Stranica 101 od 387 PrvaPrva ... 519199100101102103111151201 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,001 do 1,010 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    je baš pst po ovome kaj je waske trebao napisati ti se bolje ne javljaj kao nisi znao da je taj acc u ratu i preuzeo si ga naslijepo buahahahaha al me nasmijaše
    nisam znao ali to je nebitno, bitno je da je ovo igrica i da se trebamo zabavljati

s2-griffin32
    s3-ludi gal
    samo dodite

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bako Vidi post
    nisam znao ali to je nebitno, bitno je da je ovo igrica i da se trebamo zabavljati
    hm...slažem se oko zabave,ali opet ako je neko čuvao tvoju guzu,u najmanju ruku neukusno je ići protiv njega...da ne kažem težu riječ....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    hm...slažem se oko zabave,ali opet ako je neko čuvao tvoju guzu,u najmanju ruku neukusno je ići protiv njega...da ne kažem težu riječ....
    upravo zbog toga, malo se informirajte ja nikad nisam poslao napad na njih barem ne pravi

s2-griffin32
    s3-ludi gal
    samo dodite

Član foruma waske-w's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Citat Citat od ZappB Vidi post
    vidi vidi.. ss-ovci nam počeli uzimat kropove u sivoj zoni

:tough:
    vi ste sljedeči.. :cowboy: ..hard tko nije primjetio se nesto medusobno valjda zakacio.....pa prelazimo na kikirik savez:na karte:

Citat Citat od maliplavi Vidi post
    tako los savez kazes, a imamo ubedljivo najvise deff bodova... nije valjda da smo ih na napadima natara skupili ( znas ono kad napravis naselje u sivoj, pa natari posalju napade ), mislim da je tu ipak bilo i malo ss-ovih velikih offica...

ok dobro kazes...deff bodove ste dobili na nasem offu...a mi na vasem deffu off bodove..ziva istina

1.ajde sada kazi koji acc igras...predstavi se..ne skrivaj se

2.reci ljudima da se mi kao SS ne hvalimo koliko smo vam igrača katali.. evo .ja ču da kazem...15igraca najmanje...do sutra ujutro ..mislim da ce se broj povečati

jedino moses od vas je korektan i izgleda normalan igrač...poslje sta smo mu preorali farme ...je ljepo i fer čestitao

znaci 1/3 saveza smo vam katali

Citat Citat od bako Vidi post
    upravo zbog toga, malo se informirajte ja nikad nisam poslao napad na njih barem ne pravi
    kume ...i fejk je dovoljan....kod nas neki nisu ni znali da ste vi tj. ekipa sa hard.cr acc vas mislim 3-4 uzeli taj acc lud gal

...dok im nisam reko da ste vi na tom acc

a sada ti zamisli sta je ekipa iz saveza rekla na to kada sam im rekao...to ovdje nemogu napist....pregrdo zvuči
    :pivo: 3K Valhalla -SS-

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od waske-w Vidi post
    vi ste sljedeči.. :cowboy: ..hard tko nije primjetio se nesto medusobno valjda zakacio.....pa prelazimo na kikirik savez:na karte:

ok dobro kazes...deff bodove ste dobili na nasem offu...a mi na vasem deffu off bodove..ziva istina

1.ajde sada kazi koji acc igras...predstavi se..ne skrivaj se

2.reci ljudima da se mi kao SS ne hvalimo koliko smo vam igrača katali.. evo .ja ču da kazem...15igraca najmanje...do sutra ujutro ..mislim da ce se broj povečati

jedino moses od vas je korektan i izgleda normalan igrač...poslje sta smo mu preorali farme ...je ljepo i fer čestitao

znaci 1/3 saveza smo vam katali

kume ...i fejk je dovoljan....kod nas neki nisu ni znali da ste vi tj. ekipa sa hard.cr acc vas mislim 3-4 uzeli taj acc lud gal

...dok im nisam reko da ste vi na tom acc

a sada ti zamisli sta je ekipa iz saveza rekla na to kada sam im rekao...to ovdje nemogu napist....pregrdo zvuči
    samo dođite lijepo čemo vas ugostiti dobit čete i kikiriki:welcome:

Član foruma ZappB's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

u sivoj zoni se offovi (ili njegovi djelovi tipa kate) pod obavezno drže u oazama.

čisto da taj detalj imate u vidu...

Uređeno od strane ZappB (14.03.12 um 08:33 Uhr)

Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

u sivoj zoni se offovi (ili njegovi djelovi tipa kate) pod obavezno drže u oazama.

naravno...gdje čes inače drzati kate i off nego u oazama....:kid:

obvjestavam vas da na -, - ponovo potrsi...gube se offovi i kataju se sela
    :pije kavu:

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pusti ih zapp.volim kad pojedinci ,i savezi umisle da su veliki.Waske,rat između vas i nas bu ko igra mačke i miša.Probaj zamislit ko bu miš

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    pusti ih zapp.volim kad pojedinci ,i savezi umisle da su veliki.Waske,rat između vas i nas bu ko igra mačke i miša.Probaj zamislit ko bu miš
    nakon svih uvreda i svega kaje bilo,ajmo se potuč pošteno,hebeš priče,ajmo:pivo:
    Uređeno od strane Sensa (14.03.12 um 20:41 Uhr) Razlog: dupli post

Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post

nakon svih uvreda i svega kaje bilo,ajmo se potuč pošteno,hebeš priče,ajmo:pivo:

rudlavi...koji si ti acc......a ako spominjes zivine...mi smo ti kao mungosi....zaletavamo se na kobre :fajter:

e da posto se prica da imam spije svugdje u p vip-u hardu..ss ..ups to moj savez......onim račičima
    bas ne pricas pristojno o mojoj zeni ..:cowboy:

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od waske-w Vidi post
    rudlavi...koji si ti acc......a ako spominjes zivine...mi smo ti kao mungosi....zaletavamo se na kobre :fajter:

e da posto se prica da imam spije svugdje u p vip-u hardu..ss ..ups to moj savez......onim račičima
    bas ne pricas pristojno o mojoj zeni ..:cowboy:
    ja uvjek pričam pristojno o ženama,a koja to žena ako smijem znat nick

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave