Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Proizvodnja (HR2)

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno Proizvodnja (HR2)

Pozdrav svima.

Pitanje
    Znači recimo imamo 4-4-4-6 selo.
    Zar nebi sva polja recimo željeza na 10, +25% ljevaonice, +25% oaze, +25% bonusa trebali davat proivodnju 1500? jer meni daje 1480, dali je to greška ili sam ja u krivu?

Greška na serveru

Danas mi se dogodila jedna jako zanimljiva stvar na ovom T4
    Naime htio sam poslati rese iz svog prvog sela u crop, i ja lijepo upišem koorde i sve i stisnem pošalji, potvrdim slanje vidim sve je kako treba biti, i šta vidim? Resi su poslani u drugo selo koje je 6-7 polja dalje od mojega sela koje je bilo odredište, 16k resa ajde preživjet ću, nadajmo se da će igrač bit pošten i vratit ih ali, šta da je bilo više resa u pitanju?

I sada ideja.

Zbog ovoga gore navedenog također predlažem da se uvede mogućnost ukidanja slanja resa, znači isto kao i sa vojskom, ima se 90 sekundi da se poništi slanje i da se trgovci sa resima vrate u selo.

Eto imamo pitanje, grešku i ideju.Sve sam stavio u jednu temu i u ovaj pdf tako da si nađete novu temu za raspravljat o greškama na T4 :gamer s mišem: pošto je jedna lockana, a ova zadnja koju je bio otvorio Duh obrisana...
    I da, Duha su bannali, a zašto? Zato jer se zalagao za pravo, jer im je malo zaprijetio da će proširit svoju temu na skypeu i da će se zalagat da igrači prestanu igrat na serverima dok im se ne vrati izgubljeno.
    Zaprijetio pa odmah proradila guza a?
    Vjerovatno ću pokupit ban za ovo ali nije me briga. I vi i švabe ste nesposobni držat jednu ovakvu igru u zraku kako treba. :brukica:
    Uređeno od strane Tox (30.07.11 um 02:10 Uhr)

Član foruma adis_ade_top's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

1.da trebao bi imati satnu 1500
    2.dobra ideja za ponistiti slanje reseursa ali mozda tako neki budu sklanjali resse prije napada (kao i vojsku heh)

Član foruma TiM_duh_13's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

hvala na podršci

Slične teme

1. Proizvodnja
    By Tech in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 09.11.10, 10:17
  2. bug-proizvodnja
    By Dead25 in forum Greške u igri