Stranica 23 od 387 PrvaPrva ... 1321222324253373123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 221 do 230 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ja ne znam dal pričamo o istim osobama,ako da ja prvi cossorre-a ne mrzim niti mislim da je jadan,dapaće lik je dobar igrač....s tobom ili protiv tebe nisam igrao da bi mogao realno reč kakav si igrač,ali koliko sam čuo o tebi ti njemu možeš samo vodonoša biti....
    Dado kad si zadnji put bio na pretragama?? PC najjaći, svi ostali ne valjaju.. TI si najjaći, svi ostali su vodonoše, Cosor taj dobar, ja loš???? Mora da si nešto loše pojeo, jer ovo niti lud čovjek nebi rekao.. Taj igrać je protjeran sa s4 jer je bio def(on je sam to odlučio) a radio se sve moguće jedinice i kate, pa su ga izbacili iz saveza,i zatim je razljućen, pošto nitko ga nije volio, poćeo katati svoje bivše suigrače, a nakraju je izbrisan...
    Na s2 je igrao sa zvrxy na accu, znaš kakav je bio kad je ona pobjega od njih sa acca, i zatim ih skatala (njega i njegovog dečka/ili curu[ ne znam ko je kaj u toj vezi]).. A kolko su podli govori i to da su pokušali fejkat skype chat, zatim je išao neki mm da mogu imat napove ali da uvijek moraju zeznut te igrače.. A i njegova osobnost se vidi na forumu
    s2 - joe87

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Karlo22 Vidi post
    Zato cijela ekipa pljuje po tebi da si tek nakon 5 servera kate uspio izgradit.. Svi te mrze, jadan si, sad plaći i bez prigovora, jer ko odma napravi 5 saveza u koaliciju nakon tjedan dana servera zna se kakav je igrać
    a ko to pljuje po meni, po meni pljuju oni koji igraju protiv mene, kao ti npr. ali nebi pljuvali da su bolji, jasna stvar. a osim toga dečko pitaj si šefa, on je htio ista ta savezništva sklopit sa P savezništvom, ali ja sam očito šarmantniji. Igraš u savezu a ne znaš ni šta se događa, komunikacija vam je očito na nivou

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Karlo22 Vidi post
    Dado kad si zadnji put bio na pretragama?? PC najjaći, svi ostali ne valjaju.. TI si najjaći, svi ostali su vodonoše, Cosor taj dobar, ja loš???? Mora da si nešto loše pojeo, jer ovo niti lud čovjek nebi rekao.. Taj igrać je protjeran sa s4 jer je bio def(on je sam to odlučio) a radio se sve moguće jedinice i kate, pa su ga izbacili iz saveza,i zatim je razljućen, pošto nitko ga nije volio, poćeo katati svoje bivše suigrače, a nakraju je izbrisan...
    Na s2 je igrao sa zvrxy na accu, znaš kakav je bio kad je ona pobjega od njih sa acca, i zatim ih skatala (njega i njegovog dečka/ili curu[ ne znam ko je kaj u toj vezi]).. A kolko su podli govori i to da su pokušali fejkat skype chat, zatim je išao neki mm da mogu imat napove ali da uvijek moraju zeznut te igrače.. A i njegova osobnost se vidi na forumu
    karlo meni se više neda tebi kontrirat, dado hvala i mislim da je to dost. crvena jabuka je moj i denijev acc i ja uvijek igram samo s denijem a zvrxi je bila zamoljena da uskoči kad ni mene ni denija nema na accu i ajd više ne ulazi u priče o kojima pojma nemaš i ne pričaj svoje verzije nego rađe ljudima reci zaš ti ja idem na živce... jer se moraš još žganaca najest da bi mi mogo i cipele glancat. i aj ćao pusa bok, ak si zaljubljen u mene, volimo ja i deni i u troje
    Uređeno od strane cossorre (04.11.11 um 16:35 Uhr)

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

neki novi klinci...
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Koliko ste dosadni, nije ni cudo da ste otjerali sve korisnike foruma.
    Ko da igramo monopoly i svadamo se tko je kome naplatio vise stajanja po hotelima lol.

Član foruma gargy's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

ajd nije bar dosadno:brukica:

Član foruma
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

A da vas troje bolje se udruzite i zaigrate travian u TROJE .. nego sto cete se igrat u troje village people i pjevat Y.M.C.A.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od J.O.B. Vidi post
    Koliko ste dosadni, nije ni cudo da ste otjerali sve korisnike foruma.
    Ko da igramo monopoly i svadamo se tko je kome naplatio vise stajanja po hotelima lol.
    a to su ti uvijek jedni te isti na svim temama
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    a to su ti uvijek jedni te isti na svim temama
    e moj gama,kak ide? trebaš duala?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Teuta88 Vidi post
    Raspitivao sam se i nikako da dođem do infoa za ibz savez,pa dali može neko tko zna nešto o njima ili da ko je tamo da na pp napiše o kojim se igračima radi!

da i mene zanima tko je bez odobrenja uzeo naziv saveza IBZ,odnosno nasljednika Bezimeni...cccc
    :fairy:

sneki
    Savez C ,AC,CASS,NAV,IBZ,SONI...BEZIMENI ,MID :luvz:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29