Stranica 183 od 387 PrvaPrva ... 83133173181182183184185193233283 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,821 do 1,830 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jan 2011

Uobičajeno

Citat Citat od RoyalImperian Vidi post
    ~P~, VIP, ZNG, HARD, tnt, SC, OSRH&UNIJA, MRAK, NN (pomazu sto se tice KRIK-a) i CG (graditelji ww-a za koaliciju)

VS

PNNK, MILF, P-PZ, -SS-, LAVOVI, ZLIKOVCI, KRIK, MIT-SUP, KL

wingovi se sporazumjevaju
    Ispravak, zlikovci nemaju veze sa WW, samo ratuju protiv ~P~

Član foruma ricky_emp's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Znal sam ja da bu moji Supovci svrsili s Krikom, tak treba
    http://i43.tinypic.com/2w5ncr9.jpg

Thnx Deja

Superhik = Supergenijalac

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

~P~, VIP, ZNG, HARD, tnt, SC, OSRH&UNIJA, MRAK, NN (pomazu sto se tice KRIK-a) i CG (graditelji ww-a za koaliciju)

VS

wingovi se sporazumjevaju

ah sad tesko ti je objasnit prvo je -SS- iskato zng i -p- pa je zng udario kontru uzo 2 arta pa je ss nultiro par cropova pa je ss vratio jedan art pa je -p- malo kato ss pa je malo katan krikov ww pa se -p- VIP i CG zaljepili u selo sa artom kod ss-a i u zadnja 4 dana ss uhvatio 3 offa na spavanju -p- savezu u oazama pa se farmo krikov ww i tako dalje i tako dalje xD naravno dok se u međuvremenu NN izivljavao na kriku :narf: sve u svemu nije lose sad uzicaj account pa dođi iti malo ratovat :cowboy:
    Dobro si to opisao, samo navodis neke saveze koji su puni duhova. Recimo HARD vise skoro ni neizinstira. Niti imaju offere niti deffere. U zadnjih 7 dana je izaslo 5 igraca i nekoliko ih se ugasilo. Pali su na 30 igraca koji ni nisu ti. Sad je super prilika da se SS izivi i opet hvale kako su neki mocni savez skatali i rusili GG. Naravno bude im se i MILF pridruzio, vjecne sluge SSa...hihihi

Član foruma yzfR1's Avatar
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od bijesna osa Vidi post
    Dobro si to opisao, samo navodis neke saveze koji su puni duhova. Recimo HARD vise skoro ni neizinstira. Niti imaju offere niti deffere. U zadnjih 7 dana je izaslo 5 igraca i nekoliko ih se ugasilo. Pali su na 30 igraca koji ni nisu ti. Sad je super prilika da se SS izivi i opet hvale kako su neki mocni savez skatali i rusili GG. Naravno bude im se i MILF pridruzio, vjecne sluge SSa...hihihi
    Ima još nešto municije u HARD- vjerujem...:sjekiraš:

Uobičajeno

VS

wingovi se podrazumjevaju

ah sad tesko ti je objasnit prvo je -SS- iskato zng i -p- pa je zng udario kontru uzo 2 arta pa je ss nultiro par cropova pa je ss vratio jedan art pa je -p- malo kato ss pa je malo katan krikov ww pa se -p- VIP i CG zaljepili u selo sa artom kod ss-a i u zadnja 4 dana ss uhvatio 3 offa na spavanju -p- savezu u oazama pa se farmo krikov ww i tako dalje i tako dalje xD naravno dok se u međuvremenu NN izivljavao na kriku :narf: sve u svemu nije lose sad uzicaj account pa dođi iti malo ratovat :cowboy:
    sve stoji samo ne znam di sam bio kad je -P- malo katao!? SS... volio bih vidjet te reporte...

Uobičajeno

opet si zaboravio popit lijek kad smo već kod nekakvog služenja.. Naveo si odličan primjer.. -P- nije mogao sam pa je uvalio Hard da se poigra s nama.. rezultate vidimo...

Član foruma yzfR1's Avatar
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Da, dobro ste te razbili Hard, ubacili Valkiru koja je to uredno odradila i dobili Milf, svaka čast...

Član foruma waske-w's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Citat Citat od ricky_emp Vidi post
    Znal sam ja da bu moji Supovci svrsili s Krikom, tak treba

ti imas krive neke podatke
    :pivo: 3K Valhalla -SS-

Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

izgleda da se vama vasa mega koalicija pomalo raspada tj. da vam igraci odustaju....:na karte:
    Uređeno od strane waske-w (07.05.12 um 02:06 Uhr)

Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Citat Citat od attila hun pc dalila :) Vidi post
    sve stoji samo ne znam di sam bio kad je -P- malo katao!? SS... volio bih vidjet te reporte...
    i ja isto..mozda racunaju onaj suport dva od tigrice kao katanje ...

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2