Stranica 1 od 58 1231151 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 574

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Moira's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma i općim pravilima igre, svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.
    §1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Član foruma Old_Dog's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Ja bih ovdje ostavio komentar na stanje na serveru:

Avanture
    1. Dobivanje predmeta i sl. u avantura je raspoređeno potpuno različito od npr. servera 4.
    Broj pojavljivanja "korisnih" predmeta u avanturama može se prebrojiti na prste jedne ruke. Tu mislim na različite kacige, oklope, predmete za desnu ruku, ...
    2. Nasuprot tome broj ostalih predmeta u avanturama je drastično povećan. Pri tom mislim, na broj avantura u kojima se dobivaju, kavezi, pomasti, srebrnjaci, ništa, resursi.
    Sve ovo se lako može provjeriti na slijedeći način:
    1. Broj aukcija kaveza i pomasti je na cca 4 stranice, a broj kaciga ili oklopa je po 3-4 komada od svakoga. Dakle omjer je otpr 20:1 (nudi se otprilike 20 puta više aukcija kaveza od npr kaciga)
    2. Ako mislite da igrači ne žele prodavati kacige, oklope i sl.... tu se varate. Ne prodaju ih zato jer ih nemaju !! Dovoljno je pogledati desetak prvih igrača na serveru pa će se vidjeti da rijetko koji uopće ima kacigu, oružje ili oklop. A pretpostavljamo da su oni također i najveći kupci !

Igrač xxxxxxx (ime ću dati na Private)
    Ovo je također interesantan slučaj bez odgovora od strane Multihuntera kojemu je sve prijavljeno
    1. Igrač je imao heroja level 5 nakon 3 dana dok su svi ostali heroji bili level 3 ili niže
    2. Ništa čudno da sam igrač nije imao NIJEDAN napadački bod, aukcije svitaka nisu počele, nijedan igrač nije imao nijedan braniteljski bod da bi heroj na taj način zaradio bodove.

Član foruma Argonath's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

uf, jeste aktivni ovdje
    ajde tracbabe, da cujem? ko je cetveroznamenkast?

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    Ja bih ovdje ostavio komentar na stanje na serveru:

Avanture
    1. Dobivanje predmeta i sl. u avantura je raspoređeno potpuno različito od npr. servera 4.
    Broj pojavljivanja "korisnih" predmeta u avanturama može se prebrojiti na prste jedne ruke. Tu mislim na različite kacige, oklope, predmete za desnu ruku, ...
    2. Nasuprot tome broj ostalih predmeta u avanturama je drastično povećan. Pri tom mislim, na broj avantura u kojima se dobivaju, kavezi, pomasti, srebrnjaci, ništa, resursi.
    Sve ovo se lako može provjeriti na slijedeći način:
    1. Broj aukcija kaveza i pomasti je na cca 4 stranice, a broj kaciga ili oklopa je po 3-4 komada od svakoga. Dakle omjer je otpr 20:1 (nudi se otprilike 20 puta više aukcija kaveza od npr kaciga)
    2. Ako mislite da igrači ne žele prodavati kacige, oklope i sl.... tu se varate. Ne prodaju ih zato jer ih nemaju !! Dovoljno je pogledati desetak prvih igrača na serveru pa će se vidjeti da rijetko koji uopće ima kacigu, oružje ili oklop. A pretpostavljamo da su oni također i najveći kupci !

Igrač xxxxxxx (ime ću dati na Private)
    Ovo je također interesantan slučaj bez odgovora od strane Multihuntera kojemu je sve prijavljeno
    1. Igrač je imao heroja level 5 nakon 3 dana dok su svi ostali heroji bili level 3 ili niže
    2. Ništa čudno da sam igrač nije imao NIJEDAN napadački bod, aukcije svitaka nisu počele, nijedan igrač nije imao nijedan braniteljski bod da bi heroj na taj način zaradio bodove.
    da to je, makar i cijeli taj sistem svitaka je pomalo glupav al kajgot. to je ovaj Briki imo lvl 5.
    al što se tiče kaveza i ostalog broj će se izjednačit za 2 tjedna negdje

Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od cossorre Vidi post
    da to je, makar i cijeli taj sistem svitaka je pomalo glupav al kajgot. to je ovaj Briki imo lvl 5.
    al što se tiče kaveza i ostalog broj će se izjednačit za 2 tjedna negdje
    Prva 3 dana nema svitaka ni aukcija !!!

Član foruma bela7's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Da stvarno su glupe te avanture,evo ja sam naprimjer imao negdje oko 15-20 avantura,i još nisam dobio ni kacigu,ni ptit ni mač niti svitke,samo resurse,kaveze i novčiće,par puta pomast i konja i to je to.Stvarno je glupo napravljeno,ali ok.I mislim da se to neće takoskoro izjednačiti,treba malo duže dok se to izjednači a ne dva tjedna
    Nego kaj nitko ne komentira stanje na serveru? savezi kakvi? mogući ratovi i to.Šta spavate svi ?

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

J.I.R objavio rat HARD@BIZ-u

Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Problem je samo što se organizatori, moderatori, multihunteri ponašaju NEPROFESIONALNO, jer igračima jednostavno treba predočiti pravila igre prije samog početka.
    A ovo je bitna stvar, redoslijed avantura nije nasumičan nego dirigiran ne samo u prvih 10 avantura nego i u kasnijem dijelu igre gdje je puno više "nekorisnih" avantura tipa kavezi, novčići, pomasti.

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Citat Citat od TheWrongOne Vidi post
    J.I.R objavio rat HARD@BIZ-u
    Zanimljivo, hard ima vise sanse.

hr5 - D-Train - ŠBBKBB

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno