Stranica 53 od 58 PrvaPrva ... 3435152535455 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 521 do 530 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Cuchulainn's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od burne Vidi post
    Eto na mene padaju falange, ovnovi, imperiani, legionari, pretori, etc. Dok je cupica sravnao ono malo WW-a

25k mačeva, 7k gromova, 1k ovnova i manje od 1k kata + heroj = Zemljani zid, Svjetsko čudo, Velika žitnica
    Valjda su isli na onu ako ih napadamo s deffom pomislit ce da imamo krcato deffa u WW-u pa nas nece ni pokusavat napadat. Steta, nije proslo

Član foruma
    Registriran
    Jan 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Cuchulainn Vidi post
    Valjda su isli na onu ako ih napadamo s deffom pomislit ce da imamo krcato deffa u WW-u pa nas nece ni pokusavat napadat. Steta, nije proslo
    A cuj ovako ih nije sram, nisu ih sprasili natari! Mislim, ako su ikako mislili dic ww onda su se trebali drzat po strani jer ih nitko ne bi dirao. Ali posto su se odlucili fejkat i zaje....t dobili su sto ih sljedi i dobit ce jos ak treba! :tough:

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Meh, ovim tempom još točno 7 dana do kraja servera.

Ukoliko bude još nekih katanja, možda se to smanji za koji dan.

Mene čudi da protivnici čekaju da mi dođemo do lvl90+ : očito ima velikih offova u garažama koje sad čekaju da se WW podigne do 95 pa će ga sravnat na 0?

Možda se i varam pa više i nema ništa?

Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Najnoviji status kaže ovako:

Svjetsko čudo

Igrač Naziv Savez razina
    1. hans Veseli W69W HARDSC++ 90
    2. hans .SC. HARDSC++ 65
    3. Mr. X. Frozen Flame -=L=- 37 -
    4. The Thor Balkanska Akademija BALKAN 5
    Bliži se zadnjih 10 levela. Što će konkurencija izvući iz rukava? Ima li MEGAKOALICIJA što još za iskoristit? Saznajte uskoro u najnovijoj epizodi serije "Kataj me nježno".

Član foruma Marilyn Manson's Avatar
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

nekome je zaista dosadno u životu :staklenka:

Član foruma Old_Dog's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Kako se bliži kraj servera, pokušati ću rezimirati svoje utiske....
    Bez pretenzija da se drugi sa mnom slože.
    Travian se dakle pretvorio u jednu igru koja traži enormno aktivnosti i "ozbiljan" account ne može egzistirati bez 2-3 igrača koji će "pokrivati" 24 sata.
    Nije to ništa loše, osim što je teško naći toliki broj igrača, pa je za očekivati da će se na hr serverima i dalje smanjivati broj igrača pa će Travian team smanjiti broj hr servera.
    Volio bih također vidjeti i statistiku kako je to po drugim zemljama

Međutim, to će biti privremena, "vatrogasna" mjera. Po mom mišljenju morati će se nešto bitno mijenjati u samoj koncepciji igre, jer 24-satno aktivno igranje nema perspektive. Bar ne kod većine igrača.
    Gold kao koncepcija "plati pa igraj" će ostati, heroj je donio poprilično zanimljivih stvarčica, ali vjerojatno će trebati dodatno izbalansirati količinu golda koja igraču daje enormnu prednost.
    U očekivanju daljnjih promjena koje bi mogle nastupiti u drugoj polovici godine, ostati ću promatrač iz prikrajka

Član foruma Cuchulainn's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    Kako se bliži kraj servera, pokušati ću rezimirati svoje utiske....
    Bez pretenzija da se drugi sa mnom slože.
    Travian se dakle pretvorio u jednu igru koja traži enormno aktivnosti i "ozbiljan" account ne može egzistirati bez 2-3 igrača koji će "pokrivati" 24 sata.
    Nije to ništa loše, osim što je teško naći toliki broj igrača, pa je za očekivati da će se na hr serverima i dalje smanjivati broj igrača pa će Travian team smanjiti broj hr servera.
    Volio bih također vidjeti i statistiku kako je to po drugim zemljama

Međutim, to će biti privremena, "vatrogasna" mjera. Po mom mišljenju morati će se nešto bitno mijenjati u samoj koncepciji igre, jer 24-satno aktivno igranje nema perspektive. Bar ne kod većine igrača.
    Gold kao koncepcija "plati pa igraj" će ostati, heroj je donio poprilično zanimljivih stvarčica, ali vjerojatno će trebati dodatno izbalansirati količinu golda koja igraču daje enormnu prednost.
    U očekivanju daljnjih promjena koje bi mogle nastupiti u drugoj polovici godine, ostati ću promatrač iz prikrajka
    Samo da dam kratki komentar
    Ne vjerujem da ce doci do ikakvih promjena u igri, jer to je mozda opis situacije kod nas (gdje ima na svim serverima oko 10-ak tisuca igraca), dok je u nekim drugim zemljama nesto drugacije (tipa spanjolska, rusija, com,... koje imaju po 50, 60 ili 70k igraca). Travian 4 se dokazao kao "zlatna koka", pa ne vjerujem da ce sad ic izmisljat toplu vodu s nekakvim balansiranjem golda i prednosti koje on donosi, kad ovako ubiru lijepu svotu novca na te prednosti.
    Sto se tice smanjenja broja hr servera, po meni je to davno trebalo bit napravljeno,... ali na njemcima je konacna odluka.

Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    Zapravo, i ranije je Travian bila igra koja je tražila enormnu aktivnost i "gold" (bolje rečeno od ozbiljan) account. Potreba za više igrača na accountu je... pa ne nužna. Zapravo je pitanje posla kojim se osoba bavi. Studenti su najčešće birana populacija, jer njima je sve dostupno, a minimalno su zauzeti. Uče, tako da malo spavaju, na faksu su koliko moraju biti, a imaju mobitel i prenosni internet u današnje vrijeme.

Ali to nije ekstremna gold populacija koju ova nova verzija traži, ove aukcije i slično na šta sam ja već grinta, traži solidno mjesečno izdvajanje. To svi jači igrači znaju, jer mali igrač iz sredine ljestvice može 600 golda razvuć i na 2, čak i 3 mjeseca uz pametnu igru. Ali njegov napredak će bit daleko sporiji od onog koji troši 1600 mjesečno, ili čak tjedno. To je svima jasno. Mene je oduševila činjenica koliko zapravo na HR serverima je mala ta razlika. Da na top 40 ti vidiš točno tko je potrošio koliko u account.

Da ja želim reć da gold nije dobar? Ne, ali se slažem sa Old_dogom, ako netko želi zaradit te novce, onda je on 14h away od accounta. Tome je i ono izmicanje vojske zapravo dobro došlo - jer onda ako ništa drugo, u početku te neće "sj*bat". Ali to nije jedino rješenje. Jasno je da katanje mora postojat, jasno je da je draž igre u 24h igranju, ali - popularnost igre, broj accountova, ali i ciljana publika - nisu radni ljudi sa full time poslom, nadzorom kompova i internet prometa, obiteljski ljudi kojima treba sna i sl. Al zato ja lagano ispadam iz ove ekipe za igranje

Meni se ni neda tako igrat, tri osobe na accu su solidan napor i za koordinaciju i sve. Mi to kod nas na accu znamo, trojica smo, jedan pokriva noć, dva se presijecaju po danu. Mi čak ni ne farmamo. A posla ima za sve, i greške se rade, i to je normalno.

Igra je super, ali dok se ne izbalansiraju malo sad ove stvari, definitivno me neće vidit. Čekam kraj servera, da mogu reć da sam (unatoč, kako mnogi kažu dosadnom serveru) uživao. Ekipa iz HARD-a je super, TNT ekipa je ton of fun. Iako moj dragi HEG-ovac dadozg se*enda, i SC ekipa je odlična. Na kraju moram pohvalit i RARE ekipu i Žuju, i tamo sam upoznao nekoliko dobrih ljudi.

A to je ono što se na kraju i broji, ovo je igra za druženje, katanje, rokanje, ziđanje i ostalo - je bzvz. Ako neko samo to oće, postoje Zeus, Poseidon, SimCity, Simsi i sl.

Zapravo, najdraže mi je što sam naišao na dosta meni dragih starih saveznika, ali i starih protivnika, i to na istim stranama. Neću od igre odustat, to je sigurno, ali sigurno je više neću igrat ovako aktivno, i ne u narednih godinu dana. Aktivan igrač, koji pegla stalno, teško da može držat tempo i kvalitetno igrat. A dodatno, to je i opterećenje za budžet.

Volio bi vidit stari server opet negdi, al onaj prvi, ne T3, nego T2. Tamo mi se osobno činilo da je igra najbolje izbalansirana od početka do kraja servera. I goldom, i mogućnostima, i sve draži igre ima. Ovo sve novo, artovi, gold, izmicanja, klubovi... Sve to je narušilo koncept free game, i igre kao takve, a potaklo sve negativne strane.

Dodatno, žao mi je šta i dalje imamo iste probleme na serverima, a o njima sam ranije pričao - i HR server više neću igrati. To je sigurno.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od burne Vidi post
    Zapravo, i ranije je Travian bila igra koja je tražila enormnu aktivnost i "gold" (bolje rečeno od ozbiljan) account. Potreba za više igrača na accountu je... pa ne nužna. Zapravo je pitanje posla kojim se osoba bavi. Studenti su najčešće birana populacija, jer njima je sve dostupno, a minimalno su zauzeti. Uče, tako da malo spavaju, na faksu su koliko moraju biti, a imaju mobitel i prenosni internet u današnje vrijeme.

Ali to nije ekstremna gold populacija koju ova nova verzija traži, ove aukcije i slično na šta sam ja već grinta, traži solidno mjesečno izdvajanje. To svi jači igrači znaju, jer mali igrač iz sredine ljestvice može 600 golda razvuć i na 2, čak i 3 mjeseca uz pametnu igru. Ali njegov napredak će bit daleko sporiji od onog koji troši 1600 mjesečno, ili čak tjedno. To je svima jasno. Mene je oduševila činjenica koliko zapravo na HR serverima je mala ta razlika. Da na top 40 ti vidiš točno tko je potrošio koliko u account.

Da ja želim reć da gold nije dobar? Ne, ali se slažem sa Old_dogom, ako netko želi zaradit te novce, onda je on 14h away od accounta. Tome je i ono izmicanje vojske zapravo dobro došlo - jer onda ako ništa drugo, u početku te neće "sj*bat". Ali to nije jedino rješenje. Jasno je da katanje mora postojat, jasno je da je draž igre u 24h igranju, ali - popularnost igre, broj accountova, ali i ciljana publika - nisu radni ljudi sa full time poslom, nadzorom kompova i internet prometa, obiteljski ljudi kojima treba sna i sl. Al zato ja lagano ispadam iz ove ekipe za igranje

Meni se ni neda tako igrat, tri osobe na accu su solidan napor i za koordinaciju i sve. Mi to kod nas na accu znamo, trojica smo, jedan pokriva noć, dva se presijecaju po danu. Mi čak ni ne farmamo. A posla ima za sve, i greške se rade, i to je normalno.

Igra je super, ali dok se ne izbalansiraju malo sad ove stvari, definitivno me neće vidit. Čekam kraj servera, da mogu reć da sam (unatoč, kako mnogi kažu dosadnom serveru) uživao. Ekipa iz HARD-a je super, TNT ekipa je ton of fun. Iako moj dragi HEG-ovac dadozg se*enda, i SC ekipa je odlična. Na kraju moram pohvalit i RARE ekipu i Žuju, i tamo sam upoznao nekoliko dobrih ljudi.

A to je ono što se na kraju i broji, ovo je igra za druženje, katanje, rokanje, ziđanje i ostalo - je bzvz. Ako neko samo to oće, postoje Zeus, Poseidon, SimCity, Simsi i sl.

Zapravo, najdraže mi je što sam naišao na dosta meni dragih starih saveznika, ali i starih protivnika, i to na istim stranama. Neću od igre odustat, to je sigurno, ali sigurno je više neću igrat ovako aktivno, i ne u narednih godinu dana. Aktivan igrač, koji pegla stalno, teško da može držat tempo i kvalitetno igrat. A dodatno, to je i opterećenje za budžet.

Volio bi vidit stari server opet negdi, al onaj prvi, ne T3, nego T2. Tamo mi se osobno činilo da je igra najbolje izbalansirana od početka do kraja servera. I goldom, i mogućnostima, i sve draži igre ima. Ovo sve novo, artovi, gold, izmicanja, klubovi... Sve to je narušilo koncept free game, i igre kao takve, a potaklo sve negativne strane.

Dodatno, žao mi je šta i dalje imamo iste probleme na serverima, a o njima sam ranije pričao - i HR server više neću igrati. To je sigurno.
    samim uvođenjem aukcija je potrošnja golda skočila značajno.recimo,na samom početku servera se neki predmeti prodaju za 30 000 srebra(odnosno 300 golda),i tu leži teška zarada,jer ako ne trošiš zlato na aukcije,server možeš završiti u top20 sa 1600 golda(pogotovo ovaj s2 jer je bio loš)
    ja sam potrošio oko 1000 golda do sada,jer zlato nisam trošio na aukcije i kupovanje svitaka/kanta/zavoja...samo sam kupovao umjetnine
    moj account je oko 36. mjesta(tu je bio kad sam zadnji put gledao),a aktivno sam prestao igrati ima dva mjeseca,jer kad sam vidio da imam proizvodnju da se vojska radi 24/7,i da je mogu prehranjivati,nije mi se dalo zezati oko gradnje sela .

zaključak:ako ne trošiš zlato na aukcije,po serveru ti ne treba jako puno golda

s2-griffin32
    s3-ludi gal
    samo dodite

Član foruma lovroman2's Avatar
    Registriran
    Dec 2011

Uobičajeno

Pao je Frozen Flame!
    Mislim da su ga srušili mmanela i SC Kralj...nisam točno siguran
    :to victory:-->:nema odmora:--->dok ima ressa

Slične teme

1. Odgovori: 593