Stranica 54 od 58 PrvaPrva ... 4445253545556 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 531 do 540 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od lovroman2 Vidi post
    Pao je Frozen Flame!
    Mislim da su ga srušili mmanela i SC Kralj...nisam točno siguran
    krivo misliš,samo je mmanela udario

s2-griffin32
    s3-ludi gal
    samo dodite

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pa jasno da je samo mmanela kak može neki SC nekog srušiti nije valjda da ih je burne naučio da u ovoj igri treba delat i off ;( e moj hegovac što uradi....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    kak može neki SC nekog srušiti
    Varaš se dragi dado, SC je pokazao do sada najveće offove na serveru, a ima ih još, pa ti pričaj šta hoćeš
    a ti o takvim offovima možeš samo da sanjaš

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ajde kaj se pališ odmah pa moram vas malo ....drago mi je da ste evoluirali,treba što više takvih saveza kao što ste vi da se vrati stari fajt na hr serverima..samo kaj je preveć servera...a o offovima,ne brini ja ih ne trebam sanjati
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Old_Dog's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ajde kaj se pališ odmah pa moram vas malo ....drago mi je da ste evoluirali,treba što više takvih saveza kao što ste vi da se vrati stari fajt na hr serverima..samo kaj je preveć servera...a o offovima,ne brini ja ih ne trebam sanjati
    Ovdje bih napomenuo još jednu stvar koja će se sigurno iskristalizirati...
    Uvođenjem centralne sive zone za WW sela... polako se shvaća da "prosječan" igrač nema što tražiti ako se ne logira prvih dan-dva, jer samo prvih recimo 1000 igrača će se locirati oko sive zone i igrati značajniju ulogu.
    Ostatak igrača prisiljen je odlaziti na "daleke" koordinate u potrazi za cropovima. Time su automatski isključeni iz svih najznačajnijih borbi na serveru i svode se praktički prisilno na ulogu deffera. Zato i dalje mislim da će broj igrača zbog toga dodatno opadati.
    Ja bih predložio možda neke radikalnije promjene da se dobije na dinamičnosti igre, kao npr.
    da se formiraju dodatne 4 "sive zone" na svakoj pojedinoj koordinati (npr 100/0, -100/0, 0/100, 0/-100) uz ovu centralnu.
    Igrači bi se u startu random razbacali okolo te "međukvadrantske sive zone", a ona bi mogla služiti da se u njoj npr. pojavljuju artefakti (nešto kao polufinale Traviana ), a centralna siva zona bi ostala za WW (kao finale). Cilj ideje je da se pojačaju bitke unutar kvadranta i između kvadranta.
    Time bi se svim igračima pružile veće šanse za dinamičniju igru i prvih 1000 igrača ne bi imalo bitniju prednost.
    .........
    Drugu promjenu bi predložio u smislu aukcija
    Naravno vodeći se idejom da autori Traviana ne smiju smanjiti zaradu nego je povećati !
    Broj aukcija bi smanjio na npr. 1 dnevno za pojedinog igrača
    To bi dovelo do toga da ne bi nekolicina igrača pokupovala sve predmete na aukciji koji su interesantni, a cijena predmeta bi i dalje bila visoka jer bi se za nju trebalo izboriti u okviru jedne aukcije dnevno, te bi se pružila šansa većem broju igrača da dobiju pojedine predmete.

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

postaj to na forum ideje
    mislim da bi ti bilo više učinka
    prd.

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    Ja bih predložio možda neke radikalnije promjene da se dobije na dinamičnosti igre, kao npr.
    da se formiraju dodatne 4 "sive zone" na svakoj pojedinoj koordinati (npr 100/0, -100/0, 0/100, 0/-100) uz ovu centralnu.
    Tako je bilo na T2 - WW-ovi su se pojavljivali u centru i u "centru" pojedinih kvadranata. I to je bilo daleko bolje rješenje. Mi smo čak radili procjene na temelju drugih servera, i pogodili okvir u kojem se stvorilo. I tako je bilo puno puno dinamičnije.

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    Broj aukcija bi smanjio na npr. 1 dnevno za pojedinog igrača
    To bi dovelo do toga da ne bi nekolicina igrača pokupovala sve predmete na aukciji koji su interesantni, a cijena predmeta bi i dalje bila visoka jer bi se za nju trebalo izboriti u okviru jedne aukcije dnevno, te bi se pružila šansa većem broju igrača da dobiju pojedine predmete.
    WORD. 240 = max broj predmeta koji bi se uzeli po igraču tokom igre. Ostalo - avanture.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

burne oće biti neka galerija neispucanih offova?

aj završite ovo mučenje

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Pitaj tarata.
    On ima sve screenshotove takvih stvari.
    prd.

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Neće bit neispucanih offova