Stranica 51 od 60 PrvaPrva ... 414950515253 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 501 do 510 od 594

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma HateFul's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Nema spavanja, treba vratit onih 2-3 levela ww :pivo:
    noob

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Kao sto sam i predvideo, sve to slabo ide bez ovnova!!!
    Momci drago mi je sto ste dali sve od sebe, ali vidite i sami da to nije dovoljno:nema odmora:
    UKOT koalicija polako grabi ka zacrtanom cilju, i to punom parom, samo (Nemci ovi iz traviana) sad mogu da nas zaustave:fajter:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Kakvo je stanje na ovom mrtvom serveru,vidim da gradite cudo vec 4mjeseca ?
    Pozz ekipi iz P.F. S.W.A.T. SYN i ostalim njuberima za koje smo igrali
    Uređeno od strane Michael Myers (27.03.12 um 09:28 Uhr)
    Odin:witch:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bičina Vidi post
    Evo da se javim pred kraj...

Nažalost, a vjerujući da ima i odličnih ljudi kod Vas...javljaju se neki Vaš igrači ovdje koji očito nemaju pojma o komunikaciji, o poštivanju ostalih igrača, da ne govorim duplo starijih od sebe....da ne govorimo o simptomima "narcisoidnosti" ili "svemogućnosti"...ali takvi su valjda ti ljudi i to se ne može promijeniti...ali...nažalost po takvima se stvara loša slika o cijelom savezu, a što nije dobro...
    bičina
    hahaha!! Očigledno samo COBB je shvatio logiku mog pisanja ovde, a to je, da zivnemo malo forum, jer pre nego sto sam bilo sta napisao ovde se samo javljao Kulin sa njegovim postovima i niko vise, a valjda za to sluzi forum!!

A sto se tiče mog podbadanja, samo ti mogu reci da je to realno i objektivno gledanje servera, e sad sto vi nemate veze sa vezom nisam Vam ja kriv (mislim na savez SK), a mogu ako hoces da ti pustim tvoju poruku koju si mi poslao na IGm pa da vide ljudi kakav si ti čovek, ja ovde samo komentarisem igre i akcije na serveru tj. Travianu, dok ti vredjas mene i spominjes mi porodicu, toliko o tvom vaspitanju!

A zbog cega mislim da ste botovi, pa realno jer sam proveo kod vas u savezu do arta, i do tada sam radio analizu vaseg saveza:
    1. ko je koliko online
    2. kako se rade off akcije
    3. kako se rade def akcije
    4. ko ima prednost u defanju
    5. ko igra off a ko def
    6. ko koga sita
    i ostalo
    A dokazano je sve sto sam pricao, nijedna off akcija Vam nije bila uspesna
    ni jedna def akcija Vam nije bila uspesna!!
    izgubili ste art obuke, koji su Vam dali na koriscenje 1 dan savez Uskok, i izgubili ste im njihova Skladista, i jos ste njih nasli da zezate kako rade off akcije, na sta je jedan u vodjstvu ZILe78 poludeo, Video i on skim ima posla!!! a vama je oteto jedno 3 vasa arta, toliko kakav ste def savez, posto niste za off igru nikako
    Zato bicina bolje edukuj igrace malo o igri, a manje o komunikaciji i postovanju drugih igraca

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

evo malo moje vidjenje ili analiza ostalih saveza, kome se nesvidja nek promeni kanal (mislim na kokija)
    krecemo od najveceg:
    1. Vos - nista narocito, razocarao sto se tice WW vrlo malo defa, lako im je S&S oteo WW, jer ovaj WW sto drzi Koki je od S.E, a ne od Vos, e sad sto su promenili ime i prodali, pa verovatno zbog defa
    2. PF, sta reci Sogor zna posao, njegovo umece sto se tice diplomatije premasuje sve ostale saveze, covek vise uradi posla na skype njego ceo njegov savez na serveru, zato skidam kapu
    3. Penzici vrlo dobri, znam par igraca i skidam kapu
    4.Aliensi - jednostavno nisu imali snage
    5. Uskok - dobar ali jedna velika greska pri off akicji i ostali su ko pokošeni
    fejkali ste 6 gg i odlino to uradili, ali problem je bio sto smo imali mnogo defa 1.5m podelili na ravne časti i cekali vas, bilo je dovoljno 250k da se zaustavi vasih 6 ofera, mislim da ste trebali vise da fejkate i da svaki offer golder, ima 2 offa, pa ako neki se i skuca da mogu akcije da se nastave, posle vaseg kucanja u old firma, jednostavno ste nestali
    6. spin - razočarao, jednostavno trebali ste reci bolji ste i zbogom, a ne onaj fazon pocinje nam bax, a svaki hrx se zavrsavali do kraja, cak i gradili
    7. garda - bleda senka od proslih servera, dal zbog nadmocnosti S&S ili neceg drugog neznam
    8. SK - svi znate moje misljenje
    9. UKOt kolicija, odlicna, samo Max treba da podvikne sa vremena na vreme da se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju
    Ostale saveze nezelim da komentarisem jer nisam upoznat sa njihovim delovanjem na ovom serveru pa nezelim da dajem pogresne komentare

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Dragi čungić!!!!

ja sam već odavno rekao, a i evo ponovit ću...
    organiziranija i aktivnija ste ekipa...i to vam je prvenstveno donijelo pobjedu...
    Lovilo se na početku, ali se nažalost nije ulovilo....što možemo i jednim dijelom zahvaliti tvojem angažiranju...dobro odrađeno!
    A i ako pogledaš stitistiku i makneš saveze u sklopu kojih se gradi WW...ona možeš vidjeti da smo na visokom mjestu...znači da se ipak nešto ulovilo...nažalost na početku nije, ali svi mi znamo zašto...
    Što se tiće off akcija....ja znam i to sam već rekao na nekoliko mjesta....kao off savez, a govorim o mom savezu...tu smo još u povojima...ali nadam se da ćemo naučiti...
    Spominješ da sam ja bilo koga od mojih saveznika "zezao" za off akcije....mislim da su ti informacije krive...ja to nikada nisam napravio...
    Drago mi je da se baviš analizama...barem netko...jer u kranjem slućaju zbog tih "analitičara" ste i vi jednim dijelom tako dobri..
    na početku Vam je to koristilo i to ste znali vrlo dobro iskoristiti....
    da je bilo gubitaka artova...bilo je...i to je istina...od toga ja ne bježim...
    Što se tiče moga odgoja (tako se piše pravilno)...
    da je bilo neprimjerenih i uvredljivih poruka već bi ti mene odavno prijavio MH-u....ili češ mi reći da nisi ti takva igrač i da se ne koristiš tom taktikom ha ha ha ha ha
    a da je bilo možda nekih nagovještaja...možda je i bilo....ali eto bio je to onaj trenutak (trenutka izdaje) kada čovjek prijeđe granicu koju inače ne prijeđe...a i ako se ne varam već sam davno prije napisao da mi je kriv što sam se uopće do navući na takav razgovor, ali valjda nemaš ništa drugo za napisati pa češ se na to vračati i vračati i vračati ha ha ha

no da ne duljim...svaka čast većini igrača tvojeg saveza i tvojih svazenika...odlična ste ekipa...
    a pojedinci će i dalje očito koristiti njihovu dobrotu i razumijevanje pa se hvaliti njihovim uspjehima...
    jer ipak se zna tko vodi vaš savez...i čija je zadnja riječ...
    tvoja sigurno nije ha ha ha ha

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Dragi čungić!!!!

ja sam već odavno rekao, a i evo ponovit ću...
    organiziranija i aktivnija ste ekipa...i to vam je prvenstveno donijelo pobjedu...
    Lovilo se na početku, ali se nažalost nije ulovilo....što možemo i jednim dijelom zahvaliti tvojem angažiranju...dobro odrađeno!
    A i ako pogledaš stitistiku i makneš saveze u sklopu kojih se gradi WW...ona možeš vidjeti da smo na visokom mjestu...znači da se ipak nešto ulovilo...nažalost na početku nije, ali svi mi znamo zašto...
    Što se tiće off akcija....ja znam i to sam već rekao na nekoliko mjesta....kao off savez, a govorim o mom savezu...tu smo još u povojima...ali nadam se da ćemo naučiti...
    Spominješ da sam ja bilo koga od mojih saveznika "zezao" za off akcije....mislim da su ti informacije krive...ja to nikada nisam napravio...
    Drago mi je da se baviš analizama...barem netko...jer u kranjem slućaju zbog tih "analitičara" ste i vi jednim dijelom tako dobri..
    na početku Vam je to koristilo i to ste znali vrlo dobro iskoristiti....
    da je bilo gubitaka artova...bilo je...i to je istina...od toga ja ne bježim...
    Što se tiče moga odgoja (tako se piše pravilno)...
    da je bilo neprimjerenih i uvredljivih poruka već bi ti mene odavno prijavio MH-u....ili češ mi reći da nisi ti takva igrač i da se ne koristiš tom taktikom ha ha ha ha ha
    a da je bilo možda nekih nagovještaja...možda je i bilo....ali eto bio je to onaj trenutak (trenutka izdaje) kada čovjek prijeđe granicu koju inače ne prijeđe...a i ako se ne varam već sam davno prije napisao da mi je kriv što sam se uopće do navući na takav razgovor, ali valjda nemaš ništa drugo za napisati pa češ se na to vračati i vračati i vračati ha ha ha

no da ne duljim...svaka čast većini igrača tvojeg saveza i tvojih svazenika...odlična ste ekipa...
    a pojedinci će i dalje očito koristiti njihovu dobrotu i razumijevanje pa se hvaliti njihovim uspjehima...
    jer ipak se zna tko vodi vaš savez...i čija je zadnja riječ...
    tvoja sigurno nije ha ha ha ha
    Realno potvrdio si sve sto sam rekao

da moja nije zadnja naravno da nije, ja kad sam u nekom savezu slusam vodju tog saveza, a to je HateFul, a Maxa smatram kao vodju koalicije UKOT, ja komentarisem desavanja na serveru, a najvise desavanja sto se tice koalicije u kojoj se ja nalazim, to naravno nije moj uspeh, vec uspeh cele koalicije, to je timska igra i nijedan se pojedinac neizdvaja!!

A da se bavim analizom to da, pa ti baci pogled koji sam napadac, pa pitaj u uskoku koliko im offova fali od mene a mozes i u PF mada sam tamo hvatao garazne offove, ja za svoje uspehe imam dokaze sto se tice naloga, sve je dokumentovano, a kod Vas nebi rekao!
    a da sam hteo da te prijavim MH, nisam hteo jer si totalno nebitan igrac i jos defer, a sam znas sta si napisao, ako sam ja vredjao nekog van ove igre, ti reci, dobice moje iskreno izvinjenje
    a da sam vredjao sigurno nebi mogao da pisem i dalje po forumu jer po tom pitanju su rigorozni, a nesaljem IGM
    tako da....
    Uređeno od strane Čunga Lunga (27.03.12 um 12:52 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

sada mi ništa jasno nije...
    spominješ da si rigorozni...pa da sam i ja napisao bilo što uvredljivo ili nedaj bože da sam direktno vrijeđao bilo koga ili njegovu obitelj...pa vjerujem da bi onda i prema meni bili rigorozni....
    što se tiče tvog poštivanja tvojeg vodstva...svaka čast...svaki igrač mora poštivati svoje vodstvo...samo ponekad treba i izvuči glavu i uzeti zraka....
    a ovo tvoje "a najvise desavanja sto se tice koalicije u kojoj se ja nalazim"...pa čitam sve tvoje postove i nikako da se uvjerim u to...jer više su ti analize ostalih saveza i tvoji osobni uspjesi na pameti nego tvoja koalicija....ali opet...možda ja krivo čitam i krivo razumijem to što ti pišeš jer mi je ponaked i razumjeti sve što pišeš uzimajući u obzir tvoju potkovanost izražajem i gramatiom...ali ok...naučit češ i to vremenom he he he
    inače...
    svaki imalo dobar igrač, koji zna poštivati ostale igrače (kakvi god da oni bili) trebaju ako ništa drugo i pohvaliti njihovo priznanje za dobru igru i samo pobjedu...ali ne brini....svima je jasno da se to odnosi na one "dobre" igrače koji "poštuju ostale igrače"...a iz svega do sada što si napisao jasno je da ćemo mi svi zajedno pričekati još malo da i ti uđeš u tu kategoriju ha ha ha
    da si dobar analitičar...jesi
    da su uporan igrač....jesi
    da si dobar ubačeni špijun...jesi
    da pokorno slušaš šefove....vidljivo (uzmi zraka)
    da se dičiš tuđim perjem....poznato
    da poštuješ ostale igrače na hrx-u....ne poštuješ
    da imaš problema za izričajem i gramatikom....imaš
    da nemaš hrabrosti igrati pod svojim pravim nick-om....nemaš
    da uživaš u tuđim mukama....ne treba dodatno objašnjavati

ali...moraš znati jednu stvar...dobar igrač se ne računa samo po količini vojske...računa se i prema tome da li zna priznati poraz, da li zna to isto priznati i protivniku, da li zna poštivati i ostale igrače koji možda nemaju tako jaku ekipu iza sebe....pa malo razmisli o tome he he
    možda i ti jednog dana uđep u tu kategoriju :staklenka:
    ah...da ne zaboravim...drago mi je da si ovo napisao "Realno potvrdio si sve sto sam rekao"...jer ako si dobro pročitao sve što sam napisao ( a možda i nisi s obzirom na pismene probleme)...onda više od pola tvoje analize pada u vodu... ali opet, ne zamjeram ti zbog toga jer vjerujem da ipak nisi školovani analitičar, a i ponekad je teško razumno analizirati nešto ako nema dovoljno zraka....
    ajmo sada u ruke knjige "Kako biti kvalitetniji analitičar" i čujemo se uskoro...u što ne sumnjam he he he

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

i da ne zaboravim...
    pozdrav jednom dečku "čudnog imena"

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

da se vise nenastavljamo niko nezeli da slusa nasa prepucavanja, jer zaista kreni da pises romane, jer ovo sto pises veruj mi nečitam, jednostavno nečitam gluposti, nalupali smo Vas i najbolje da ćutite!!!

a za ovo nelupaj, svi znaju na kom nalogu igram, a bolje ti je da cutis ti si svoj savez zakopao, bolje da te izbace iz vodjstva posto ocigledno za to nisi

da si dobar ubačeni špijun...jesi
    ( ovo neide jedno sa drugim)

dal bi me primio u savez da sam dosao pod nickom Cunga Lunga???pala:
    poz do sledeceg servera, docu sa svojim nickom pa da vidim kakav si ti to igrač:gamer:

sve najbolje do sledeceg servera svim savezima, a posebni pozdrav igracima Crni sokol, Valkira i Ziga Herman, Tetkice, COBB a najveci za Vidovitu Fahretu, valjda ce nam se pridruziti sledeci server

idemo 10....9....8...7.... jos malo je ostalo:pivo:
    Uređeno od strane Čunga Lunga (27.03.12 um 14:18 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave