Rezultati ankete: Što vam je bolje?!!

Glasači
173. Ne možete glasati na ovoj anketi
  • T3.6

119 68.79%
  • T4

45 26.01%
  • isto mi je

9 5.20%
Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 78

Tema: T3.6 vs. T4

Član foruma Rade's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TiM_duh_13 Vidi post
    odgovor: KKKondarun od 26.06.

to se slažem

nemam medalje niti sam lovac na njih ali...

sam koncept heroja na T4 je takav da ako nemaš golda nemaš niti jakog heroja

osim ako kada igraš bez zlata dobijaš "vrijednije" stvari u avanturama a ja/mi koji igramo sa goldom dobijemo samo "smeće" (pretežno rese ili nekoliko srebrnjaka i to mi je plijen u cca 90% avantura)
    To nije tacno. I sa goldom, i bez golda se dobijaju slicne stvari...samo je stvar u sreci.

Inace, T4 mi se jedino ne svidja zbog mape koja mnogo koci, i sto je previse detalja, koji usporavaju ocitavanje stranice. Navikao sam da brzo klikcem, i igram...sa t4 to ne mogu. Jer cim krenem brzo, zakuca mi sve...
    Pronadjite me ovde ako vam treba neka pomoc u igri.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Mogu sve podnijet, al kad mi skrate server za više od mjesec dana, to ne.

T3.6 uber alles.
    ...

Član foruma
    Registriran
    Oct 2011

Uobičajeno

poanta je slijedeća: neka T4. kome se sviđa neka igra. ali ostavite jedan v3.6 za sve nas starije i iskusne kojima T4 nikako ne leži i problem riješen. svejedno, sporać-speed, samo da postoji barem jedan. kad hr5 završi stvarno ne znam da li ću više igrati jer očigledno se namjerava potpuno ukinuti stari kod.
    Potpisujem. Ni ja nisam siguran hoću li igrati T4... nikako mi se ne sviđa ta verzija. Stvarno se nadam da će nam dati još barem jedan speed po staroj verziji.

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Sto se speeda tice, ne zelim vam ubijat nade,... ali vrlo vjerovatno nece biti speed server u 3,6 verziji.

Travian je jednostavno presao na t4, i to je ono sto sada ide. Tako da speed zasigurno ide u t4 verziji. Postoji opcija za 3,6 speed (s napomenom da nije rijec o tome da ce speed postat 3,6 vec da se uz onaj t4 otvori jos jedan speed server u 3,6 verziji), ali pod uvjetom da se pokaze enormna zainteresiranost igraca za time,... a obzirom na slab odaziv na t3,6 verziju,... pitanje je hoce li ostat iti jedan spori server u 3,6 verziji,... tako da speed... jako malo vjerovatno

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

zbog premalog broja igrača obje verzije su loše...sa budimirom se slažem,....t3.6 nemože sigurno opstati...i vi koji bi radije igrali tu verziju budete izgubili volju na serveru od 1k igrača( na kraju bi valjda bilo 50-100)....
    al ne mogu da opet ne spomenem forum..koji je meni osobno dio igre.... loš forum također ima utjecaj na manji broj igrača...
    primjer ću dati..pogledajte arhivu s1 prošli...marko admin uvodi borbene izvještaje bez imana igrača i odvojeno komentiranje 15 dana prije svršetka servera...tako da sad nemožemo vidjeti završnicu servera..offove za koje su se igrači napatili i naplačali..ničeg u arhivi nema.
    moderatori koji toleriraju svakojake uvrede i sljepo se drže nekih pravila šta gdje treba napisati..i naravno nikakvu kritiku ne trpe,pa bila ona i dobronamjerna za boljitak igre...
    pa da tu nebi bio bez argumenata....pogledajte arhivu prošlog s4..gdje nazgul opisuje the da su smeća i smrde(nesječam se točno-al tak neš)...to i dan danas stoji u arhivi traviana....
    pa mi recite tko je tu lud.....napadi na ww su igračima nedostupni na forumu,hoff ....događanja na serveru također....al zato imamo gnjusne komentare i prepucavanja na 1000 stranica...

the nisu farme,farme su korisne,the je hrpa smeca,radioaktivnog pa se neda ni reciklirati-citirano od gore navedenog nazgula..skinuto iz arhive traviana s4
    Uređeno od strane baka u kanalu (02.10.11 um 02:27 Uhr)

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    zbog premalog broja igrača obje verzije su loše...sa budimirom se slažem,....t3.6 nemože sigurno opstati...i vi koji bi radije igrali tu verziju budete izgubili volju na serveru od 1k igrača( na kraju bi valjda bilo 50-100)....
    al ne mogu da opet ne spomenem forum..koji je meni osobno dio igre.... loš forum također ima utjecaj na manji broj igrača...
    primjer ću dati..pogledajte arhivu s1 prošli...marko admin uvodi borbene izvještaje bez imana igrača i odvojeno komentiranje 15 dana prije svršetka servera...tako da sad nemožemo vidjeti završnicu servera..offove za koje su se igrači napatili i naplačali..ničeg u arhivi nema.
    moderatori koji toleriraju svakojake uvrede i sljepo se drže nekih pravila šta gdje treba napisati..i naravno nikakvu kritiku ne trpe,pa bila ona i dobronamjerna za boljitak igre...
    pa da tu nebi bio bez argumenata....pogledajte arhivu prošlog s4..gdje nazgul opisuje the da su smeća i smrde(nesječam se točno-al tak neš)...to i dan danas stoji u arhivi traviana....
    pa mi recite tko je tu lud.....napadi na ww su igračima nedostupni na forumu,hoff ....događanja na serveru također....al zato imamo gnjusne komentare i prepucavanja na 1000 stranica...

the nisu farme,farme su korisne,the je hrpa smeca,radioaktivnog pa se neda ni reciklirati-citirano od gore navedenog nazgula..skinuto iz arhive traviana s4
    Nema problema, mogu ja slijep ose držat pravila i cenzurirat svaki post koji treba i dijelit kazne. Već sam to radio i s1 forum je imao možda 4-5 korisnika koji su ga pratili jer su svi ostali bili banirani. Isto tako sada sam pogledao tvojih zadnjih 50tak postova i našao sam ti bar 4 za opomene i jedan za direktan ban zbog raznih, što direktnih i što indirektnih, uvreda. Nemoj svu krivicu svaljivat na moderatore jer rade solidan ili dobar posao za koji volontiraju s obzirom na uvjete i korisnike na forumu.

S druge strane slažem se s tobom vezano za HoF teme, to je ubilo i uništilo ovaj forum, pokušao sam više puta nešto napraviti, dao ideja, tražio druge da pomognu i daju ideje ili razrade moje ali to ti je uvijek bilo kao da se borim s vjetrenjačama.

A šta se tiče teme ovog topica, ja sam za 3.6 verziju, uz možda jednu promjenu da uvedu sa T4 a to je siva zona i promjene oko gradnje WWa. Mislim da bi to donijelo dodatnu širinu igri u smislu planiranja i organiziranja.
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Ovde se moram slozit s kolegom
    To sto ti ne znas sto mi mislimo i govorimo, to ne znaci da mi nista ne govorimo. Ne znam odakle vadite te ideje da moderatori slijepo slijede pravila i nisu spremni nikog saslusat. Vise puta sam imao neku ideju, prijedlog i savjet za admina vezano s pokusajem poboljsavanja foruma i njegove aktivnosti nego si ti napisao post na ovom forumu.
    I to sto se nase rasprave i razgovori ne događaju na javnom dijelu foruma ne znaci da ih nema

Ali na kraju price, i dalje mi moramo pazit da se postuju pravila ovog foruma, i to ovakva kakva jesu, a ne onakva kakva bi mi htjeli da budu.... slagali se mi s njima ili ne.

OT
    3,6....3,6....3,6....3,6.....3,6
    Kad ovo prestane postojat na nasim serverima tada i ja prestajem igrati na nasim serverima

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

istina za moje postove.....najčešće sam vrijeđao moderatore...i nazgula...to su bile replike na njihove postove i njihov rad...čak sam i admina izvrijeđao pošteno..kad je maknuo hoff pred sam kraj servera....al to je nebitno,jer sam opravdano bio uglavnom i kažnjen.....bit je šta gore citirani post i dalje stoji u arhivi...dakle pojedincima su dozvoljeni takvi postovi....hik nemreš reč da je u redu da moderator vrijeđa igrače i cjele saveze.....onda on sam pokreće lavinu postova kojima na forumu nije mjesto.
    moja ideja je da sam moderator skuplja hoffove koji nedostaju,ako je neš nepregledno presloži...i opet ponavljam..zar nebi bilo ljepo imati u arhivi cjeli tjek rata pc-a protiv ostatka servera, kak dado veli...događanja je bilo na pretek..nadam se marko ovo pročita.
    malo i temu da okrznem...t4 definitivno...lakši je opstanak novim igračima koji toliko nedostaju našim serverima..sam ih treba educirati prek foruma...recimo već je dosadno da teut toljagama ubija u početku igre sve oko sebe.....sam mu sa herojem lupiš kontru i odu toljage papa.
    moje isprike kaj se ne držim teme,al moramo opsežniju raspravu potaknuti ak mislimo hr servere igrati

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

istina za moje postove.....najčešće sam vrijeđao moderatore...i nazgula...to su bile replike na njihove postove i njihov rad...čak sam i admina izvrijeđao pošteno..kad je maknuo hoff pred sam kraj servera....al to je nebitno,jer sam opravdano bio uglavnom i kažnjen.....bit je šta gore citirani post i dalje stoji u arhivi...dakle pojedincima su dozvoljeni takvi postovi....hik nemreš reč da je u redu da moderator vrijeđa igrače i cjele saveze.....onda on sam pokreće lavinu postova kojima na forumu nije mjesto.
    moja ideja je da sam moderator skuplja hoffove koji nedostaju,ako je neš nepregledno presloži...i opet ponavljam..zar nebi bilo ljepo imati u arhivi cjeli tjek rata pc-a protiv ostatka servera, kak dado veli...događanja je bilo na pretek..nadam se marko ovo pročita.
    malo i temu da okrznem...t4 definitivno...lakši je opstanak novim igračima koji toliko nedostaju našim serverima..sam ih treba educirati prek foruma...recimo već je dosadno da teut toljagama ubija u početku igre sve oko sebe.....sam mu sa herojem lupiš kontru i odu toljage papa.
    moje isprike kaj se ne držim teme,al moramo opsežniju raspravu potaknuti ak mislimo hr servere igrati
    Misliš da nije moderator koji su upustio u svađe ili rasprave bio kažnjen ili bilo razgovarano o njegovom ponašanju? Robi azale je odlepršao s mjesta moda zbog svojih postova i vrijeđanja i svađa na s1 temi.

Moderator da skuplja HoFove? ti se šališ? pa imaš HoF temu, stavljajte si tam reporte, koji vam fale skupite ih i stavite. U velikoj večinini slučajeva moderator ni ne igra server koji moderira i sad bi on trebao skupljat reporte. lol

To šta je t4 lakše ne znači da je bolji nego podiđe kvantitetu igrača na uštrb kvalitete servera. U pravilu to obično donosi privremeni uspijeh a dugoročno propast.
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Misliš da nije moderator koji su upustio u svađe ili rasprave bio kažnjen ili bilo razgovarano o njegovom ponašanju? Robi azale je odlepršao s mjesta moda zbog svojih postova i vrijeđanja i svađa na s1 temi.

Moderator da skuplja HoFove? ti se šališ? pa imaš HoF temu, stavljajte si tam reporte, koji vam fale skupite ih i stavite. U velikoj večinini slučajeva moderator ni ne igra server koji moderira i sad bi on trebao skupljat reporte. lol

To šta je t4 lakše ne znači da je bolji nego podiđe kvantitetu igrača na uštrb kvalitete servera. U pravilu to obično donosi privremeni uspijeh a dugoročno propast.
    hehe..pa da radite nešto..forum vam zjapi..jedan može 5 servera održavati kak sad stvari stoje,,,a ide na gore

mene osobno može motivirati za daljnju igru turnirska verzija travijana..i da me pozovu moji rf-ovci..nebitno je t3.6 ili t4

Pravila postanja