Stranica 25 od 387 PrvaPrva ... 1523242526273575125 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 241 do 250 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Cros opet lupetas bez,prosli s4 si skrivao nick cijeli server iz straha,ovaj s4 si skatan ba brisao ac,cujem da su te i na s2 razvalili.
    Za tebe sam ja profesor traviana.
    ps-ovaj put nemozes sakrit nick

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od cossorre Vidi post
    karlo karlo opet ibz ibz.
    pa di si ti bio kad je IBZ igro, nisi još ni u planu bio kod mame i tate.

Što se tiče IBZ-a mislim da stvarno ne kaljamo ime, radimo im besplatni fejslifting, a ni ime sigurno nije bezveze uzeto, očito su neki igrali u IBZu. a ti prime bolje šuti tvoj najveći uspjeh je bit potrčko u bopu
    ajde onda neka nam svim IBZ-ovcima bude na čast na ovom serveru,puno sreće želim svima ...pusa
    :fairy:

sneki
    Savez C ,AC,CASS,NAV,IBZ,SONI...BEZIMENI ,MID :luvz:

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Cros opet lupetas bez,prosli s4 si skrivao nick cijeli server iz straha,ovaj s4 si skatan ba brisao ac,cujem da su te i na s2 razvalili.
    Za tebe sam ja profesor traviana.
    ps-ovaj put nemozes sakrit nick
    iz straha pa prime ja vodio savez def savez u hard koaliciji kojem vi niste mogli def probit ni da vam je neko duplo vojske poklonio od onog što ste imali. pogotovo od tvog ofa bi jedino moro zid kasnije strugat.

i da sam htio nebi niko ni sad znao ni moj nick ni moj savez ni da uopće igram. i prime kad bi se ja miševa bojo mačke bi u đepovima nosio.
    e da i još nešto, uvijek se može skatat moj acc ali ja sam uvijek do kraja na serveru samo se pridružim nekom accu, a ko će tebe prime primit na acc, karlo možda

i uopće koje su tvoje zapaženije igre ja ih se ne sjećam. samoprozvana legenda na ex s4 ili propali bopovac, jedino je što ja pamtim o tebi. a s obzirom da ti balanar kroji igru nije ni čudo

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

i ajd ak hoćeš evo nas par ibzovaca ide na magazin pa da izađeš makar s nama ha?
    Nisam ja vaše orijentacije, ljepši mi je ženski spol.. Nadobudan si ko dado, svi ste vi najjaći a niti jedan server niste završili.. Neka vas, vi ste forum ratnici, sigurno bi ljude mogli uvjerit da sanader nije lopov.. Al eto, svi znaju sve, ja se više neću raspravljat jer nema smisla se spuštat na takav nivo
    s2 - joe87

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Karlo22 Vidi post
    Nisam ja vaše orijentacije, ljepši mi je ženski spol.. Nadobudan si ko dado, svi ste vi najjaći a niti jedan server niste završili.. Neka vas, vi ste forum ratnici, sigurno bi ljude mogli uvjerit da sanader nije lopov.. Al eto, svi znaju sve, ja se više neću raspravljat jer nema smisla se spuštat na takav nivo
    znam ja karlo da ti voliš cure samo je pitanje dal one vole tebe

pa i ja i dado smo završavali servere karlo a tad si ti još u pelenama bio. nismo mi forum ratnici, samo volimo dodatno zakuhat na forumu, a neću lagat volim ja smicalice i u igri samo ja još uvijek karlo nisam igrač koji na serveru promjeni 10 saveza i pritom svaki put okrene leđa nekome.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

iz straha pa prime ja vodio savez def savez u hard koaliciji kojem vi niste mogli def probit ni da vam je neko duplo vojske poklonio od onog što ste imali. pogotovo od tvog ofa bi jedino moro zid kasnije strugat.

i da sam htio nebi niko ni sad znao ni moj nick ni moj savez ni da uopće igram. i prime kad bi se ja miševa bojo mačke bi u đepovima nosio.
    e da i još nešto, uvijek se može skatat moj acc ali ja sam uvijek do kraja na serveru samo se pridružim nekom accu, a ko će tebe prime primit na acc, karlo možda

i uopće koje su tvoje zapaženije igre ja ih se ne sjećam. samoprozvana legenda na ex s4 ili propali bopovac, jedino je što ja pamtim o tebi. a s obzirom da ti balanar kroji igru nije ni čudo
    Mene netreba nitko primat,moj ac ce bit sasvim ok.samo se bojim da kako je krenulo necu te ni stic katat.trebas koji res za 2 selo?,neznam sto glumis zadnje servere koje si igrao briso bis nakon 2 mjeseca stoga su moje igre tvoj najmanji problem

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Mene netreba nitko primat,moj ac ce bit sasvim ok.samo se bojim da kako je krenulo necu te ni stic katat.trebas koji res za 2 selo?,neznam sto glumis zadnje servere koje si igrao briso bis nakon 2 mjeseca stoga su moje igre tvoj najmanji problem
    prime kate sam odavno razvio na ovom serveru, karlo to najbolje zna, a ti polako, pij puno mlijeka i imat ćeš i ti kate
    a i naseljenici će stić na odredište, poslo sam ih malo dalje od prvog sela.

ma mene tvoja igra uopče ne interesira jer si nebitan. tvoj ww off se sastoji od 22 katapulta, tj. sastojao bi se da si ikad došo do kraja a kak bi i došo kad se bop uvijek raspadne lol
    Uređeno od strane cossorre (06.11.11 um 00:08 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

prime kate sam odavno razvio na ovom serveru, karlo to najbolje zna, a ti polako, pij puno mlijeka i imat ćeš i ti kate
    a i naseljenici će stić na odredište, poslo sam ih malo dalje od prvog sela.

ma mene tvoja igra uopče ne interesira jer si nebitan. tvoj ww off se sastoji od 22 katapulta, tj. sastojao bi se da si ikad došo do kraja a kak bi i došo kad se bop uvijek raspadne lol
    Zaboravio si i spomenut da si osto bez tih istih kata.Ja sam 2 zadnja servera zavrsio jesli li ti?

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Zaboravio si i spomenut da si osto bez tih istih kata.Ja sam 2 zadnja servera zavrsio jesli li ti?
    svaki sam završio, zar sumnjaš

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Ja nisam niti jedan srv zavrsio a vi ste i dalje dosadni ha ha. :blink:
    Jel imate kakav report?

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54