Stranica 11 od 387 PrvaPrva ... 9101112132161111 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 101 do 110 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma King Kong's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

vjerujem da 95% igrača klikne na rese kad heroj dođe na level 1
    prvi HR3 - !!DDT!! - King Kong
    drugi HR3 - SC (Swingers Club) - Crazy Hill ---winners---

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Anita, pa nedaj bože, pa onda nebi mogao u rese staviti.....

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Ja sam se malo i za***, heroj mi je lvl 2 i nabio sam mu 600 snage pa sada gubi 1% energije po avanturi tako da ne uspijem potrositi energiju jer dobivam malo avanturi. I moram se pozaliti, u prvih 10 avantura nisam dobio niti jedan item, dobivam samo srebro i rese, nije fer Igrao sam prije sa Galima Travian 4 i dobivao sam svaku 3. avanturu neki item, pa sam prodavao i mogao uzeti gold club samo od avantura a sada tu nista.

I aukcije su pale, manje ljudi davaju nego prije, sjecam se da su prije znali davati po 600 srebra po zamci a sada jedva 500, itemi su takoder jako pali (osim nekih). Jedva 10k srebra davaju ljudi, mora da je recesija i na travianu
    Uređeno od strane Sensa (21.10.11 um 20:37 Uhr) Razlog: ***

Član foruma King Kong's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od J.O.B. Vidi post
    Ja sam se malo i za***, heroj mi je lvl 2 i nabio sam mu 600 snage pa sada gubi 1% energije po avanturi tako da ne uspijem potrositi energiju jer dobivam malo avanturi. I moram se pozaliti, u prvih 10 avantura nisam dobio niti jedan item, dobivam samo srebro i rese, nije fer Igrao sam prije sa Galima Travian 4 i dobivao sam svaku 3. avanturu neki item, pa sam prodavao i mogao uzeti gold club samo od avantura a sada tu nista.

I aukcije su pale, manje ljudi davaju nego prije, sjecam se da su prije znali davati po 600 srebra po zamci a sada jedva 500, itemi su takoder jako pali (osim nekih). Jedva 10k srebra davaju ljudi, mora da je recesija i na travianu

a da probaš malo igrati travian i koristit heroja za neke druge stvari osim avantura i mijenjanja izgleda?
    prvi HR3 - !!DDT!! - King Kong
    drugi HR3 - SC (Swingers Club) - Crazy Hill ---winners---

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Da se ukljucim i ja u ovu raspravu o avanturama..odradio sam ih vec nekoliko,,a dobivam nista ili skoro pa nista..rese,,knjige mudrosti i kaveze..i to je to..pa me zanima kako se to odredjuje i rasporedjiva,,jer vidim da u ponudi na aukcijama ima vec i maceva i svitaka i stitova i umjetnina i kaciga..i nemojte mi reci da je to slucajno,,jer sve vise vjerujem tvrdnji da oni koji ne kupuju gold dobivaju iteme a ovi koji uzimaju gold ne dobivaju nista...ide se logikom,,ima se golda,,kupit ce se itemi..
    Jer na s4 nisam odma u pocetku uzeo paket golda,pa sam dobivao svasta nesto..ocito sam ovdi falio,,jer sam odma u startu uplatio golde,,pa sad na avanturi ne dobivam nista...:blackeye:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od J.O.B. Vidi post
    Ja sam se malo i zaj***, heroj mi je lvl 2 i nabio sam mu 600 snage pa sada gubi 1% energije po avanturi tako da ne uspijem potrositi energiju jer dobivam malo avanturi. I moram se pozaliti, u prvih 10 avantura nisam dobio niti jedan item, dobivam samo srebro i rese, nije fer Igrao sam prije sa Galima Travian 4 i dobivao sam svaku 3. avanturu neki item, pa sam prodavao i mogao uzeti gold club samo od avantura a sada tu nista.

Nije lijepo lagati da si dobio svaku treću avanturu item u prvih 10..
    Uređeno od strane Sensa (21.10.11 um 20:37 Uhr) Razlog: ***
    s2 - joe87

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Ne lazem, zasto me optuzujes da lazem? Mislis da se ja nisam iznenadio? Svaku 3. avanturu ja sam dobio item. Svaku 3.. Sto bih lagao, bas si smijesan. Resa i srebra skoro da i nisam nikada dobio, samo iteme i to fine a ne one glupe barjake. Pa jel ti kazem da sam mogao uzeti gold club u prvih tjedan dana aukcije? LOL

Glupo je uopce raspravljati o tome ako mi ne vjerujes.

A sada mi karma vraca. Napravio sam preko 13 avantura i nisam dobio niti jedan jedini item osim glupe knjige mudrosti i 6 zamki. Samo srebro dobivam, imam 7k srebra covjece a aukcije nisu bas neke da mogu trgovati, uspio sam do sada zaraditi samo 1.5k srebra na preprodajama itema.
    Uređeno od strane J.O.B. (21.10.11 um 16:45 Uhr)

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Karlo22 Vidi post
    ma i ja mislim da mulja

:p
    prd.

Član foruma Anita.mz's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Ja samo knjige dobivam, imam već 4
    Još malo i otvaram knjižnicu.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Karlo22 Vidi post
    ovisi...ovisi i o igri sa zlatom,ako uolačuješ dosta zlata ne dobijaš niš,ako uopče ne uplačuješ zlato dobijaš iteme..tako da ne mora značiti da laže..
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226