Stranica 56 od 58 PrvaPrva ... 6465455565758 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 551 do 560 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Svi napadi su prošli, iznenađenja nije bilo. TS2 završava po planu i programu u 22:33. Bilo mi je drago po drugi puta biti WW graditelj i voditi WW building tim i savez iz sjene.

Hvala svima, ali baš svima, koji su izdržali do samog kraja. Je, server je bio maltene nezanimljiv, ali takvi će biti vrlo izvjesno i svi naredni dok se ne sredi situacija na serverima i ne srede neki drugi problemi.

Bilo mi je drago biti dio saveza HARD, ponajviše hvala sitterici idragoj - koja me sittala cijeli server skoro te vince327 koji je odradio WW gradnju. Također, hvala i puki na njegovoj požrtvovnosti u sredini igre.

Neda mi se više puno pričat, svi znaju sve, odo probat uvatit taj kraj igre još jednom, pa nekad ovdje ostavim username i pass da bacite oko.

Svima lijep i srdačan pozdrav,

na HR serverima se više ne vidimo, ali na stranima možda i budemo Tko zna. Sad ide pauza.

:ww: - dvaput

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Cestitam svim saveznicima i onima koji su klikali protiv nas mogo je biti bolji fajt ali su se neki cuvali za kraj

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

čestitke pobjednicima na ovom truba serveru....jedina svijetla točka servera je povratak mog hegovca burnea,ostalo sve za zaborav....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

i na kraju krajeva, server nije bio toliko loš. ljestvica offera sve dokazuje http://screensnapr.com/v/ZPaVMR.png
    da je druga strana pružala malo jači otpor bil bi jedan od zanimljivijih servera

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Kao što sam prethodno i najavio u ovom topicu, ovo je prema svim objektivnim kriterijima bio najbolji travian server svih vremena, a to mene čini najboljim napadačem svih vremena. Svi koji tvrde suprotno su tek sitne duše, nezadovoljnici, euroskeptici, nehrvati, ekstremisti, drogeraši, marginalci, plaćenici, agitatori, luditi, barbari, mrzitelji svega što je lijepo i sveto, izgubljene ovce, sinovi rasipni, mutikaše, atavizmi, lešinari, izdajnici, kvislinzi, manipulatori i uzurpatori.

gg no re

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    čestitke pobjednicima na ovom truba serveru....jedina svijetla točka servera je povratak mog hegovca burnea,ostalo sve za zaborav....
    dado i ja sam bil u nekom vingu hega jel mi to bio prvi server pa i ja mogu čestitat bivšem suigraču na pobjedi

čestitke burnu, red bullu i ekipi
    prd.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Meni je također bio ovo najbolji server do sada, upoznao brdo odlicne ekipe naucio ponesto novo a onaj tko tvrdi da je sever los mogu porucit da je los i dosadan onoliko koliko si ga sam napravis takvim, a onaj tko neigra a prica takvo sto je ma necu vrijeđat jer nije primjereno ... Pozdrav svim hardovcima i saveznicima cestitke na pobjedi vidimo se na nekom drugom serveru!! :palčina:

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Gracias na čestitkama od bivših suigrača Možda nekad negdje opet vidite savez HEG :tough: Al ne tako skoro

Mislim da nisam javio:

username: hans
    password: hardjetotalnizakon

Pa ko oće zavirit tamo, komodno. Server gotov, moram priznat, osjećam se kao da imam više slobodnog vrimena

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Grego Vidi post
    Meni je također bio ovo najbolji server do sada, ....
    koji je tebi ovo server? prvi ili drugi :cerek::cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Dado vise novih-veci broj igraca
    vise igraca i za koji server imas i jakih igraca vise
    prd.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54