla nekažnjeno. Čak su u Njemačkoj dobili pritužbe na mene od tog multija i sam DojčeAdmin pobrisao 13 accova tada umisto mene. Kod nas se to radi stalno, jer su MH-ovi najčešće samo prosječni igrači, koji se slijepo drže pravila, nisu nikad odradili par servera ili odigrali ga do kraja. Vrlo često su to nečiji frendovi, i ponekad imaju i favorite. Paralelno igraju neki server, gdje znaju nekog, pa se tako počinju i pričati pričice.

Znam - jer su mene prozivali za isto. Ali 50% toga je istina. Samo je pitanje snage volje MH-a, koji ionako gubi živce za 600 golda mjesečno. Kad su meni tako krenili radit, ja sam odustao od Traviana prvi put.

Sada ću to napraviti opet. Al ovaj put i konačno. Pa možda gospoda iz Njemačke shvate koji su problemi na ovako malom teritoriju, i koliko malo zarade zbog ovakvih propusta - pa opet dođe do smjene Administracije, a i revidira se brojka servera i smanji plaća odgovornima za propuste.

A i mislim da je vrijeme da se za kazne ovakvih tipova podastru dokazi. Neka se napravi neki generator unutar igre da kad se tako nešto stvarno dogodi, da ni MH ne može "ić na svoju ruku jer on misli da bi moglo tako bit".

Glupo - nepromišljeno - nepotrebno.

P.S. Pohvale moderatorima koji su valjda na godišnjem pa su pustili već moj treći hejt ovdje bez reakcije

Član foruma
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

burne ovo mi je prvi server i nikada me više travian neće vidjeti, upravo si me spomenuo ja sam taj što sam imao sreću da sam banan zbog istog pasa. A nikad jedan za drugog nismo ni čuli ni vidjeli isto nismo iz istog grada dapače udaljeni jedan od drugog 150 km. strašno i sramotno

ako se više nečujemo dečki samo zidajte drago mi je bilo što sam mogao barem malo biti dio vaše kvalicije

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

jel se meni to čini ili če se ponoviti prošli s1 pa čemo imati užitak gledanja u excel tablici neiskorištene offove?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

morao sam se javiti ja sam taj o kojemu pričaš i o pasevima iskereno nikad za tog top ofera nisam ni čuo dok me nisu blokirali i već treći dan sam blokiran i nisam dobio još uvjek pravi i konkretan odgovor. jako sam razočaran i mislim da mi je ovo zadnjie što ću igrati više u životu.

jedino mi je drago što sam imao priliku sudjelovati barem malo sa pobjedničkom kvalicijom što grade dva ww
    dečki držite se !

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

@burne

e moj burne vjerojatno te dugo nije bilo, kad ne znas koliko su vec odustali upravo zbog tih i slicnih sranja.Mnogo je lijepse ovak spojiti se jednom tjedno tek toliko da vidis sta ima na forumu ( iako vec jako dugo nema nista novoga), kad ono isti problemi koji se konstantno pojavljuju vec nekih godinu ako ne i dvije. tako da ti je jedino rjesenje kao i velikoj vecini travianska pemzija, a slikovnicu pustis za one za koje je i napravljena, mladje od 12. Postoji niz drugih online igrica slicnog karaktera koje gutaju daleko manje vremena i novaca, tako da ti se ne vrijedi sa vjetrenjačama boriti.
    Travianska pemzija jedino rjesenje.

lijepo ti ide gradnja, sto prije zavrsis, prije se rjesis patnji po travianu
    Lijep pozdrav svima i sve najbolje u novoj godini, sa malim zakasnjenjem, ali eto
    Uređeno od strane drogan (07.01.12 um 08:15 Uhr)
    1.Bojna - Black Legion

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2