Stranica 1 od 9 123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 83

Tema: Važno: Balkanski server

Član foruma CM Marko's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno Važno: Balkanski server

Zdravo igrači,

postoji mogućnost za otvaranje jednog Balkanskog servera koji bi obuhvatio igrače iz Hrvatske, Srbije i Bosne.

Zanima nas Vaše mišljenje o otvaranju takvog servera.

Nebismo voleli da se tema pretvori u raspravu oko verzije igre koja bi bila na serveru jer ni otvaranje samog servera nije sigurno, te Vas molimo da se držite teme.

PS. Kada budemo imali još informacija obavestićemo Vas.

Srdačan Pozdrav,
    Vaš Admin Marko

Uobičajeno

meni osobno je dosta "regiona" ...
    Tko se maca laca..POGINE OD KIFLE

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

balkanski ? kaj balkan još postoji ?
    :paladinko:

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

@mangup: Ljudi ni ne znaju koliko su u krivu kada ovaj dio Europe nazivaju Balkanom govoreći u geografskom smislu

Otvaranja još jednom servera na ove postojeće je besmislica, ljudi ako žele igrati na nekom rs, ba ili hr serveru registriraju se na njih. Na ovaj način bi se dalo da se još više razvodni igračka populacija na već dovoljno jadnim serverima
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Mislim da da, ali samo uz T3.6.

Znam da nije tema to, but, stvar je takva da zavrsava s1.hr, i dosta ekipe nakon ljeta zeli jedan pravi server igrati, i vecina bi cekala s5 da se resetira. Mislim da bi ovo bio dobar win, i da bi dosta jakih saveza doslo igrati.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Nekima stvarno nije tolko bitno dal budu igrali s igračima iz Srbije i BIH kolko to dal bu T3.6 ili T4.
    Radije bi igral na slabijem serveru al da je T3.6 nego na jačem al da je T4. A ovo bu ipak vjerojatno malo napučeniji, takve stvari privlače ljude.

S druge strane, veći je prioritet zatvaranje par servera..al vidim da se samo razmišlja o otvaranju novih..
    For The Price !

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Mislim da je ideja odlicna, pod određenim uvjetima.

1.) Zatvaranje dijela servera na hr-u (ne znam kakvo je stanje u ostalim zemljama)
    Bitno je ovo jer je ionako premalo igraca na previse servera. Ako se sada samo doda jos jedan server, situacija ce se jos vise pogorsat.
    2.) Verzija 3,6
    Znam da to nije tema al cu svejedno napomenut jer smatram da je jako bitno koja je verzija
    3.) Vrijeme restarta negdje nakon ljeta (9. ili 10. mjesec)
    Na taj nacin bi se privuklo dosta ljubitelja 3,6 verzije koji nebi u tom trenutku imali niti jedan aktivan server (osim s5 kojeg ionako jako malo ljudi igra)

Član foruma adis_ade_top's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Mislim da je ideja odlicna, pod određenim uvjetima.

1.) Zatvaranje dijela servera na hr-u (ne znam kakvo je stanje u ostalim zemljama)
    Bitno je ovo jer je ionako premalo igraca na previse servera. Ako se sada samo doda jos jedan server, situacija ce se jos vise pogorsat.
    2.) Verzija 3,6
    Znam da to nije tema al cu svejedno napomenut jer smatram da je jako bitno koja je verzija
    3.) Vrijeme restarta negdje nakon ljeta (9. ili 10. mjesec)
    Na taj nacin bi se privuklo dosta ljubitelja 3,6 verzije koji nebi u tom trenutku imali niti jedan aktivan server (osim s5 kojeg ionako jako malo ljudi igra)
    slazem se
    balkanski server je dobra ideja,ja mislim da ce vise igraca igrati ako bude speed(3.6) ili spori(T4),nego da bude obrnuto

i najbolje po meni je da server starta početkom januara(sijećnja)..

Član foruma gabrek's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

ako bi bio zajednički speed t3.6 onda definitivno da,a ako ne onda je meni svejedno jer ionako nisam neki ljubitelj sporih servera kao ni t4 verzija!!
    That is not dead
    Which can eternal lie
    Yet with strange aeons
    Even death may die...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Po meni ok ideja,ali definitivo NE u 3.6 verziji nego t4(koji radi naravno),pogledajte samo kolko ljudi igra t4 a kolko staru verziju,cak i trenutno bugani t4.

Slične teme

1. [važno] Lažni Travian 5 Public Beta server
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 08.12.13, 19:16
  2. Važno : Krađe acc-a
    By Dunker in forum Stara pitanja
    Odgovori: 16
    Zadnji post: 08.01.08, 12:53

Pravila postanja