Stranica 60 od 60 PrvaPrva ... 1050585960
Prikaz rezultata 591 do 594 od 594

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

:andjeo:
    Citat Citat od zaz Vidi post
    Vidim u S.W.A.T.-u glasovanje, pa me zanima ima li još kandidata za velikog vođu ili je Max jedini kandidat.

Bome, nije vam ravna ni Odiseja, prevrati, ljubavi, izdaje, preljubi, ko koga i kad i skim,....

Rekla bih, truli ste iz nutra.
    Čitajući tvoje prošle postove, očito je da imaš problem sa poštovanjem protivnika (jer je server završio, a i dalje su ti izjave ravne nekom isfrustriranom pubertetliji) i kao takav igrač svakako ne bi mogla igrati u UKOT-u. Svi oni koji su tu igrali su bili kao članovi obitelji, a obitelj se ne napušta, jel tako? Ili kod vas nije takva situacija? Ako nije, onda i razumijem što si toliko ogorčena
    Sigurno nije lako izgubiti server, ali i to je valjda čar igre.... Nije sve u tom da imaš najveći off, deff ili pop, bitno je dobro se zabavljati i družiti tijekom igre, a kod nas je toga bilo napretek. U svakom slučaju, teorija o truloj Danskoj ti ovdje ne pije vodu Ako nekom i nije odgovarao način igre očito nisu na početku shvatili koji je cilj UKOT-a, ali i to je za ljude,.....

Ajd ti lijepo sad malo na odmor, oslobodi se negativnih misli pa se onda javi ovdje i pokaži da si puno bolji čovjek nego što se prikazuješ jer se dosad nisi lijepo predstavila :andjeo:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

Citat Citat od BLUE 047 Vidi post
    ...........-najaci pop savez koji me prilikom ulaska ispito ko šeherezadu 1000 i jedno pitanje šta kako gold,off kolko servera ovono...
    da bi nakon pojave strašnih natara pocela pitanje mene na igm oce i njih natari napadat,na kolko im treba bit riznica ako uzimju art,plan,morat se molit za art BO jel to ima samo odabrana prebana ekipa il t,j nijh par koji se znaju i onda je art kod njih po dva tjedna jel tolko im valjda treba da naštancaju par vojničića...
    uglavnom savez ne vrijedan spomena poperi da zaboli glava..
    ekipa na lvl 96 uzima natarima sela (mislim da je pojedincima to i bio vrh vrhova) i popaju jel je međusobna svađa na skypu kolko ce ko imat popa i ko ce završit serve na kojem mjestu...
    o deffu u WW necu ni komentirat jel ste tu sramotu imali svi priliku i vidjet
    ..............
    .....baš sam to htio napisat, ali nisam znao kako, da ne uvredim njih 3-4
    Bravo Blue:gamer s mišem:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od pametnica Vidi post
    Mala lekcija iz grcke mitologije: Odiseja je prica o povratku hrabrog Odiseja s ratista domu. :pije kavu:
    Kako meni izgleda, ovaj Tvoj scenario je prepricavanje neke spanjolske safunjare, koju gledaju besposlene domacice (Boze, tko to jos gleda?):stupid:
    E sad odgovor za tzv. glasovanje:
    Da, ima, jedini protukandidat bi bila ti:cerek::cerek:

Hajde, prijavi se,, pa da skinemo Max-a sa trona pobjednika
    Svakako nam je dojadilo da nas vodi u pobjede, postalo je bilo monotono. Sta kazes, hoces li se prihvatit kandidature?
    Imat ces bar glasove svojih ukucana:cerek:

Zivjela ti nama
    Eto, pogledaš film i misliš da znaš sadržaj. Ilijada je priča o ratu, ratni ep, a Odiseja o društvu i društvenim previranjima u staroj Grčkoj. Sve o lažima, prevarama i dvostrukim igrama je u Odiseji.

A za vodstvo S.W.A.T.-a, bože sačuvaj da bi ja, to bi meni bilo ispod časti. Ja sam ipak na jednom višem nivou.

zaz

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Zoky Vidi post
    :andjeo:

Čitajući tvoje prošle postove, očito je da imaš problem sa poštovanjem protivnika (jer je server završio, a i dalje su ti izjave ravne nekom isfrustriranom pubertetliji) i kao takav igrač svakako ne bi mogla igrati u UKOT-u. Svi oni koji su tu igrali su bili kao članovi obitelji, a obitelj se ne napušta, jel tako? Ili kod vas nije takva situacija? Ako nije, onda i razumijem što si toliko ogorčena
    Sigurno nije lako izgubiti server, ali i to je valjda čar igre.... Nije sve u tom da imaš najveći off, deff ili pop, bitno je dobro se zabavljati i družiti tijekom igre, a kod nas je toga bilo napretek. U svakom slučaju, teorija o truloj Danskoj ti ovdje ne pije vodu Ako nekom i nije odgovarao način igre očito nisu na početku shvatili koji je cilj UKOT-a, ali i to je za ljude,.....

Ajd ti lijepo sad malo na odmor, oslobodi se negativnih misli pa se onda javi ovdje i pokaži da si puno bolji čovjek nego što se prikazuješ jer se dosad nisi lijepo predstavila :andjeo:
    Dakle, ako malo odlistaš unazad, mogao bi primjetiti da ja baš niti jednom riječju nikada nisam uvrijedila ili ponizila baš nikoga od vas. Ako pogledaš postove svojih suigrača, naći ćeš: ljigav, glup, govno,....U mojim postovima to nemožeš naći. Prema tome ko je tu primitivac a ko nije apsolutno je jasno.
    Dalje, ja apsolutno nemoram ništa reći, dovoljno govorite vi između sebe, i nije baš lijepo.
    I da, to kaj sam vas ja upiknula ili počešala tamo kam vas svrbi, to je već druga stvar.
    zaz

Slične teme

1. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57