Stranica 123 od 387 PrvaPrva ... 2373113121122123124125133173223 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,221 do 1,230 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Anita.mz Vidi post
    Buahahha kako si opasan
    Ja da igram u mraku, ja bi se sada usro, majke mi.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od damon666hill Vidi post
    Ja da igram u mraku, ja bi se sada usro, majke mi.
    kako struja stalno poskupljuje izgleda da ćemo svi ubrzo igrati u mraku

Član foruma Kali Maa's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od B.A.N. Vidi post
    Ja mogu spominjati koga želim, ako i izađem iz neke koalicije ili slično, to ne znači da ću odmah trčati protivniku, pametnom dosta
    REKOH TI............. http://www.youtube.com/watch?v=Goc60da3VWE od mog saveza

[QUOTE=josipgti200;964950]
    ...i to što je Kadu otišla nakratko u HARD neznači da nas napustila, nije mi jasno kako takve gluposti možete pisati kad možete samo nagađati o čemu je riječ a niko se nije preupitao šta je ustvari istina... jer Kadu će se vratit... iako osobno meni ni netreba kolko mi drago što sam je upoznao toliko i nije...

hahahahaha otišla da im piše MM-ove ... ma daj Josipe barem si Ti ok i pametan
    zna se šta znaći otić iz saveza ... ne nije Vas napustila ...samo je otišla :brukica:

A što se tiće posebnog arta 5x........ dešava se i najboljima :daje cvijet: mojoj Belani

i za kraj jednu za moje igrače (sjajni se i najbolji) http://www.youtube.com/watch?v=vBcwRqBkzlo

pl Valkira

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Evo da se javi i kradljivac arta Nemojte zamjerit mojim suigračima iz mraka..nisu ni znali da sam išao po njega...inače off je putovao preko 20 sati uz fejkanje 100-tinjak meta...

Član foruma ricky_emp's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Svaka cast Ponosnima sto su me napali tokom usran*g odrzavanja kad nisam mogo ni deffa vise od 5-6k skupit.

GG na 0, -100 rank buahah. I jos supporti su mi malo skatani.

Al dojadilo nam je svima pa je i Fuki oso na brisanje. Sretan sto je bar razbio nesto deffa iz VIPa(mislim 25k deffa je sica al jebiga).
    http://i43.tinypic.com/2w5ncr9.jpg

Thnx Deja

Superhik = Supergenijalac

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

[QUOTE=Kali Maa;965001]REKOH TI............. http://www.youtube.com/watch?v=Goc60da3VWE od mog saveza

Citat Citat od josipgti200 Vidi post
    ...i to što je Kadu otišla nakratko u HARD neznači da nas napustila, nije mi jasno kako takve gluposti možete pisati kad možete samo nagađati o čemu je riječ a niko se nije preupitao šta je ustvari istina... jer Kadu će se vratit... iako osobno meni ni netreba kolko mi drago što sam je upoznao toliko i nije...

hahahahaha otišla da im piše MM-ove ... ma daj Josipe barem si Ti ok i pametan
    zna se šta znaći otić iz saveza ... ne nije Vas napustila ...samo je otišla :brukica:

A što se tiće posebnog arta 5x........ dešava se i najboljima :daje cvijet: mojoj Belani

i za kraj jednu za moje igrače (sjajni se i najbolji) http://www.youtube.com/watch?v=vBcwRqBkzlo

pl Valkira
    Ime MILF su dobili po tebi?:lol2:
    Probaj se malo baviti kućanskim poslovima, zdravije je :usisava:
    Uređeno od strane Sensa (15.04.12 um 22:56 Uhr) Razlog: o multicima nes
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma Zeey's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

dakle, službeno je potvrđeno od strane "Udruge igrača servera 3". Uvodi se novi pojam u travian riječnik:

efpetiranje - 1.) očajnički pokušaj da se priključiš na svoj acc poslije održavanja servera, može trajati i po nekoliko dana
    2.) učestalo lupanje po tipki F5
    3.) neurološka bolest koja se javlja najčešće kod igrača servera 3, manifestira se bezrazložnim lupanjem po tipki F5, bilo gdje se nalazili
    :plesem na kisi:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Gorenje Vidi post
    Evo da se javi i kradljivac arta Nemojte zamjerit mojim suigračima iz mraka..nisu ni znali da sam išao po njega...inače off je putovao preko 20 sati uz fejkanje 100-tinjak meta...
    čestitam na uzimanju arta i što si si dao truda za svo to fejkanje

Član foruma Jazz.ba's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Cestitke na kradi )
    Igor---dual/-->jabadabadu s3

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

koja :brukica: braniti arhitektu sa 10K deffa....strašno....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226