Stranica 53 od 60 PrvaPrva ... 3435152535455 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 521 do 530 od 594

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Sve kloc do kloca,kmet do kmeta ne zna se ko je gori...
    kao obicno na forum ne adekvatni ljudi koji nista nikad nisu pokazali (cast izuzecima)
    ali dobro to je i car foruma podbadanje sa ledza,desna,lijeva i tako..

Nisam doso ovde nista puno pisat nego vas sve pozvat na jesnjski/zimski hrx
    Nadam se da cete doci u broju kao i ovaj server pa cemo viditi ko kosi a ko vodu nosi

jos neke cu stvari da razjasnim IRNOLDEY nemoj svaljivat neke stvari na Sogora sto nije istina
    ovde govorim kao acc Labudasnica kao jedan od graditelja koji je uso u tvoj savez
    oba plana za gradnju smo mi uzeli (Aliensi)
    jedan je dat PF nasim saveznicima
    nakon odredzenog vremena izgubili su ga i vas lijepo zamolili da nas primite u savez da bi nastavili sa gradnjom (mi Aliensi) okrecat vodu na svoj mlin nije fino..

ocekujem vas na zimu..

a sad navalite sa komentarima na moj racun kako sam bahat sta cu moze mi se..

inace igram na acc EROS dosli smo ovde kao defferi pomoc frendovima(fantom slobode) sto smo i uradili..

lp
    Niger

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od MAGIJA Vidi post
    kao obicno na forum ne adekvatni ljudi koji nista nikad nisu pokazali (cast izuzecima)

Nadam se da cete doci u broju kao i ovaj server pa cemo viditi ko kosi a ko vodu nosi

jos neke cu stvari da razjasnim IRNOLDEY nemoj svaljivat neke stvari na Sogora sto nije istina
    ovde govorim kao acc Labudasnica kao jedan od graditelja koji je uso u tvoj savez
    nakon odredzenog vremena izgubili su ga i vas lijepo zamolili da nas primite u savez da bi nastavili sa gradnjom (mi Aliensi) okrecat vodu na svoj mlin nije fino..

ocekujem vas na zimu..

inace igram na acc EROS dosli smo ovde kao defferi pomoc frendovima(fantom slobode) sto smo i uradili..

lp
    Niger
    A ko govori o TOM serveru uopste? Sogor i ja smo se zakacili sledeci server. A ja, budite uvereni ne bih ni primila Labudasnicu u savez , jer nisam ni znala ko je , niti sam imala ikakve koristi od toga, da nije bilo Sogora i Zagora koji su me ubedili. I kad smo vec kod Zagora iako sam to uradila i na njegovu inicijativu njegov savez je poslao ofove na moj ww taj server. Verujte mi kakve su tu bile zakulisane igre nem poima, znam samo da se po mene vrlo lose zavrsilo i da sam zavrsila ko devica u kupleraju.

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od IRONLEDY Vidi post
    A ko govori o TOM serveru uopste? Sogor i ja smo se zakacili sledeci server. A ja, budite uvereni ne bih ni primila Labudasnicu u savez , jer nisam ni znala ko je , niti sam imala ikakve koristi od toga, da nije bilo Sogora i Zagora koji su me ubedili. I kad smo vec kod Zagora iako sam to uradila i na njegovu inicijativu njegov savez je poslao ofove na moj ww taj server. Verujte mi kakve su tu bile zakulisane igre nem poima, znam samo da se po mene vrlo lose zavrsilo i da sam zavrsila ko devica u kupleraju.
    kako sad da ti verujem da nebi primila tog i tog kad si vec to uradila..
    govoris za jedan servera da nije to taj
    drugi server da si se zakacila sa Sogorom kakve veze ima taj drugi server sa proslim
    ja sam spreman pola ljudi koje sam upozno kao fer na nekom serveru katat iduci jer to je car igre i to je bit igre

da ne duzimo reko sam sto sam imo na tu temu..

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od MAGIJA Vidi post

ocekujem vas na zimu..

lp
    Niger
    Napisao ja ogroman post replika, netočnih navoda i ostalih gluposti iz sabora, al kad sam vidio da me se kolega sjetio, nemam više što dodat. Samo se nadam da će se javit na zimu da zajedno odigramo.

lp
    Alpha Centauri - hrx

Član foruma
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

ček . WW je na leveu 96 . to znaci da ce ovo uskoro zavrsiti , ili ? ...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od y.maximus Vidi post
    6....5....4....3....:wanted:

evo cunga brate kako sam i obeco!
    svetili smo P&M sad su templari na redu!

P.F.-VOS
    posto vi nemate pravog vodu pokusat cu vam pomoc

1- ZATVORI ONU BOCU SAMPANJCA STO STE OTVORILI !
    2-kruzna poruka kroz sve saveze da se skupi cim vise deffa
    3-zito zito i jos zita jer krepaje mi deff u vasem ww-u
    4-sklonit zene i dijecu (ne u podrume tog sela nego bjezat cim dalje)
    5.pustite vojsku neka veceras piju,neka se druze,tesko im je bilo a sad je doso trenutak da neki i odu

nemorate zalit,tukli su vas najaci,nije sramota!
    ali ako nekog i zanima zasto smo vas tukli, samo neka pita SOGOR-a on zna zasto!

sogore prijatelju!!!
    sjecas li se acc uruhara kisuke?
    sjecas li se onih pisljivih 200 k zita?

samo se nama zahvali sto si zimski server zavrsio kao pobjednik jer znamo i ja i ti da te nismo htijeli rusit iako smo trebali!
    ali evo sve se ponavlja i sad necu istu gresku napravit

SKUPLJAJTE DEFF MI SMO KRENULI
    S obzirom da sam ja bila osnivačica P.F. ZOO prošli zimski server daću si za pravo replicirati ovo kaj si uputio Sogoru.
    Sitao si taj acc, slao si žito. O K., Koliko znam, niti jednom nisi se javio Sogoru, Badu ili meni kao vodstvu tog saveza, da imaš pristup u naš savez. Ili nisi želio da to znamo. Ali kad je Sogor dobio pass od tog acc i skužio da si to ti i da si uredno šalješ hranu, promjenio je pass. Ti ko špija si super zar ne, ali Sogor koji ti je to onemogućio je .... kako si se ono izrazio u jednom prošlom postu?.
    I da, prošli server niko nije imao šanse pored P.F.-a.

Ovo je od prošle zime i istina o tom serveru.

Citat od COR
    WW sa najvise deffa...
    Art 5x stabilnost....
    4 plana...

10-ak neiskoristenih ww off-ova

Cak i pocetnik u travianu bio bi u stanju kontrolisati situaciju.Gospodo, htjeli vi to ili ne, ovaj server PF je bio prejak za sve druge.Polemika se moze jedino razviti oko dijela "prejak".ILI je prejak ili su ostali preslabi.Jedino tu je dvojba.

COR

ZaZ

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Kali Maa Vidi post
    A što se "nededirljiva legija" ( pomozi Bog nepismenosti) tiće: ona je taj server svoj cilj obavila
    Nije samo kolega nepismen.

Cestitke UKOTU, maestralno odigran server.

Član foruma Kali Maa's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Nije samo kolega nepismen.

Cestitke UKOTU, maestralno odigran server.
    kolegica je samo umorna ..... inaće ni takve greške mi se ne događaju
    ali neka si Ti mene ispravio u lapsuzu calami

:air kiss: Valky

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

SYN svaka čast samo s tom razlikom da je pobjedu odnio Spin taj server :cerek:

Ne vidim da je netko tvrdio drugačije ili suprotno

A što se "nededirljiva legija" ( pomozi Bog nepismenosti) tiće: ona je taj server svoj cilj obavila
    i to odlično tako da Ti možeš "okačit" ne znam što .......... i ne znam kome....

-ovdje se u potpunosti moram složit sa dijelom navedenim u zagradi
    -ako ste na tom serveru obavili svoje ciljeve ,onda mram priznati da su vam jakoooo niski ciljevi bili pošto na kraju servera niste imali ni sela, ni savez a kamoli ww,pa čak ni taj rep koji toliko spominješ nije ostao mačku da se o njega nešto objesi

DALJE: ne pričaj da nisu i drugi vođe ( ovi koje si naveo) pisali SVAŠTA na forumu.....
    Nemoj da moram vadit iz arhive!!!

-morala bi si puno truda dati da pokušaš takav post pronaći i na kraju sa sigurnošću tvrdim da ne bi uspjela

Pozdrav

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Kali Maa Vidi post
    kolegica je samo umorna ..... inaće ni takve greške mi se ne događaju
    ali neka si Ti mene ispravio u lapsuzu calami

:air kiss: Valky
    Evo da se i ja pridružim općoj pismenosti.
    Rečenica uvijek počinje s velim slovom, pa je tako "Kolegica", dalje nije "inaće" nego inače, na kraju rečenice ide točka, a ako je ovaj tvoj post jedna rečenica, iza riječi "događaju" stavlja se zarez. Isto tako, samo kad nekom persiraš usred rečenice piše se Vi, nikako nemožeš naglasiti Ti, a da bude napisano velikim slovom.
    Uređeno od strane zaz (28.03.12 um 08:56 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 21:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave