Stranica 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 31 do 40 od 83

Tema: Važno: Balkanski server

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

ako bi dosli organizirano neki ljudi i ekipe, vjerujem da bi islo.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma Zvjer's Avatar
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Neka mi molim Vas netko objasni šta dobroga se dobiva sa ostvaranjem još jednog servera uz ostanak postoječih?
    ^^
    Vidim da se okupila ekipica koja je uvijerena da je veličanstveno močna da osvoji server,pardon.Ta euforija če vas tući(ne sve većinu) jedno tjedan dana pa ćete svi zbrisat acceve?Po meni ideja je ok,ali kakve su idiotarije da se pričeka da se zaustave svi serveri pa da se to igra tih par servera?Ko god da je to reko moje pitanje je ima li ičega u toj glavi.Jer jednostavno onda zašto ne napravimo fino partizansku zastavicu umijesto zastavica hr,ba i rs?

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Ako ostaju postojeći serveri zašto bi igrači išli na neki tamo server jer i sad da žele mogu se regat na ba ili rs server kao što i rade. Zar ne bi novi server razvodnio još više igračku populaciju? Jer ćim nekom se ne bi svidjelo kak se situacija razvija jednostavno ise prebacio na neki od 10 tak drugih hr, rs ili ba servera.
    pa jednostavno, vjerujem da bi puno veci broj ljudi se registrirao na neki tako sluzbeni server
    ovako tko i ode na rs ili ba, ili tko dodje ovdje, mislim da su to izolirane i manje grupice
    da bi se s sluzbenim "balkanskim" serverom dobio puno veci odaziv ljudi te bi nacionalni serveri u tom slucaju cak mozda pali u drugi plan
    takodjer, mislim da ne bi bilo brisanja ekipe s tog servera, jer bi se vecina ljudi dosla okusati i ogledati u najboljim mogucim sastavima
    vjerujem (ili se bar nadam) da bi jedan mid, syn, pc ili bilo koji drugi savez bio prvi koji bi isao tamo, a da to nije ekipa koja se brise kad ne ide sve najidealnije

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

balkanski server ???? skroz nepotrebno i jako teško izvedivo, koja bi domena bila ? .org ili .eu ili com ??

sad ide restart hrx_a neka ga pokrenu kao t 3.6 ali negdje u 10 mjesecu i jamčim vam da bu bilo bar 10k igrača ionako svi sa ovih prostora igraju sve servere i ba i rs i hr tako da je totalno nepotrebno još i 4 nekakav balkanski speed. a ako i reklama bude dobra tj i najava moglo bi se dosta igrača i sa drugih govornih područja uključit samo da bude 3.6

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

može balkanski server

zašto ne , da se malo oprobamo

samo me zanima tko će biti admin, mh i ostali službenici i kolka će biti njihova nepristranost

ne vjerujem toj ekipi i bojim se da bi uvijek oni prevagnuli na svoju stranu
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Balkanski server nam uopće u ovom trenutku ne treba,bar ne za sada.
    Zašto? Zato jer još uvijek imamo neiskorištenih mogućnosti i kapaciteta na HR domenama(samo treba mučniti glavom,skupiti se i sve dogovoriti).
    Npr. s5 je živa katastrofa,startao je u nagorem mogućem trenutku za većinu najboljih travian hr. igrača i saveza.
    Prijedlog;
    Pošto vlasnik igre neće niti razmisliti a kamoli pristati da se t5 odmah ugasi predlažem da se otvori novi hr. server sa verzijom 3.6, na kojem bi se našli svi najbolji savezi svih hr. servera u poslijednje vrijeme(MID,HEG,vallhala,PC.....),svaki savez na jednom kvadrantu,i da vidimo onda čija mačka crnu vunu prede .
    Siguran sam da bi to bio najkvalitetniji hr. server ikada odigran u Hrvata.
    Može to biti i samo jednogodišnji natjecateljsi server, a poslije njega bi se svi skupa zagrlili bez obzira na pobjednika i moguće razmirice otišli na taj, nazovimo, balkanski server.
    Takav server ,ma kako se zvao trebao bi početi što prije ,ako je ikako moguće najkasnije za mjesec dana.

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    pa jednostavno, vjerujem da bi puno veci broj ljudi se registrirao na neki tako sluzbeni server
    ovako tko i ode na rs ili ba, ili tko dodje ovdje, mislim da su to izolirane i manje grupice
    da bi se s sluzbenim "balkanskim" serverom dobio puno veci odaziv ljudi te bi nacionalni serveri u tom slucaju cak mozda pali u drugi plan
    takodjer, mislim da ne bi bilo brisanja ekipe s tog servera, jer bi se vecina ljudi dosla okusati i ogledati u najboljim mogucim sastavima
    vjerujem (ili se bar nadam) da bi jedan mid, syn, pc ili bilo koji drugi savez bio prvi koji bi isao tamo, a da to nije ekipa koja se brise kad ne ide sve najidealnije

Plus, bilo bi puno manje međusobnih poznanstva između suprotstavljenih strana. To u dobroj mjeri zna ubit igru...
    Sigurno bi toga bilo i na regionalnom serveru, al ipak mislim da bi bilo puno više (dobrih i aktivnih) igrača koji se prvi put vide..
    Pa nek se ratuje kak spada

Osim toga, veća je motivacija za dokazivanjem. Puno veća.
    Očito je da se ne namjerava smanjiti broj servera na domenama, pa onda bar napravit jedan jaki regionalni.
    For The Price !

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

pa nije vam to nlb liga, može i hr imat 2 severa a ne 5, i onaj olinjali t3.6
    pa bi ta 2 bila sigurno kvalitetnija

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Ma nije to ni toliko loša ideja,samo neke se stvari moraju promjeniti,predpostavljam da začetnik ove ideje želi dovući što veći broj igrača na server,kako bi to napravio definitivno mora pogasiti dosta servera neznam kako je na ba i rs stanje ali ovdje kod nas se moraju ugasiti 3 servera spora,tek onda regionalni,jer uvelike će se sve odraziti sa završecima nekih drugih servera,ekipa neće ići na neki drugi server dok igraju neki,recimo da je nakon s1 upaljenj s5 dosta igraća bi odma krenilo,ovako ja predviđam eksploziju s5 nakon restarta,kada bi kretao regionalni to isto ovisi koliko bi trajao jer su počeli skraćivati dosta servere,samo kraj definitivno nebi bio dobar da u samom jeku sezone se igra ww ili je pred ww.
    Uređeno od strane Hefest (07.09.11 um 13:15 Uhr)
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Iako sam se povukao iz igre ovakav server bi vjerovatno odigrao

S tim da bude spori (moze 2x) i verzija t3.6

Slične teme

1. [važno] Lažni Travian 5 Public Beta server
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0