Stranica 161 od 387 PrvaPrva ... 61111151159160161162163171211261 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,601 do 1,610 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma Anita.mz's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Pa dobro, nema veze je li se išao zabiti ili ne, ulovljen je i nije napravio štetu. Meta pogođena i čestitke na tome.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Jel netko pouzdano zna kad planovi dolaze i koliko ima do kraja servera otprilike.Nesto racunam pa da vidim jel mi se račun poklapa Anita mi dolazi u inspekciju

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od tenk Vidi post
    Pa, vjerovatno zato što nisu g**** da idu uništavat igrače sa kojima igraju od početka servera i koje su pushali sa svojim ressima da bi oni napravili vojsku
    tenk sam prcas ljude u mozak
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Uobičajeno

1. nije ni bitno gdje igraš
    2. da valovi kata sa nekoliko kikiriki offova, neki ne znaju šta je ovan... išlo se zabit pa se slučajno katali i svi suporti vezani na crop, u slučaju da se premjesti art.. koji je i premješten ali samo iz razloga šta je dio deff dolazio prije 13h ali ti to znaš pa čemu ti dalje objašnjavat
    3. hvala bogu imam tebe pa ćeš mi ti objasnit...
    4. ja ni sam sebi nisam gospodar pa teško da je onda to netko iz Krika
    5. dobro sad je uspješno spucan
    6. oni deff bodovi P saveza, svaka čast ali budimo realni i pošteni pa bi bilo lijepo priznat da je tu najmanje deff bodova dobivenih na SS savezu... prije će bit od Supa i Zlikovaca..

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Kali Maa Vidi post
    O čemu Ti pričaš?
    PRVO: ja nisam ništa "prepolovila".... ja sam otišla iz saveza zbog neslaganja sa vođama ( koji su btw. meni ostavili vodstvo a onda se petljali u sve i svašta i sklapali suradnje sa strane i ispod stola) .... ljudi su došli za mnom... nitko ko je bio zadovoljan u Hardu nije došao u MILF vjeruj mi... a zašto su ljudi odlučili igrat samnom a ne sa Hardom... to treba njih pitat

DRUGO: Kakve špije imam u Hardu? Jel misliš da mi trebaju špije tamo ili uopće igdje? NEMAMO ŠPIJUNE NIGDJE U NIJEDNOM SAVEZU JER NAM NE TREBAJU

TREĆE: Ne znam niti tko si niti što si niti me briga.... ali blatit moj trud na serveru, mene ko igrača i čovjeka NEĆEŠ, niti ćeš blatit moj savez...

ČETVRTO: Mega koalicija je MILF imala šansu uništit samo 3 dana, i to nisu iskoristili.... Zašto? Nemam pojma.

Ja igram za svoj savez i borim se za njih.... oni su moji i ja ih nedam... svaki napad naplatim i svako selo naplatim
    Mislim da je to i "posao" vođe..da se brine o savezu a ne o svojoj guzici

Toliko od mene za sad....

Lp Valkira
    Ovako, da si mi tu reko bi ti ajmo se pogledati u oci i dalje lagati. Razumijem da pokusavas ljagu skinuti kod ljudi koji neznaju o cemu se radi, ali nemozes kod igraca koji su iz te koalicije i uvjerili se na prevaru osobno.

Sad me zanima sta bi rekli recimo ekipa iz KRIKA ili neznam NN ili SS da koalicija pusha offere (znaci negovorim o jednom savezu nego o 4-5) i to resa ide iz svih sela da bi se digli offovi i stali na noge posto su se vec jednom u SS zabili. Da njihovi igraci nakon toga, ne samo da su izasli iz saveza (boze moj, ako se netko neslaze) nego promjene stranu (odjednom, kao) i iste te offove salju na ljude koji su im par dana prije slali Push??? Ajde neka se sad svi izjasne...

Ne, ne izvini ovo sam sad na brzinu izmislio samo da bi tvoj savez zblatio...to je sad osa izmislila budes rekla naravno kako te vec znamo...

Drugo: Jel nije cudno da se uvjek napada igrace u savezu koji su zeleni. Vi imate bas srece (pa igraj loto onda) jelda? A spije sto je to...nikad cula...

Trece: znat ces ko sam kad ti se bude crvenilo...a pisat ce na selu JA SAM!

Cetvrto: Kako da vam ljudi zabiju noz u leda koji vec vas noz u ledima imaju?
    Uređeno od strane bijesna osa (30.04.12 um 22:48 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od waske-w Vidi post
    danas u 18h ponovo ljepljenje na zid velikih igraca kao sto su igor.(koji nema pojma o travianu) i ostale ekipe iz velike jake koalicije

..ljepe se na -SS- ZID KAO MUVE NA ŠOFERŠAJBU.....BRAVO MAJSTORIIIIIIIII

-SS- JE NAJJACI SAVEZ NA SERVERU :sjekiraš:
    Jos nema saveza na serveru koji je vise offova zabio od SSa...Savez P vise nezna sto sa medaljama!

Uobičajeno

Citat Citat od bijesna osa Vidi post
    Jos nema saveza na serveru koji je vise offova zabio od SSa...Savez P vise nezna sto sa medaljama!
    najmanje je tu SS bodova

Član foruma ricky_emp's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Thunder Lunatic je visestruko polomio offove, tak da napadackih vise nebu bilo :nema odmora:
    A za obrambene, sve ovisi sad o MIT-LAVu kolko ja znam. SS i MIT SUP su zgubili offove.
    http://i43.tinypic.com/2w5ncr9.jpg

Thnx Deja

Superhik = Supergenijalac

Član foruma waske-w's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

imas pravo ..kada se neko zaljepi na deff sada se to kaze da je namjerno se zabio i to 3 offa se zabilo namjerno
    :pivo: 3K Valhalla -SS-

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Kao prvo ja niti ne igram u -P- ni u VIP, ni u zng niti ratujem sa vašim lijepim savezom
    ali znam o čemu se radi, a ti iskreno nemaš pojma

kao drugo, hehehehe, ti valovi kata su isli u slučaju da off probije zašto ne iskoristit probijanje,ako se ne probije, ionako off poslan sa namjerom da se zapuca a to još nešto kata ko hebe, ima se kata uvik

kao treće , bolje da šutiš i poklopiš se ušima, jer ispadaš neinteligentan pošto ne znaš o čemu se radi

kao četvrto ,pitaj svoje gospodare iz KRIKa da ti daju report tog istog offa kad je napao ww, i tada je off poslan sa namjerom da se zapuca
    ovo je jedina istina.. i jedan offer je shebao i nije poslao off... inace bi naselje bilo ili na nuli ili jako osteceno... ali opet, treba biti korektan i cestitati SS-u na ''citanju'' napada i trudu oko skupljanja deffa okolo po serveru... lijepo odradjeno...
    :pece palacinke:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2