Stranica 52 od 60 PrvaPrva ... 2425051525354 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 511 do 520 od 594

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Kali Maa's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Jel ovo gotovo ili ima još nekih iznenađenja?

Malo je već previše server-a a i lijepo je vrijeme pa bi :party:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

eto i mene...nema se tu šta puno reći jednostavno smo vas poderali ko mozart kajdanku...

UKOT gospoda nema šta

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

vidim ja stvarno da imaš problema za gramatikom i razumijevanjem onoga što se piše, i još mi se izvlačiš na to da ne čitaš gluposti ha ha ha..pa ako ne čitaš onda stvarno eznam kako pogađaš što treba odgovoriti he he he
    nalupali ste nas he he he
    pa mojim višekratnim (čitaj više puta) čestitkama tvom savezu sam to i priznao...tvom savezu i poštenim igračima kod tebe.....a možda jednog dana i ti uđeš među njih he he he

nekoliko dokaza mojih tvrdnji: nenastavljamo, nelupaj, neide, nečitam.....

ajmo u ruke "Pavopis i gramatiku" i ponoviti malo gradivo :stupid:

što se tiče mene kao vođe...da si se pojavio (čitaj skupio hrabrost) sa svojim nick-om primio bih te u savez....jer za mene je ovo igra a ne riješavanje nekih problema iz RL-a...i danas sam igrao sa nekima, a sutra ću protiv njih, pa ovo je samo igra...što očito neki ne shvaćaju he he he
    a da će me izbaciti kao vođu....ha ha ha ha...pa svaki igrač da ima opciju izlaska i mogao je izaći u svakom trenutku...a to što nisu izašli do kraja (ne računam u tu "analitičare")...pa i to nešto govori he he
    ili možda misliš da bi ih ja za kaznu sa deff-om katao ha ha ha
    i jedva čekam sljedeći hrx da vidim da li si od riječi ili ne...ili će opet biti neki pasjer, lopata, čekić ili neki drugi alat :lol2:
    ostaj mi živ i zdrav (barem fizički) do sljedećeg puta :cerek:

Član foruma zzzzg's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

ovaku rasturačinu još nisam video:gamer:

U K O T :101010:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Evo moj zadnji post, majkemi.

Uglavnom, još jednom čestitke ukotu, lijepo odigrano...ble, bla bla već sam sve napisao nekoliko stranica prije. Ali ne kužim, jel doma drkate na ovako odigran server kao da se nije nikada ovako odigralo. Samo ću navest primjer DM-a na 1. hrx ili mojih synovaca kada je "nededirljiva legija" pala kao pokošena. Istina je da su se izvlačili da nisu bili u punom sastavu, ali to se može okačiti mačku o rep, u ovom slučaju nemirnom .

Svi će se složit da su i satho, čunga lunga, hatefull i moj favorit total odlični igrači i odlični vođe. Samo je jedna "mala" razlika. Niti satho, a niti total nikada nisu ovako pisali po forumu, busali sebe u prsa, omalovažavali ostale. Istina je da ste dobili server zasluženo, i prvi sam vam čestitao i priznao to, ali takvo ponašanje i veličanje sebe razlikuje dobre igrače od pravih veličina ove igre.

Eto toliko od mene, deca. Razmislite o ovome gore, i uživajte u klikanju i druženju bez "gledanja u tuđi tanjur"

PS. Da nebi došlo do zabune, mene najmanje diraju ova vaša pod***avanja. Savez wolfpack je sa svojih 15 članova izdržao cijeli server u kvadrantu s VOS i PF, uzeo plan, pa kasnije i još jedan. Obranili ga. Mi smo svoj dio posla, pa ponekad i više od toga izvršili.

lp hogar_strasni aka Alpha Centauri
    Uređeno od strane wolf1989 (27.03.12 um 15:27 Uhr)
    Alpha Centauri - hrx

Član foruma zzzzg's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Na kraju krajeva, sad slobodno mogu reći da je forum bio jedan dio taktike jer nema boljeg mjesta za provokaciju i ubijanje morala protivnika, kako god to izgledalo i zvučalo nekome.. Kad bi krenuli čitat od početka neki bi to i shvatili, ali o tom po tom..

hateful ti je sve rekao pala:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od wolf1989 Vidi post

Uglavnom, još jednom čestitke ukotu, lijepo odigrano...ble, bla bla već sam sve napisao nekoliko stranica prije. Ali ne kužim, jel doma drkate na ovako odigran server kao da se nije nikada ovako odigralo. Samo ću navest primjer DM-a na 1. hrx ili mojih synovaca kada je "nededirljiva legija" pala kao pokošena. Istina je da su se izvlačili da nisu bili u punom sastavu, ali to se može okačiti mačku o rep, u ovom slučaju nemirnom .

Svi će se složit da su i satho, čunga lunga, hatefull i moj favorit total odlični igrači i odlični vođe. Samo je jedna "mala" razlika. Niti satho, a niti total nikada nisu ovako pisali po forumu, busali sebe u prsa, omalovažavali ostale. Istina je da ste dobili server zasluženo, i prvi sam vam čestitao i priznao to, ali takvo ponašanje i veličanje sebe razlikuje dobre igrače od pravih veličina ove igre.

Eto toliko od mene, deca. Razmislite o ovome gore, i uživajte u klikanju i druženju bez "gledanja u tuđi tanjur"

Ma forum i sva pisanja po njemu su sastvni dio igre. Nije fora nekoga dobiti,a ne nasladiti se na forumu. Ipak smo mi balkanci i ne treba bježat od toga. Svi ti savezi i te vođe koje spominješ su se na svoj način obraćali i pisali po forumu, zezali,provocirali...

Bio sam igrač dm saveza i prije dm i hrx1 smo sa tm savezom ( ako se ne varam) osvojili i prvi bax, ujedno i prvi speed na ovim prostorima i mislim da se igra dosta promjenila i da je teško to uspoređivati.

Šta se syn saveza tiče oni su odigrali predobar server kada su se urotili protiv mačka. Sjećam se da je bilo sprdačine i ruganja po forumu i više nego danas, tako da nije u redu da se na to pozivaš.

Isto tako igra, uvjerljivosti i nadmoć ukota je puno dojmiljivija nego syna koji je usprkos super igri, na kraju čarobiranjem došao do neke pobjede ( neki curetak, koji je bio u koaliciji sa njima, je digao ww, ako se dobro sjećam). Ovdje smo svjedoci da su dečki upropastili sve pokušaje da netko drugi digne ww, pootimali planove,artove, ww sela, primili offove svih jačih saveza na sebe...
    Uređeno od strane barun (27.03.12 um 16:39 Uhr) Razlog: m

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

PS. Da nebi došlo do zabune, mene najmanje diraju ova vaša pod***avanja. Savez wolfpack je sa svojih 15 članova izdržao cijeli server u kvadrantu s VOS i PF, uzeo plan, pa kasnije i još jedan. Obranili ga. Mi smo svoj dio posla, pa ponekad i više od toga izvršili.

Slazem se sa tobom, ali dok mi nismo poceli da prozivamo nije ni bilo foruma....
    vrati se na ranije postove.
    Meni je jedino zao sto neke puno to pogadja, ali sta da im radim
    Barun je u pravu njegove reci "nije fora nekoga dobiti a ne nasladiti se na forumu"

Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

slušaj....
    Da krenem iz početk-a:
    DM na prvom hrx-u.... kada su izdali PF.... sram ih bilo... toliko o "velikim DM-ovcima"
    SYN svaka čast samo s tom razlikom da je pobjedu odnio Spin taj server :cerek:
    A što se "nededirljiva legija" ( pomozi Bog nepismenosti) tiće: ona je taj server svoj cilj obavila
    i to odlično tako da Ti možeš "okačit" ne znam što .......... i ne znam kome....
    DALJE: ne pričaj da nisu i drugi vođe ( ovi koje si naveo) pisali SVAŠTA na forumu.....
    Nemoj da moram vadit iz arhive!!!
    Svaka čast Hogare i Tebi i Wolfpack i odlična ste ekipa....
    ali nemoj ono što je već prožvakano milion puta opet započinjat i to sa dezinformacijama ili je to samo neupučenost :S

Svaka čast Maxu, Čungi, Hate-u što uz odličnu igru stignu i na forum

Nadam se da je server gotov jer me počeo zamarat

Pusa mojim ženicama: Xenii, Kati, Željki, Nadi, Mojci, maloj Kati, Dani, Dunji, Koni, Cat, Sonji, Rubby, Miri, Ceci, Storm, Mikici, Europi, Slavi, Suzi....
    pozdrav: Maxu, Čungi, Vorkeu, Hate-u, Miro-u, Stivu, Žacu, Dieselu, odabranoj ekipi iz Penzića (znaju oni), Jadranku, Kaliguli i svim igračima s kojima sam u fer odnosima igrali mi na istoj strani ili ne....

A poseban pozdrav i velika pusa mom dualu Robiju (Forsi)

Ljubi Vas Valky

Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od barun Vidi post
    Samo sam čekao da netko spomene dm i izdaju. haha.
    Izdaja je u glavama koji puše priču za malu djecu. Tko ih priča, zna se.
    Dm je savez koji je onog momenta kada su se igrači logirali na server bili pobjednici. To je sasvim dovoljno za reći.
    Zašto sam znala da ćeš se baš Ti javit :S

Slične teme

1. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 21:57