Stranica 49 od 53 PrvaPrva ... 394748495051 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 481 do 490 od 524

Tema: Server šteka/pada - Komentari ovdje

Član foruma Desert's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

pojedinci nisu mogli slati deff jer ih je bacalo nažalost neko je zbog vaše greške izgubio art a ko če to sad nadoknaditi to nije normalno šta se dešava bila je rječ o 1h vremena a nadogradnju a pretvorilo se u 3+ dana
    govorim o hr3 serveru mogli ste pričekati da server završi i onda napraviti tu nadogradnju a ne da igračima koji su ostali zagorčavate igru i radite od nas budale

Član foruma Daniel65's Avatar
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Što se to događa na HR3 serveru ? Nakon jednog ili više klika mišom mi se pojavi slika o održavanju koje može trajati par minuta, sa linkom na forum te me izbaci iz igre i mog profila i to je počelo pred dva dana.... Dali je to samo kod mene ???
    Adminu sam več prijavio to kao BUG jer mislim da to je BUG !!!

Član foruma Zeey's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

i več 4. dan traje održavanje od par minuta :(

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

ma pisao sam i ja vec podrsci vise puta i svaki put debilni odgovori obrisite kolacice
    znamo za gresku ali nemozemo vam pomoci itd itd isti update se dogodio na s1 i koliko cujem od ljudi tamo sve radi
    bez problema jedino na s3 je kolaps..

mislim da duguju odsteteu za ovo i ispriku jer ovu igru previse placamoda bi se oni
    tako ponasali i da igra bude nedostupna 4 dana

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Ma nabijem sve redom koji su zaduženi za ovo šta se događa, pa ljudi šta vi radite, da li ste vi normalni???
    4 hebena dana uopće se ne moze igrati

i daj smirite ove uhebane natare, 500 vitezova sam izgubio u 24 sata

pretpostavljam i da su drugi, pretjerali ste sa njima...
    Uređeno od strane sbk83 (15.04.12 um 14:10 Uhr)

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Gospodo jeste li u stanju srediti server HRs3 da funkcionira normalno ili ne? Ovo je prevršilo svaku mjeru, pa mislim da ću morati pisati nijemcima o vašoj sposobnosti i tražiti da mi se vrate novci za uplaćeni gold.

lp, Blacky
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od propuh Vidi post
    ma pisao sam i ja vec podrsci vise puta i svaki put debilni odgovori obrisite kolacice
    znamo za gresku ali nemozemo vam pomoci itd itd isti update se dogodio na s1 i koliko cujem od ljudi tamo sve radi
    bez problema jedino na s3 je kolaps..
    osobno igram i s1 i s3 i ne može mi nitko reći da su krivi cookiesi, moj net ili komp i slične gluposti jer mi s1 radi savršeno za razliku od ovog s3 na kojem ne mogu provesti duže od 10-ak sekundi bez da me obavjesti da je održavanje u tijeku :tough:
    i ova glupost da nam ne mogu pomoći, mislim stvarno pa ko će nam pomoći ako ne oni. Dajte nam onda kontakt osobe koja nam može pomoći pa da se svi lijepo njima obratimo

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Daj ljudi sređivajte ovo, pa 3 dana već traje, postaje nepodnošljivo :(

a da ne govorim da su se ovi natari uhebali i da moram mijenjati farm listu , a to je jednostavno nemoguće jer izbaciva svakih 30 sekundi :(

nisi jedini s tim problemom, ali sva sreca, natare sam odmah pri upisu stavio na posebnu listu, tako da sad nju ne otvaram i sve 5...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od maliplavi Vidi post
    nisi jedini s tim problemom, ali sva sreca, natare sam odmah pri upisu stavio na posebnu listu, tako da sad nju ne otvaram i sve 5...
    Ma znam da nisam, da je svima tako, samo sam to ja napomenuo, šta je previše, previše je, natrpali su ih pošteno

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Jinx Vidi post
    Ovo je stvarno prevršilo svaku mjeru na s3. Kako je moguće da još uvijek stoji ova obavijest
    "u četvrtak, 12.4. oko 09:30 igra će biti unaprijeđena. Igra neće biti dostupna 30 do 60 minuta." a server ne radi već danima i to bez ikakve isprike. Ljudi gube gradeove, offove, a i volju za ovaj server jer je ovo postalo nepodnošljivo. Unaprijeđenje su se dogodila i na s1 pa uz povremene sitne bugove server odlično funkcionira, a na s3 je nemoguće biti spojen, a da vas ne izbaci duže od 20 sekundi. Zna li se kada će ovo mučenje završiti?
    ako nista drugo, to bi bar mogli promijeniti. do sad sam se smijao kad sam se spajao i to vidim sa strane, ali sad vec i suze idu.
    vec sam poceo brojati klikove misa, jer sam primjetio da svaki 3 klik izbacuje, tako da ako imate nesto vazno za odraditi, namjestite na drugi klik to :101010:

Slične teme

1. Odgovori: 1
    Zadnji post: 01.05.14, 11:10
  2. Odgovori: 0
    Zadnji post: 12.02.14, 09:12
  3. Travian 4.2 je napokon ovdje!
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 13.03.13, 18:51
  4. Pitanje,hrana pada
    By giovanni in forum Stara pitanja
    Odgovori: 8