Stranica 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 83

Tema: Važno: Balkanski server

Član foruma CM Marko's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Vezi verzije igre, kao što sam napisao već ne zna se jer nije definitivno otvaranje takvog servera. Sve što vlasnike igre u ovom trenutku zanima jeste mišljenje o samom serveru.

Ono što se očekuje jeste dosta igrača a samim tim i dosta zabave i borbi.

Član foruma Eliminator's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Bilo bi dobro otvoriti taj 'Balkanski server'. Ali bilo bi još bolje kad bi bila 2 brza servera i 2 spora, i tako da je jedan brzi verzija T3.6 i drugi verzija T4, isto tako sa sporima. Tako neka igrači odaberu koju će verziju igrati. I biti će više igrača onda i ja mislim da je to dobro.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pa čak sam i za...bilo bi zanimljivo vidjeti nacionalne saveze i fajtove...recimo ko ovaj košarkaški turnir koji je sad bio....

ali definitivno starija verzija jer ova nova verzija je prepuna dječjih bolesti....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

ja sam za, svejedno koja verzija, mislim da bi puno ljudi bilo zainteresirano za tako nesto
    Prime t4 verziju igraju farme i klinci(mislim registriraju se jer su fora slikice i onda odustanu)

Član foruma CM Marko's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Za nacionalne saveze ne mogu da kažem ništa ali što se tiče takvih igrača sigurno je da će se po koji pojaviti kao što ih i sada ima na serverima pomenute 3 zemlje. Ali takvi "igrači" obično završe igru pre zvaničnog kraja tako da su oni najmanji problem.

Možda nebi bilo loše prodiskutovati i o vremenu eventualnog početka.

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

definitivno nakon kraja s1, koji ce biti jedini ongoing T3.6 server ovdje. ne znam za stanje na .ba i .rs, ali vjerujem da se priblizno da naci neki datum (listopad/studeni) kada bi mogao poceti. Znam za dosta saveza koji bi se vjerovatno prikljucili jer trenutno ne igraju nista radi ljeta.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Marko Vidi post
    Za nacionalne saveze ne mogu da kažem ništa ali što se tiče takvih igrača sigurno je da će se po koji pojaviti kao što ih i sada ima na serverima pomenute 3 zemlje. Ali takvi "igrači" obično završe igru pre zvaničnog kraja tako da su oni najmanji problem.

Možda nebi bilo loše prodiskutovati i o vremenu eventualnog početka.
    10.mj. je mislim idealan
    jel imamo mogučnost dobiti turnirsku verziju?
    aktiviranje takvog "balkanskog" servera ima cilj da se postigne optimalan broj igrača u igri pretpostavljam,sam ja mislim da i to bude kratkog vjeka...eto iznjet ću svoje mišljenje kak bi možda mogi povečati broj igrača. 1).nagrađivanjem igrača-ne samo prva mjesta...recimo prvih 5 u svim kategorijama( po mogučnosti da se def bodovi upisuju deferu-treba i njih za igru motivirati)..igrači koji se budu borili za nagrade,vjerujem budu pojačali potrošnju golda tako da će njemci u biti više zaraditi.
    2).nagrađivanjem saveza koji digne ww na 100lvl...pobjednici bi igrali restart servera,nebi bilo megakoalicija igra bi bila zanimljivija
    3).besplatnim +paketom(mislim na preglednost igre,ne na duple gradnje i 2xtrgovce)....zna se dogoditi da pojedinac ugasi ili ostavi ac jer nema trenutno golda
    4). liberalniji forum,sa hoff temom...prepucavanje,vrijeđanja,naravno kažnjavati...mislim i na uvrede tipa farma ili nob
    hof temu složiti tako da se vidi cijeli tjek rata među savezima,zajedno sa komentarima
    5)jedan server koristiti za nove igrače jer oni nemogu opstati u igri.
    tek nakon odigrane sezone,novi igrač bi mogao ići na više rangirani(nadam se turnirski) server.
    osim što bi osigurali veči broj iskusnih igrača,ujedno bi smanjili broj multi aceva,jer svaki multić traži 4-6 mjeseci igranja edukacijskog servera.
    znam da se sve mora bolje razraditi..al to je tvoj posao
    Uređeno od strane baka u kanalu (11.08.11 um 02:58 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

ideja je fenomenalna.. neda mi se ići dalje sa hr servera ,ali ovo bi bilo kao da ostanem a ne igram stalno s jedno te istim igračima...konačno nešto novo da se ovo učini zanimljivijim )

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Ideja nije loša ,dobro da ste i primjetili da je sve manji odaziv na servere, da nepričam o speed serverima,
    primjer prošli hrx: 1500 registriranih 120 online dnevno, i na drugim nije nešto bolje sve je to nula kad se sjetim prvih baxova sa po 10-15k registriranih mape pune gro igrača,što aktivnih što neaktivnih preko 1000 online dnevno,,
    Svaka država je dobila svoje servere pa su se ljudi podijelili razumljivo,,
    Al sa osnivanjem jednog servera na neutralnom terenu kako bi se reklo, recimo "Balkanski server" kako vi kažete bi moglo proči.Speed server, zimski , turnir najačih aliansi na ovim prostorima, ako bi se svi odazvali bilo bi fajta i igre,stvorio bi se jak server ponovo sa 10-15k igrača ali uz reklame nekakve jer nečita svako forum.

Član foruma bezimeni's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Svakako bih volio odigrat jedan takav balkanski server naravno u t 3.6 verziji ,no previše servera imamo da se smanji broj servera na 2 normalna i 1 speed sasvim dovoljno za hr,ba,rs domenu i naravno jedan balkanski, no da i on bude u t 3.6 x2 verziji pošto ova t4 još ne radi kako bi trebala.Ionako iskusni igraći mješaju servere igraju na svim domenama bez obzira dali je to hr ili ba ili rs.U svakom slučaju ovakav novitet bi doživio dobar odaziv....:gamer s mišem:

Admine svakako nastavi borbu za vlasnicima da se ta ideja i ostvari.

Slične teme

1. [važno] Lažni Travian 5 Public Beta server
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 08.12.13, 18:16
  2. Važno : Krađe acc-a
    By Dunker in forum Stara pitanja
    Odgovori: 16
    Zadnji post: 08.01.08, 11:53

Pravila postanja