Rezultati ankete: Što vam je bolje?!!

Glasači
173. Ne možete glasati na ovoj anketi
  • T3.6

119 68.79%
  • T4

45 26.01%
  • isto mi je

9 5.20%
Stranica 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 41 do 50 od 78

Tema: T3.6 vs. T4

Član foruma bezimeni's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bezimeni Vidi post
    Eto mali dio da ne kopiram dalje no nikad pritužba s moje strane nije išla do admina ...
    Citat Citat od Superhik Vidi post
    Na rad i ponašanje modova se ne žališ modovima nego SuperModu ili Adminu direktno. Modovi nisu teklići da prenose vaše žalbe nama a koliko vidim meni se nisi javio tako da molim ubuduće javi se na PM za takve i sl. stvari.

Isto tako u T4 verziji gali su dosta oslabljeni. Gromovi više nemaju smisla, ćemu ih radit kada ulovit off ne možeš pošto je ili nabrijan u deffu ili heroj ima one gluposti tipa šlapica, zastava, karti i šta već ne šta ubrzavaju vojsku i gotovo nemoguće je izračunat pravo vrijeme za udarit kontru. A u početku su baš ti gromovi i gali bili trn u oku teutima i igrač koji zna igrat gala jednostavno razmontira svakog teuta oko sebe (ali u novoj verziji to više nije moguće).
    Superhik da ti malo pojasnim moj post nije bio objavljen na forumu znači sam poćetak je poćeo od strane moderatora (Citat od Sensa
    Nisam vidio suglasnost izvješća :
    Lord Vader vs. Forsa (lav-ice) (gg + art manja potrosnja)
    http://travian-reports.net/hr/report/197055bd1ad

Tko je dao suglasnost shido ti sam sebi pošto si modelator.

L.p forsa

ne dajete znaci suglasnost?

Znači Sensa se poćela kao moderator odgovoran za server 3 dopisivat te taj moj post nije nikad bio vidljiv na forumu i branit shida, malo detaljnije pokušaj proćitat nastavak no nisam sve tu copy nego samo dio ...

Eto ovdje će biti ti jasnije zašto pritužba nije išla na supermoderatore.

Citat od bezimeni
    Citat od Sensa
    sensa mora na rucak... dogovorite se sa vašim savezom i obavijestite ih da ne ubrajaju vas u to itd. da ne bi bilo i ubuduce slicni problemcica obzirom da je to ocito dogovor saveza bio, zasto vas nisu pitali i slicno ja ne bi isla u to, to vidite sa njima...
    ja vas nick ni nista nisam niti cu govoriti jos ako vi to ne želite

-post na vaš zahtjev može biti uklonjen naravno
    -ako inzistirate na micanju posta i kazni također proslijedim slucaj vas dalje, ali u tom slucaju vas nick cu morati reci i ostalima jer oko kazni jos nikog nisam kaznjavala za ovo niti su mi dane upute kakve kazne idu za postanje reporta ako nisu odobreni od jedne strane
    kako zelite, samo mi javite da znam sto da i ja radim dalje

Hvala na trudu netreba micat neka ostane ne želim vas više uznemiravat i sretno u daljnjem radu

ok, hvala vama na razumijvanju. vas nick nije nikom spominjan, jedino sto je spomenuto da se netko bunio iz reporta za objavu tako da ste s moje strane ostali anonimni, ako bude slicni problema o ovom obavijestite me.

Prednost plemena u normalnim okolnostima je takva kako ju vi opisujete tu se slažem, no ako je splet okolnosti u igri u kojoj se vara (ima više acc,koriste botovi,gold,zatim artevi i pushevi,hranilce vojske na brojnim acc koje si otvorimo i.t.d) nema ni jedno pleme nikakvu prednost ,to govorim iz iskustva i opet ponavljam trebalo mi je par godina da naućim podlo i pokvareno igrat za pošten način igre vjerujem da netreba toliko vremena.

Eto javno tu priznajem da sam podlo i pokvareno igrao no previše takvih ko ja nas ima tu pa pošteni igraći gube volju za igrom.Takav naćin igre nastao je samo iz želje da budem što bolji po rejtingu i po broju vojske ,čega se sad sramim i sam sebe pitam kakva sam to osoba postala.

Ne igram niti jedan server već pola godine samo pratim zbivanja tu na forumu i pomalo komentiram.

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bezimeni Vidi post
    .......
    Vezano za modove možemo nastaviti na pm jer ovdje nije mjesto za to.

A vezano za ovo drugo. Verzija igre nema apsolutno nikakve veze s botovima i varanjem. Za t4 su dostupni botovi kao i za 3.6, kao što smo vidjeli dijeljenje/krađa passworda je i dalje aktualna, multi acc je normalna stvar. Tako da verzija igre tu nema ama baš nikakve veze. A ni travian games nemože nešto puno promjenit dok se ne počne mjenjat mentalitet igrača na ovim prostorima.
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Vezano za modove možemo nastaviti na pm jer ovdje nije mjesto za to.

A vezano za ovo drugo. Verzija igre nema apsolutno nikakve veze s botovima i varanjem. Za t4 su dostupni botovi kao i za 3.6, kao što smo vidjeli dijeljenje/krađa passworda je i dalje aktualna, multi acc je normalna stvar. Tako da verzija igre tu nema ama baš nikakve veze. A ni travian games nemože nešto puno promjenit dok se ne počne mjenjat mentalitet igrača na ovim prostorima.
    prednost t4 je svakako da imaš goldanu garažu...prodaješ stvari,srebro pretvoriš u gold...farme se dignu bez beda
    i bezimeni ovak...nas tisuće želi gledati hoffove....badva se trudimo to promjeniti...dovoljan je jedan kojem je bruka da drugi vide kak je art izgubio..i ode sav naš trud

Član foruma bezimeni's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    prednost t4 je svakako da imaš goldanu garažu...prodaješ stvari,srebro pretvoriš u gold...farme se dignu bez beda
    i bezimeni ovak...nas tisuće želi gledati hoffove....badva se trudimo to promjeniti...dovoljan je jedan kojem je bruka da drugi vide kak je art izgubio..i ode sav naš trud
    Ma i ja se zalažem za prikazivanje hoffova no komentiram kako postoje pravila kojih bi se trebali svi pridržavat važi i za moderatore a ne samo za nas.Eto a na prijmeru sam pokušao predoćiti sliku da nije baš tako.
    Eto neću više komentirat ovo je tema t3 vs t4.

Moj glas je uvijek za T 3.6 varijantu

Usput malo smo oživjeli ovaj dio foruma.......

Član foruma
    Registriran
    Jan 2011

Uobičajeno

bez razmišljanja verzija t3.6 je ono što travian čini ovako zanimljivom igrom,jednostavan dizajn pregledna karta i pokaži što znaš.....nova verzija više liči na neku slikovnicu nego stari dobri travian.da bi svi bili zadovoljni treba ostavit ovaj s5 kao clasic jer mislim da je njegovo restartiranje došlo u krivom trenutku pred ljeto i zato je malo trenutno igrača na njemu,stoga mislim da bi svi bili zadovoljni ako budu dostupne i jedna i druga verzija :banned:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Apsolutno T3 .. Od pojave T4 prestao sam sa igrom, ovih me dana uhvatila nostalgija i eto sad malo gledam po forumu ima li kakvih novosti, ali opet razočarenje .. Prije svega pohvale onima koji su uspjeli progurati classic, no moj stil igre je oduvjek bio speed, rimljani i sati provedeni uz Travian !!

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TiM_duh_13 Vidi post
    T4 mi je bolji

istina troši više golda od T3.6 verzije

mislim da si krivo shvatio ulogu heroja

u T4 je puno lakše pljačkati ili susjede ili oaze

kada heroj pogine imaš kante

ako oslabi imaš pomasti

naravno sve ovisi i o tome koliko si zlata/srebra spreman potrošiti za razne predmete koje moraš kupiti

razika u igri je više u tome što na T3.6 još možeš igrati bez golda

T4....

ako misliš igrati bez golda bolje nemoj jer uspjeha ili života nema

što se tiće zgrada, aviona i ostalog

već je bila tema na forumu da se nešto slične travianu napravi i za "suvremenu" borbu

npr sada bi bili aktualni ameri, al kaida i ....???

da se napravi i takva verzija isto bi je igrao

naravno da bi pobjednik bio ko 1. sagradi ne WW nego postrojenje za preradu urana

slazem se s ovim... slicno i ja razmisljam, kad se odigra par t4 verzija, ona nekako udje pod kozu i veci je uzitak igrati je, a i dosta brze se razvijas na njoj ( pljackajuci oaze, bildajuci heroja i onda prebacivanjem atributa na rese i sl ).

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od maliplavi Vidi post
    slazem se s ovim... slicno i ja razmisljam, kad se odigra par t4 verzija, ona nekako udje pod kozu i veci je uzitak igrati je, a i dosta brze se razvijas na njoj ( pljackajuci oaze, bildajuci heroja i onda prebacivanjem atributa na rese i sl ).
    jap,u pravu si...baš mi je pod kožom ta nova dječja igrica....
    T4 je dobars amo za farme...i izmišljen je za farme...pa uživajte na njemu....

koliko god je T 3,6 spor do bola,ako si aktivan i ako ima ekipe brži je od T4...

T3,6 :lovju:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma ricky_emp's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    jap,u pravu si...baš mi je pod kožom ta nova dječja igrica....
    T4 je dobars amo za farme...i izmišljen je za farme...pa uživajte na njemu....

koliko god je T 3,6 spor do bola,ako si aktivan i ako ima ekipe brži je od T4...

T3,6 :lovju:
    Naravno, pa sta je to T4 ja niti neznam
    http://i43.tinypic.com/2w5ncr9.jpg

Thnx Deja

Superhik = Supergenijalac

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ja mislim da sam čak i glasao za T 4 kad je došao,ali nakon odigranog servera te sad opet na staru verziju sam se prebacio....definitivno T 3,6
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Pravila postanja