Stranica 12 od 60 PrvaPrva ... 2101112131422 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 111 do 120 od 594

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma COBB's Avatar
    Registriran
    Jun 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Čunga Lunga Vidi post
    Pa kakav obraz vi spominjete, ovo je i dalje igra, ja se nehvalim nego Vas prozivam zbog arta, nije nikakva nauka od Vas oteti art! samo neznam sto placete zamnom, aj vraticu se kod Vas u savez treba mi jos jedan art!! :lol2:
    da nemas jos neki dupli acc kod nas... :lol2: ... a vidi sledeci put ..kad kod dodjes..dobro dosao si :welcome: ..samo nemoj kad dodjemo kod tebe... da nedobijemo neki poklon

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od COBB Vidi post
    da nemas jos neki dupli acc kod nas... :lol2: ... a vidi sledeci put ..kad kod dodjes..dobro dosao si :welcome: ..samo nemoj kad dodjemo kod tebe... da nedobijemo neki poklon
    Pa naravno da imam, sta mislis da bi ja izlazio sa ovim nalogom da nemam rezervni!!!
    E sad je samo pitanje koji uzeti od vas sledeci art, hmmm, skrovista neka, taj ostavljam vama!!! hahaha

E ako me vi napadnete ja napustam zauvek travian

Registriran
    Jun 2011

Uobičajeno

Pa naravno da imam, sta mislis da bi ja izlazio sa ovim nalogom da nemam rezervni!!!
    ajde budi dobar..reci mi da li se predstavljas kao cura ili decko na duplom acc kod nas :S ... sledeci put kad budem legao da spavam... sanjacu da iz zensko acc iskaces ti :vampire:

ps. hvala sto si mi rekao..ovaj server preskacem sa upoznajem cure.. bilo bi nezgodno da se umesto cure ti pojavis :daje cvijet:

Registriran
    Jun 2011

Uobičajeno

:google:

crno ti se pise :cerek:
    pa i celo vreme pisem slovima crne boje 8)

Član foruma budala's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

balunga mojne se nerviras samo,mozda te i ne skatamo ako budes pristojan i dobar

a inka,ovo za dobrim konjem se dize prasina,skino bih samo ovo za dobrim i reko za necasnim i prevarantskim se dize

ovaj hateful izgleda pobego,boji se da ga necu katati mozda....

ps. jel dozvoljeno da se stavljaju logovi?da se vidi kako se kata swat i ostali spijuni?

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Kao što sam i napisao.....malo dijete za roza dudicom ha ha ha ha
    jer čim nezna što je obraz, što je poštenje ili hrabrost sve je jasno....nisu još niti dlake počele ispod pazuha rasti ha ha ha ha
    naravno da je art lako oteti na taj način...vrlo lukavo, hrabro i odvažno...stvarno za pohvaliti se ha ha ha
    a ako baš još i trebaš jedan...nije problem...šaljem pozivnicu pa si riješi taj problem jer ionako drugaćije niti neznaš he he he he
    za pravi, muški i odrasli način treba imati "cojones"....ali bez brige....i oni će jednog dana narasti...barem se nadam he he he he
    slobodno se ti nama vrati....mi te volimo :luvz:
    uvijek smo pažljivi prema djeci....a možda i kod nas naučiš neke odlike koje krase večinu ovih dobrih igrača na ovom travianu :pivo:
    mnogo sreče u daljnjoj igri i nadam se da neće sve završiti kao prošli hrx :blackeye:
    lp
    bičina

Član foruma
    Registriran
    Oct 2011

Uobičajeno

Može li mi tko reći o čemu sada raspravljate, ne mogu vas shvatiti... :Božić:

Član foruma Kulin ban *'s Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

:harmonikaš:
    Čestitam ekipi SWAT i SEAL-s na odlično urađenom poslu noćas!

Šteta što su bili suporti, bilo bi više def poena, al` ok, ima vremena.

:gamer: Kulin

:harmonikaš:
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bičina Vidi post
    Kao što sam i napisao.....malo dijete za roza dudicom ha ha ha ha
    jer čim nezna što je obraz, što je poštenje ili hrabrost sve je jasno....nisu još niti dlake počele ispod pazuha rasti ha ha ha ha
    naravno da je art lako oteti na taj način...vrlo lukavo, hrabro i odvažno...stvarno za pohvaliti se ha ha ha
    a ako baš još i trebaš jedan...nije problem...šaljem pozivnicu pa si riješi taj problem jer ionako drugaćije niti neznaš he he he he
    za pravi, muški i odrasli način treba imati "cojones"....ali bez brige....i oni će jednog dana narasti...barem se nadam he he he he
    slobodno se ti nama vrati....mi te volimo :luvz:
    uvijek smo pažljivi prema djeci....a možda i kod nas naučiš neke odlike koje krase večinu ovih dobrih igrača na ovom travianu :pivo:
    mnogo sreče u daljnjoj igri i nadam se da neće sve završiti kao prošli hrx :blackeye:
    lp
    bičina

daj bre nadji privatan zivot, kreni da pises romane vidim da si dobar u tome!!:blink:
    o kom obrazu ti pricas bote jedan, spominjes mi roditelje, ovo je igra, smesni ste mi svi pa i tvoj savez, bar fejkove posaljite da vas vidim kad pricate o nekim "cojones":master:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od budala Vidi post
    balunga mojne se nerviras samo,mozda te i ne skatamo ako budes pristojan i dobar

a inka,ovo za dobrim konjem se dize prasina,skino bih samo ovo za dobrim i reko za necasnim i prevarantskim se dize

ovaj hateful izgleda pobego,boji se da ga necu katati mozda....

ps. jel dozvoljeno da se stavljaju logovi?da se vidi kako se kata swat i ostali spijuni?

kad nas toliko spominjes ja mislim da to vec ljubav u pitanju :cvjetic:......priznaj da si zaljubljen u nas :lol2:
    i molim te ne kudi konja kojeg nisi jaho

Slične teme

1. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57