Stranica 36 od 60 PrvaPrva ... 26343536373846 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 351 do 360 od 594

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

hmmmm.... Heisenberg, odnosno naš dragi barun, više nije u Aliensima... odmah iza toga, Swat objavio rat Aliensima... kada je SWAT išao na ww od PF-a, Heisenberg je išao skupa sa njima...
    Baš me zanima čije je igrač on bio čitavo ovo vrijeme... čiji je sada, mislim da je jasno... a i ono prvo pitanje, više je bilo retoričke naravi... i to je jasno...

ima još puno lipih stvari, ali nesmim kazat

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zaz Vidi post
    hmmmm.... Heisenberg, odnosno naš dragi barun, više nije u Aliensima... odmah iza toga, Swat objavio rat Aliensima... kada je SWAT išao na ww od PF-a, Heisenberg je išao skupa sa njima...
    Baš me zanima čije je igrač on bio čitavo ovo vrijeme... čiji je sada, mislim da je jasno... a i ono prvo pitanje, više je bilo retoričke naravi... i to je jasno...

ima još puno lipih stvari, ali nesmim kazat

I to pricaju ljudi koji su nagovorili ceo jedan savez (penzice) da kataju svog saveznika!!! Ccccccc,,:banned:

op, op, jos jedan plan pao, igramo se, ko pre skupi 10 planova pobednik!!!ff:

Član foruma ricky_emp's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Kvragu ti igras i hrx i dex i pitaj boga sta jos. CUnga lunga neeema mira
    http://i43.tinypic.com/2w5ncr9.jpg

Thnx Deja

Superhik = Supergenijalac

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ricky_emp Vidi post
    Kvragu ti igras i hrx i dex i pitaj boga sta jos. CUnga lunga neeema mira
    Ja neigram,:girlw: ja derem!!!!

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

E moji Vosovci odmah na kurs rusenja WW, posto ste ovaj put tako omanuli da je to strasno!!!:lol2:
    I da ovo vidi nasa draga Vidovita Fahreta zavrsila bi na infuziji od nerviranja!!!:cerek:

male tajne oko WW (ako ima iskusnih nek me isprave)
    1. WW se uvek rusi na velikim lvl, od 97 pa nadalje (jer u tom slucaju omogucis natarima da dobro izudaraju protivnicki WW)
    vi ste rusili WW koji je bio na 48 lvl!! strasno sta reci, a imali ste dovoljno kata da ga srusite sa 90 lvl
    2. nikad, ali nikad se nestavljaju 2 cilja iz prostog razloga, vise ce stete naneti ako se stavi jedan cilj!!!

evo malo iskustva i znanja nadam se da ce to nekim igracim pomoci u daljoj igri, jer niko nije naucen rodjen pa ni Vi
    i ako ste imali jos jedog ovnasa, mada cisto sumljam, dobro ste se zaj....i samo 2 lvl spusten zida, sto bi rekli dzaba ste nas rusili!!!!!

Ali nebrinite nasi dragi Vosovci, mi Vas i dalje volimo, i propisno cemo osvetiti vas savez, tako sto cemo izudarati tako WW of Pf da ga ni rodjena majka nece prepoznati :palčina:
    Uređeno od strane Čunga Lunga (11.03.12 um 11:00 Uhr)

Član foruma markooo's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Dokle se doguralo sa WWovima, cini mi se da ovo traje dosta dugo :sleepy moon:
    [12:45:48] ?????: nemogu oni mene toliko banat, koliko ja multica mogu otvorit

[23:48:00] ????: sad cu *grebat* mater svabima u njemackoj

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

1. WW se uvek rusi na velikim lvl, od 97 pa nadalje (jer u tom slucaju omogucis natarima da dobro izudaraju protivnicki WW)
    vi ste rusili WW koji je bio na 48 lvl!! strasno sta reci, a imali ste dovoljno kata da ga srusite sa 90 lvl
    2. nikad, ali nikad se nestavljaju 2 cilja iz prostog razloga, vise ce stete naneti ako se stavi jedan cilj!!!

evo malo iskustva i znanja nadam se da ce to nekim igracim pomoci u daljoj igri, jer niko nije naucen rodjen pa ni Vi
    i ako ste imali jos jedog ovnasa, mada cisto sumljam, dobro ste se zaj....i samo 2 lvl spusten zida, sto bi rekli [B][U]dzaba ste nas rusili!!!!!

Ali nebrinite nasi dragi Vosovci, mi Vas i dalje volimo, i propisno cemo osvetiti vas savez, tako sto cemo izudarati tako WW of Pf da ga ni rodjena majka nece prepoznati :palčina:
    Definitivno početničke greške, a dodao bi još na to i pitanje kako su mislili srušiti zid sa onim ram offom? Šta vam vrijedi 20 k ovnova kada sa njima ide 10 k viteza?
    Veliki nalozi, veliki offovi, velika očekivanja i onda se napravi jedno veliko ništa.
    Da sam na mjestu VOS igrača bio bi poprilično ljut na šefa akcije.

Član foruma
    Registriran
    Feb 2012

Uobičajeno

Ma glavno da ste vi bili na 0,sad bez brige i pameti možemo daljeclown

Sad tek pocinje zabava:pivo:

Čungica pa kakva je ono mizerija od offa preglasan si mi nešto za onaj djecji off bez deffa

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Ovaj put moram se složiti, mala VOS-ova greška u koracima...
    ali, opet ono ali ... akciju kritizira barun, a kad je rušen ww od PF-a, srušio je žitno polje... kao i još 2 ili 3 off-a iz SWATA i kompanije...
    Mogli smo to onda na isti način komentirati kao i Vi sada... ali, ajmo svi poči prvo od svojih saveza, svojih grešaka, pa onda baš ako treba, pljuvati po drugima... ali, vjerujte da od pljuvanja nema svrhe, vrati Vam se kad tad

Oko rušenja našeg WW-a... šta misliš da smo od jučer, pa da očekujemo da nas se neće rušiti?

Samo, mi smo spremi za to... a VI?... sudeći po ovim Vašim reakcijama, baš i niste...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zaz Vidi post
    Ovaj put moram se složiti, mala VOS-ova greška u koracima...
    ali, opet ono ali ... akciju kritizira barun, a kad je rušen ww od PF-a, srušio je žitno polje... kao i još 2 ili 3 off-a iz SWATA i kompanije...
    Mogli smo to onda na isti način komentirati kao i Vi sada... ali, ajmo svi poči prvo od svojih saveza, svojih grešaka, pa onda baš ako treba, pljuvati po drugima... ali, vjerujte da od pljuvanja nema svrhe, vrati Vam se kad tad

Oko rušenja našeg WW-a... šta misliš da smo od jučer, pa da očekujemo da nas se neće rušiti?

Samo, mi smo spremi za to... a VI?... sudeći po ovim Vašim reakcijama, baš i niste...

Kao prvo Vas WW je bio srusen na 0, pa ti offovi koji su dolazili a bili su sa malo kata rusili su zitna polja jer je WW bio srusen!!!
    To valjda znas da kad namestis cilj a toga vise nema u selu, onda gadjas nasumice, to te valjda nemoram uciti!!!

A dal ste spremni videcemo, samo me interesuje dal cete pomerati opet Kamen 5x, sto mislim da je najveca glupost u zivotu, sto ste uradili, mada to je samo moje misljenje, mozda gresim, ali koja svrha ga imati ako cete na svaki napad pomerati!!???

Slične teme

1. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave