Stranica 43 od 60 PrvaPrva ... 33414243444553 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 421 do 430 od 594

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od HateFul Vidi post
    ko će više brojat.. samo 5 ih prasac sam uzeo.. kod njega valjda vrijedi ona "svaki tjedan, art jedan"
    u početku je bilo nekih 20-25 koje smo uzeli, sad se brojka kreće oko 40

čeka se rasplet, navodno da bude nekih iznenađenja.. nirvana nema plan više, izgleda da u pričama koje kruže zadnjih par dana ipak ima istine..
    ništa, čekamo rasplet..
    ako je istina što se priča onda iskreno žalim što nas jedan igrač napušta zbog viših razloga... to nam svima pokazuje da mali hodamo ispod zvijezda i da pokušamo sačuvati bar malo ljudskosti u ophođenju jednih prema drugima... ako sam ikoga povrijedio ili na neki način izazvao bilo kakvu negativnu reakciju ispričavam se nije bilo namjere omalovažavanja ali igra je takva i malo nas strasti ponesu...

svima želim svako dobro i neka pobjedi bolji... naravno uvijek bolji na kraju i pobjedi :pivo:

Član foruma y.maximus's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

nevolimo se (barem sto se traviana tice) ali zadnje sto bi nekome zelio je tako nesto..
    ako stvarno ima istine u tom meni je zao!

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

evo i nalupan je WW od koalicije Uskok, steta sto su Aliensi krenuli u kucanje ko muva bez glave posle naseg rusenja, ali opet sigurno su koristili da se tom WW oslobode od viska defa, e sad je samo pitanje dal ce imati defa da dignu jos jednom do 90 lvl, za sta cisto sumljam!!!
    nalete maxa sa ovnovima pa posle dva reda natara, pa jolera sa jakim rimskim offom, i kucanje svih aliensa mislim da su bar skratili WW za jedno 1.5m defa:pivo:

Nego izmakose plan i to bi im uzeli, sa realne strane pametno, ali nalupan je dobro GG od holdera WW "Strelci", mozda se covek opet bude hvalio i zahvaljivao kako smo ga oslobodili popa, i digli moralni bonus, samo se nadam da njive nisu bile na mnogo velikom lvl, a ionako nemate sta da hranite koliko su Vas sinoc nalupali pa tako nije ni lose sto su vam iskatali GG:blackeye:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Čestitke SWAT i SEALs koaliciji. Jako lijepi offovi, odmjereno iskorišteni. Ofenzivno najjači savez servera.Klasičan primjer kada savez složen od ljudi s voljom za igru krene na server. Podsječa me na moje SyN-ovce svojedobno Sve čestitke od mene na taktički savršeno odigranom serveru. Sviđa mi se i pila naopako o ne gradnji ww-a da bi se probili do prvih favorita i najvjerovatnijih pobjednika.

Još se moram zahvaliti i koaliciji veterana koji su tako nesebično zaljepili offove na naš ww nakon što smo im pri početku gradnje ww-a poklonili plan, a i nedavno je jedan plan ulazio kod njih da se kliknu novi leveli. Ali na stranu to, znamo za ubuduće što se od stiva može očekivati. Kriss se nebi ponosila, vjeruj mi.

Eto, tolko od mene za ovaj server. Naša grupica od 15 igrača u savezu Wolfpack je na server došla s namjerom zabave i igre,i pokušati u što većoj mjeri spriječiti PF da uzme server. Tim djelom sam zadovoljan. Uzeli smo plan i igrali se cijeli server. Žao mi je što strijelci nisu uzeli server, jer su ljudi cijeli server bili korektni, bez muljanja, zavlačenja i ostalog.
    Eto tolko od mene do, vjerovatno, idućeg zimskog speeda.

lp hogar_strasni
    Alpha Centauri - hrx

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od wolf1989 Vidi post
    Čestitke SWAT i SEALs koaliciji. Jako lijepi offovi, odmjereno iskorišteni. Ofenzivno najjači savez servera.Klasičan primjer kada savez složen od ljudi s voljom za igru krene na server. Podsječa me na moje SyN-ovce svojedobno Sve čestitke od mene na taktički savršeno odigranom serveru. Sviđa mi se i pila naopako o ne gradnji ww-a da bi se probili do prvih favorita i najvjerovatnijih pobjednika.

Još se moram zahvaliti i koaliciji veterana koji su tako nesebično zaljepili offove na naš ww nakon što smo im pri početku gradnje ww-a poklonili plan, a i nedavno je jedan plan ulazio kod njih da se kliknu novi leveli. Ali na stranu to, znamo za ubuduće što se od stiva može očekivati. Kriss se nebi ponosila, vjeruj mi.

Eto, tolko od mene za ovaj server. Naša grupica od 15 igrača u savezu Wolfpack je na server došla s namjerom zabave i igre,i pokušati u što većoj mjeri spriječiti PF da uzme server. Tim djelom sam zadovoljan. Uzeli smo plan i igrali se cijeli server. Žao mi je što strijelci nisu uzeli server, jer su ljudi cijeli server bili korektni, bez muljanja, zavlačenja i ostalog.

lp hogar_strasni
    Prije 2 dana ste uputili prve napade na P.F.
    Fakat ste nas spriječili:blackeye:, ili vi to čekate da neko drugi napravi.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Zaz, nije tajna da su SWAT i SEALs pohvatali dosta naših offa, na tome sam im, između ostalog, čestitao u prethodnom postu, tako da nije tajna da se dosta taktiziralo. Ali sve u okvirima normale, recimo nismo igrali dvostruku igru, pa naši jedni saveznici nisu srušili ww drugog saveznika kad je ww bio preko lvl 95. Ali to je sada ne bitno. Kada netko pametno i taktički perfektno odigra, prvi ću čestitati.

lp hogar
    Alpha Centauri - hrx

Član foruma y.maximus's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

lp hogar_strasni

hvala frende.trebali bi se mnogi ugledat na tebe
    ali bez brige to sto su aliensi napravili nece proc nekaznjeno a svi znamo zasto!

Član foruma HateFul's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

lp hogar_strasni
    Par stvari da se nadovežem samo

Svaka moja riječ ovdje na forumu je bila istinita, kako god izgledala bahata, precjenjena i dvosmislena.. Znači istina je da smo odlučili kolektivno da nećemo graditi WW jer smo cijeli server ratovali i zna se s kojim ciljem smo ovdje došli igrat, a to nije nikakva gradnja već onemogućavanje određenih pojedinaca da dobiju server..
    Ova ekipa ratuje cijeli server i to nam je najbitnije, da se naigramo i podružimo.. Garantiram da će vam svi do zadnjeg igrača u našem skromnom savezu (govorim u jednini jer su S.W.A.T. i SEALs oduvijek jedan savez, samo radi ograničenja u igri podjeljeni) reći da su se naigrali i neće sigurno žaliti ako ne uzmemo server.

Uzevši u obzir da smo u ratu baš sa svima, jasno je da će se tu još dosta njih zaletit na nas i daleko je pobjeda.. No, mi kao uvijek spremni čekamo i nismo ni mi sve adute bacili na stol, borit ćemo se lavovski sa svima do kraja

I na kraju, sa jednom stvari iz ovog citata se ne bi složio, a to je da su strijelci zaslužili uzeti server.
    Zašto..
    1. jedva su uzeli ww selo
    2. poštenih akcija (i off i def) kroz server skoro da nije i bilo, na sve strane je bio propuh
    3. izgubili skoro sve što se dalo izgubit (artevi, planovi..)
    4. uvijek se išlo samo na što više saveznika, nikad se nije probalo uzet stvar u svoje ruke, ratovat i na taj način nešto prisvojiti

Nije da blatim taj savez, mislim da realno tako stvari stoje.. Statistike su tu da sve potvrde..
    Naravno, u slučaju da se i dogodi pobjeda te koalicije, ne bi im ništa zamjerio jer se igra pošteno.. Ali da se zaslužilo, mislim da nije jer bi time degradirao mnogo kvalitetnije saveze.
    Iako, moram pohvalit def u tom ww-u, to je sigurno jedna od svijetlih točaka..

edit: na kraju sam zaboravio reći zašto ipak gradimo ww.. nakon što je prošlo neko vrijeme i gradnja počela, analizirali smo sve i zaključili da smo dosta jaki vojno da se nosimo sa svima i da vrijedi pokušat pa, kak bi se reklo, "kud puklo"
    Uređeno od strane HateFul (18.03.12 um 22:17 Uhr)
    noob

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Hateeeeee, srecno rodjenje cerkice!!!!!!! Da je ziva i zdrava i vejiiiiiika porasla svom taji da nam sita ww!!!
    :lovju::daje cvijet:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Pridružujem se čestitkama:welcome:

Slične teme

1. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162