Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 13

Tema: pomoc oko pravila

Brdjanin
    Gost

Uobičajeno pomoc oko pravila

Molio bih nekoga ko je upucen da mi pojasni ovo pravilo:

"§4.2 Neaktivni saveznici
    Napadi na neaktivne igrače unutar vlastitog saveza nisu dopušteni. Nakon što je neaktivan igrač raspušten iz saveza, ne smije ga se napadati narednih 48 sati."

Dakle da li se ovo odnosi iskljucivo na neaktivne igrace ili na bilo kojeg igraca.

Konkretan primjer: izbacim igraca iz saveza zbog nekog razloga (nije bitno koji razlog), ali napominjem taj igrac NIJE NEAKTIVAN!!!!!, da li ga smijem napadati ili moram cekati 48 sati.

Hvala unaprijed

Kiso
    Gost

Reden

Moras cekati

Brdjanin
    Gost

Uobičajeno

ok, kazes moram cekati, ja sam zamolio objasnjenje pravila.
    gdje se spominje da se aktivan igrac ne smije napadati?

Član foruma yasha's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Brdjanin Vidi post
    ok, kazes moram cekati, ja sam zamolio objasnjenje pravila.
    gdje se spominje da se aktivan igrac ne smije napadati?
    Kaj baš mora pisati? Daj zaključi malo, ako nesmiješ neaktivnig valjda nesmiješ niti aktivnog.

Gdje piše da nesmjemo napadati MultiHuntere?
    Gnilort Boon.

Kokobil
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Kiso Vidi post
    Moras cekati
    obrazlozi, zasto bi morao cekati?

nigdje ne pise pravilo 'Ako igrac napusti savez, u roku od 48 sati ne smije napadati niti jednog igraca iz tog saveza'

zamislimo situaciju da neki igrac napusti savez u kojem su igraci (saveznici) bili puno slabiji od njega.. i sad po toj logici oni njega ne smiju napadati 48 sati a on njih smije ??

u pravilu lijepo pise 'neaktivan igrac', i to je u redu jer se odnosi na fair play - kao i veci dio pravila igre.. medjutim ako je igrac aktivan, nema razloga da ga se nebi smjelo napadati.. ako ga moze bilo koji drugi savez napasti, zasto ga nebi mogao napasti netko iz saveza iz kojeg je izasao..

Brdjanin
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od yasha Vidi post
    Kaj baš mora pisati? Daj zaključi malo, ako nesmiješ neaktivnig valjda nesmiješ niti aktivnog.

Gdje piše da nesmjemo napadati MultiHuntere?

a zasto nebi smio, kad smo kod toga sta i gdje i kako pise, objasni mi molim te zasto onda pise NEAKTIVNI se ne smiju.
    Ako je tvoje tumacenje tocno onda je ovo ocita greska u pravilima i trebalo bi glasiti igrac koji je izbacen/napustio savez se ne smije napdati 48 sati, a ne ovako je izricito navedeno neaktivni igrac.

Eto molim pojasnjenje toga

Kiso
    Gost

Reden

A pitaj nekog MHa pa nek ti odgovori jel to u Friendly Fire ili tak nest
    Uređeno od strane Kiso (16.04.08 um 11:32 Uhr)

123456
    Gost

Uobičajeno

Kao prvo, ako je explicitno napisano da se nesmiju napadati NEAKTIVNI igraci, onda se nesmiju napadati neaktivni igraci.

Ako su željeli zabraniti napad na sve igrače, onda ta riječ ne bi bila tamo. Onda su mogli napisati nesmije se napadati igrač. Čemu onda riječ NEAKTIVAN?

misterno travian server dva HR

zizu1710
    Gost

Uobičajeno

oko toga se i vodi rasprava
    mogli su stavit pravilo tipa ako igrac izadje iz saveza ne smije ga se napadat 48 sati!i rijesen problem!a ovako ako on smije i njega smiju drugi ne vidim razloga zbog cega ga ne bi smjeli i bivsi saveznici napast!?

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Po meni, ako je netko svojevoljno izasao iz saveza, ne bi trebalo biti problema sa napadima!
    Ali ako je netko izbacen kada nije online i odmah u roku od sat dva porusena sela, osvojena ili sto vec, to je nepravedno, jer ovaj niti se nadao tome niti je imao priliku da se obrani!

Znaci ako je igrac aktivan i ima priliku se obraniti (sad jel moze to je druga stvar) napad bi trebao biti legalan!

Ali mislim da ce vam to morati napisati GA ili onaj tko je pisao pravila

raga opomena, offtopic i SPAM
    obrisani nepotrebni postovi!

-hzg-

Slične teme

1. pomoc
    By Prasak in forum Općenito
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 21.09.15, 00:16
  2. Travian na mobitelu,pomoc...
    By Hairy in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5