Stranica 22 od 387 PrvaPrva ... 1220212223243272122 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 211 do 220 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    a frende nije ti to prebacivanje sa multića..ovo ti je na žalost realnost.kad prebacuje ekipa sa multića onda se stavlja na jedan-dva zavoja ili tak nekak....
    pa ovak ak ne prođe prebacivanje navuko si nekog bedaka da troši više
    prd.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Karlo22 Vidi post
    Nije, ovaj fejk IBZ, je bio fejk MiD na s2 Znaš da od kopija nikad igraća
    niti od kopija niti od IBZ tak da ti isto dođe :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    onda je to oriđiđi IBZ :cerek:na s1 koga god smo skatali mam je letio vanka...

I to kaze covik za kojeg se zna kako je prosao na zadnja dva s1 :steta:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    I to kaze covik za kojeg se zna kako je prosao na zadnja dva s1 :steta:
    Zato je na s4 odma ispucao off da ga nitko ne mora napadat
    s2 - joe87

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

dado, ako ne igras, ne prigovaraj.

kojeg je*** kretena vise zanima taj s1, koji je najveca sramota ikada, i kojeg je svatko iole pri sebi optuzio? (ne moram reci koliko je ljudi izaslo iz pobjednicke koalicije).

pricate gluposti svi, ffs
    Uređeno od strane Sensa (04.11.11 um 19:00 Uhr) Razlog: ***
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Zato je na s4 odma ispucao off da ga nitko ne mora napadat
    :cerek::cerek: e moj karlek moras jos puno zganaca papati da bi narastao

@Toso

Drlja je car
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

ja ne znam šta ste se vi primili IBZa tolko. Karlo za tebe razumijem ja sam izgubio 500 gorkija i 50 kata, al kad neko u povratku sve skupa izgubi 1000 gorkija i još mu se spuste farme žitnica gz akademija i kaj ja znam kaj onda se stvara jasna opsesija dotičnim savezom. A još je veća kad se zna da nisi jedini koji je katan.
    Nažalost tvoje jadno igranje na s2 i prelasci iz saveza u savez su te i ovdje doveli da budeš u jadnom savezu koji još uvijek ne razumije riječ diplomacija pa misle kopiranim mmovi razorit savezništva. Jadno i neuspješno.

I zato molim nemojte vodit brigu jel original ili fejk IBZ rađe vodi brigu do kad će ti opstat taj tvoj -SS- jer waske ko ni ti niste prošli tečaj dobre diplomacije

a i ti dado dođi na sokić neki samo molim te malo manje o IBZu. Mi izbacimo igrača koji ne igra. Ko nekome idu kate a on ne javi jer ga nema cijele dane pa šta će mi.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Tko o čemu vi svi off topic :brukica: (pola vas valjda ni ne igra)

bitno je da server već postaje zanimljiv
    i nadam se da će se razni bezprizorni likovi suzdržati od podlosti i podmetanja

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od cossorre Vidi post
    ja ne znam šta ste se vi primili IBZa tolko. Karlo za tebe razumijem ja sam izgubio 500 gorkija i 50 kata, al kad neko u povratku sve skupa izgubi 1000 gorkija i još mu se spuste farme žitnica gz akademija i kaj ja znam kaj onda se stvara jasna opsesija dotičnim savezom. A još je veća kad se zna da nisi jedini koji je katan.
    Nažalost tvoje jadno igranje na s2 i prelasci iz saveza u savez su te i ovdje doveli da budeš u jadnom savezu koji još uvijek ne razumije riječ diplomacija pa misle kopiranim mmovi razorit savezništva. Jadno i neuspješno.

I zato molim nemojte vodit brigu jel original ili fejk IBZ rađe vodi brigu do kad će ti opstat taj tvoj -SS- jer waske ko ni ti niste prošli tečaj dobre diplomacije

a i ti dado dođi na sokić neki samo molim te malo manje o IBZu. Mi izbacimo igrača koji ne igra. Ko nekome idu kate a on ne javi jer ga nema cijele dane pa šta će mi.

Zato cijela ekipa pljuje po tebi da si tek nakon 5 servera kate uspio izgradit.. Svi te mrze, jadan si, sad plaći i bez prigovora, jer ko odma napravi 5 saveza u koaliciju nakon tjedan dana servera zna se kakav je igrać
    s2 - joe87

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Zato cijela ekipa pljuje po tebi da si tek nakon 5 servera kate uspio izgradit.. Svi te mrze, jadan si, sad plaći i bez prigovora, jer ko odma napravi 5 saveza u koaliciju nakon tjedan dana servera zna se kakav je igrać
    ja ne znam dal pričamo o istim osobama,ako da ja prvi cossorre-a ne mrzim niti mislim da je jadan,dapaće lik je dobar igrač....s tobom ili protiv tebe nisam igrao da bi mogao realno reč kakav si igrač,ali koliko sam čuo o tebi ti njemu možeš samo vodonoša biti....

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226