Stranica 11 od 60 PrvaPrva ... 91011121321 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 101 do 110 od 594

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od COBB Vidi post
    hmm za SK nije puno velika vrednost....vise govori da si suvise jeftin kad si preko noci pobegao kod drugih i ukrao mali art... mogao si da sacekas veliki ... srecom da nisi sacekao pocetak WW...nebrini za SK...a za art...ako nam zatreba uzecemo ga natrag
    Nije "velika vrednost", pa kad otimate skroviste nije ni "cudno"!!!!:master:
    Hahahaha pobegao, trebao bi da se malo raspitas na kom nalogu igram, pa da ima smisla ova tvoja recenica

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Hm vidim neke prijetenje da SK ako ima zatreba art uzet ce ga .......e dragi moji cekam vas :daje cvijet:.....Ljubicica :witch:

Član foruma COBB's Avatar
    Registriran
    Jun 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Čunga Lunga Vidi post
    Nije "velika vrednost", pa kad otimate skroviste nije ni "cudno"!!!!:master:
    Hahahaha pobegao, trebao bi da se malo raspitas na kom nalogu igram, pa da ima smisla ova tvoja recenica
    vise volim da se igram i opustim...da sam zeleo da se raspitujem i budem policajac...bio bi u muriji...:cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Pozdrav svim dragim igračima...
    evo da se i ja malo javim...mada mi to nije običaj...ali eto!!!

kao prvo moram čestitam našem starom prijatelju sa traviana.....žvakaći na uspješno odrađenoj akciji...što jest jest...
    žalosno je to što se sa takvim stvarima treba hvaliti....a vjerovatno nemate sa nićim drugim, ali hajde...neka se djeca vesele....imam ja djecu doma pa znam kako je to...kupit će tata i dat dudicu ako treba he he....sa roza privjeskom
    ali opet...pardoniram...ako je u pitanju muško dijete...što do sada nisam skužio iz razgovora onda će drugi privjesak...nije problem he he
    eto mogu se pristojno osvrnuti na to da i ja imam art....pa ako treba...ljudi smo...dogovorit ćemo da maknem vojsku pa da uzmete da vam ne trebaju špijuni za to....sve za veselje i sreću djeteta i njegove dudice....:patkica:
    Što se tiče osvete...neznam od kuda ti to.....niti nam ne pada neka osveta....pa ovo je igra...
    ne treba miješati frustracije iz RL-a sa ovima kao što se nažalost to dešava....i neki kakvi su u RL-u takvi su i u ovoj igri....
    kao što bi ja uvijek znao pohvaliti ponosne roditelje koji imaju tako fino odgojeno dijete....njihov ponos i diku he he
    no da ne hvalimo previše čovjeka, d se ne umisli...
    mnogo sreće u daljnjoj igri...i možda se drugi puta i nađe hrabrost prijaviti pod svojim nick-om sa kojim se svaki igrač treba ponositi...osim ako naravno ne msije...e onda razuimijem i suosjećam he he...i opet nema ljutnje zbog toga he he
    sve za sreću djeteta i njegove dudice:sretan rodjendan:
    lp
    bičina koji mirno spava...i koji ima hrabrosti se prijaviti svaki hrx pod svojim nickom...ali to je valjda jer sam odrastao pa mi je to sasvim normalno he he
    idemo dalje

Član foruma budala's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno cuna balunga

hahah kakve komedije se ovde pisu

cunga balunga i ostali,nemojte biti sigurni,mozda se nalazim i u nekom od vasih saveza...

Citat Citat od Čunga Lunga Vidi post
    trebao bi da se malo raspitas na kom nalogu igram
    - COVECE vidis ti sta pises?pa ovim sam govoris da imas ko zna koliko naloga, i da multihunter ti je neki drug il sta vec

za pocetak cu da napisem jedan igm multihunteru da te proveri,da vidimo koji ce njegov izgovor biti il sta vec

Za Inku iliti nalog Ljubicica,pa ti devojko nemoj ni da se javljas,bar bi mene bilo sramota da se javim posle onoga sta si uradila i time pokazala kolki si covek

a ovog balungu,ne treba ni komentarisati

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od budala Vidi post
    n
    -druzite se tako sto pravite spijunske naloge i neznate drugacije da igrate,mislim da kad bi se stvarno proverilo koliko templar team ima naloga,ta cifra nebi bila ispod 50...

ti nemas pojma kako se druzimo i kako igramo .....al opet dobro kad nas vec spominjes zaboravljas da se za dobrim konjem prasina dize ......:wanted:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2011

Uobičajeno

A gdje je ono naš PAJSER BRIGADA?? :fairy: Otišao iz saveza, možda ga je pajser lupio po glavi, pa se jadan prepao...ali šta je tu je...ima puno takvih kretena na svijetu, evo za utjehu...nije jedini na ovome serveru.
    :lol2:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Pa kakav obraz vi spominjete, ovo je i dalje igra, ja se nehvalim nego Vas prozivam zbog arta, nije nikakva nauka od Vas oteti art! samo neznam sto placete zamnom, aj vraticu se kod Vas u savez treba mi jos jedan art!! :lol2:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Za Inku iliti nalog Ljubicica,pa ti devojko nemoj ni da se javljas,bar bi mene bilo sramota da se javim posle onoga sta si uradila i time pokazala kolki si covek

cega da me sramota sto su ostali naivni i smotani :cerek:......ljudi ne placite nego se opustite i igrajte :party:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

hahah kakve komedije se ovde pisu

cunga balunga i ostali,nemojte biti sigurni,mozda se nalazim i u nekom od vasih saveza...

- COVECE vidis ti sta pises?pa ovim sam govoris da imas ko zna koliko naloga, i da multihunter ti je neki drug il sta vec

za pocetak cu da napisem jedan igm multihunteru da te proveri,da vidimo koji ce njegov izgovor biti il sta vec

a ovog balungu,ne treba ni komentarisati

a srecice moja ako neznas igrati javi se ljubicici slobodno :party:....ja neznam sta to vas sve boli i sta da me bude sramota sve je samo igra :party::party::kid:

Slične teme

1. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave