Stranica 359 od 387 PrvaPrva ... 259309349357358359360361369 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,581 do 3,590 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Evo ljudi, još nije kraj, al blizu je Pa da čestitam igoru na volji i vremenu izgubljenim za dizanje ww-a, koaliciji koja je slala deff i hranu i resse. I čestitam na odličnoj igri sc-u nn-u i njihovim saveznicima, doom-u na offovima koji su puno pomogli. I suprotnoj koaliciji svaka čast, igrali su vrhunski Svojem savezu nemam za kaj čestitat, osim ovih 5-6 igrača koji su igrali i njima čestitam jer nakon raspada harda se 90% igrača ili ugasilo ili prestalo igrat radi milfača koji su ih konstanto farmali pa su izgubili volju :lol2: I ovo je čak ispalo super kaj jedan savez harda odvojil i prešel na suprotnu stranu, barem nama par je bilo zanimljivo i zabavno

lp, tenk clown
    Uređeno od strane tenk (18.07.12 um 01:30 Uhr)

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od beshtija Vidi post
    kolko se sjećam izgubili ste od gerile i ekipe
    A kaj se uopce bavis s dadekom i njegovim postovima!

Od njegovih postova mi je samo jadnija cinjenica da ga netko hrani sa bilo kakvim informacijama!
    Uređeno od strane Paul Muaddib (18.07.12 um 06:30 Uhr)
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

vise se forum vrti oko dade nego oko servera
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma Kali Maa's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Prvo čestitam Igoru na dignutom WW-u na 100...
    Svaka čast Igore i koliko god oni imali potrebu za ponižavanjem "mali gal" je uskoro na 100 pa nek si misle
    Priča da si se obračao "drugoj" strani i da si se bojao katanja ( šta god to znaćio jer koga će katat ako ne WW)... su gluposti.... Ko što mene okrivljuju za raspad Hard-a ( kako se jedan jak savez može raspast?) tako i Tebe da kalkuliraš sa ..ovim..onim... ne bitno
    Totakne gluposti i bedastoće :cerek:
    Iako smo bili na suprotnim stranama čast je igrat protiv takvog igrača ... respekt

Zahvaljujem se:
    posebno KRIK savezu:
    mojoj Mihi (lastboyscout) ženi koja ja na čast svom savezu i Joe-u (Zapp) na suradnji koja je bila vrhunska
    Don, 3ger, attila, Demetra s kojima sam posebno komunicirala

-SS- savezu: MUCEK & MICEK prvenstveno i kao vođi i kao igraću

P-PZ savezu: Gogiju (zujalicee), Davoru (memfis) i Belonici

SofT... jednoj prekrasnoj dami ....

Ani (Elektra) iz OSRH&UN, posebna i žena i igračica koja je jedina zaslužna što je njen savez izdržao do kraja

pojedinim igračima iz skoro svih saveza bez obzira na kojoj strani igrali.... mojim igračima sa drugih servera...

Hardu, tnt-u na ratovanju

MH na baniranju

a mojim MILF-aćima sam sve rekla u MM .....

Kao što sam u MM napisala: "želim Vam da ste mi sretni, zadovoljni prvenstveno sobom pa svim ostalima, da se koraća uvijek prema napred makar i malim koracima, zdravlje iznad svega, ljubav, pažnje i ostalih sitnica koje život znaće"

ljubi Vas Valky

I ZAPAMTITE: MI SE SAMO IGRAMO S VAMA

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od waske-w Vidi post
    vecer
    Da vas sve pozdravim i da se oprostim sa vama sa par rijeci
    Česttitke na dizanju ww igoru i p savezu
    ali po meni oni nisu osvojili server nego samo digli ww , osvojiti server ne znaci dignuti ww na 100lvl nego i pokazati tokom cijeloga servera kako se igra i ratuje.A to oni nisu pokazali ni na trenutak , svi vi koji ste cijeli server ratovali i gubili offove kao i deff ste zasluzni zasto je bio zanimljiv server.
    Zahvaljijem se svojim članovima SS na dobroj partiji traviana tako i bliskim nam savezom na -,- Zlikovcima koji su pokazali isto kako se igra, takoder pozdravljam krikovce i milff na suradnji tokom servera

Meni osobno nije previse krivo sta je P digao ww , vise mi je krivo sta na - ,- nismo imali ravnopravne neprijatelje koji bi nam se suprostavili i koji bi nas vise napadali jer stvarno nam je bio dosadno pogotovo nasim deferima iz SS...tokom cijeloga servera imali smo 4-6 malo jacih napada na nas savez SS što je dovelo do toga da postaje monotona igra.

mene nece vidjeti hr server dok se ne smanje serveri jer je ovo previse za hrvatsku ...5 servera je previse isti ljudi igraju paralerno 2-3 servera i to nas dovodi do toga da na svakom serveru imamo 1k igraca sta je sramotno i nezanimljivo tako igrati
    bez 3-4k igraca server je banana
    ili da se dogovore par jacih saveza i da se nadu na jednom serveru gdje se nece koalirati medusobno i gdje ce svi ratovati a ne da imaju dvije strane koalicija koje dizu 2 ww i to iz servera u server u zadnjih 2godine skoro

svima sretno u rl i u travianu

lp.waske
    waske, ovo je jedan ok komentar od tvoje strane ( u proslosti ih bas i nije bilo ), ali necemo gledati na to
    posto nam ''cestitas na pobjedi'', red je da i netko od ponosnih kaze hvala, mada igra jos po meni nije zavrsena, biti ce gotova tek kad se lv 100 zavrsi, do tad je uvijek sve moguce, tako da se sa tim ''cestitkama'' treba pricekati. sad malo o tome kako je SS igrao monotonu igru, sad htio ti to priznati ili ne, mi smo cijelo vrijeme imali na - - kordinatama sukob sa tri SUP saveza i sa SS-om, nisam upoznat koliko su nasi saveznici sa -- (vip i zng ) imali napade od vas, ali mi ih dosta "trpili"... p savez je imao problem nedostatka off igraca, jer individualnih akcija je uvijek bilo, katanja susjeda i slicno ( to svi morate priznati ), ali za neke organizirane stvari su se uvijek jedni te isti javljali ( nas 4 ili 5 max ), ali odmah je nastajao problem kako poloviti sve, pa ovo, pa ono, da ne duljim, najgora stvar po meni je bila da je od te 4 ili 5 igraca, njih 4 bilo sa ne tako velikim iskustvom igranja traviana ( ja sam medju njima, da se ne lazemo ). i tu su nastajali problemi. ako se pogledaju nasi off bodovi, mi smo trenutno na 10 mjestu, sa 1 5 000 000 off bodova, tako da vam ta tvrdnja kako mi nismo ni uputili nigdje napad bas i ne stoji. do pojave ww faze, imali smo ubedljivo najvise deff bodova ( ako se dobro sjecam, sljedeca 3 ili 4 saveza su morala skupiti svoje deff bodove, tako da imaju kao mi ), ali da ne duljim pricu, iz nekog razloga, mi smo vise bili okrenuti lavovima ( bilo ih je tad 2 ili tri saveza, pa su se sve smanjivali ), ne znam zasto, valjda zato sto ih je najvise na karti u tom trenutku bilo ( naravno tu je bilo puno multica, farmi i sl ), kao sto ih danas sigurno ima i po neki u nasem savezu i tu su se djeca igrala. realno, neke velike iznose vojske nikad nismo imali, jer nemamo mi tako iskusnih off igraca u savezu ( tj imamo ih par, ali ljudi nisu uspjevali nikako da skupe pravu vojsku jer su je zbog drugih morali nepotrebno da trose i sl ), da ne pametujem sad previse, mislim da vam ta tvrdnja kako mi nismo zasluzili bas i ne stoji, jer ako krenemo od mene samoga, oko moga 2 naselja ( gg ) je bilo najmanje 10-ak igraca iz supa i lavova koje sam sve pocistio i stvorio si cistu mapu, tj na 8 ili 9 h putovanja katama sam imao jednog igraca is SS-a, jednog iz supa, jednog iz zlikovaca. i tu je nastao problem, nisam imao koga da mi pomogne za dalje, jer sam bio predaleko ostalima. iskreno, znam svoje mogucnosti, zato ja njih nisam napadao, oni su mene probali, bio sam deffan, 2 medaljice zato krase moj profil i prica zavrsena. zadnja 2 mjeseca me nema ni fizicki ni psihicki na travianu, tako da nisam mogao nesto bolje da uradim od ovoga, ali to su objektivne (ne)mogucnosti.. 3 puta su mi farme isli na nulu sa lv 15, sva tri puta je off prezivio, dignute su ponovo na lv 15-16, sve je se klikalo bez golda ( kupljen jedan paket na pocetku servera kad je bila promocija, onaj od 8 eura ) minus u gg je se uvijek kretao od 40 do 50 k ( bile farme na zivotu ili porusene ), tri puta oko 30 k vojske zabio ( 20 k pjesadije, 7 k konjice + kate i ovnovi ), to je se sve hranilo iz pljacki. tako da mislim da ta tvrdnja kako nisam nigdje uputio napad bas i ne stoji...

sad sto se tice saveza, sta mislis waske, tko hrani onaj deff u ww-u i tko ga je napravio, znas koliko je to sati i noci potroseno klikajuci, prebacivajuci rese i sl, znas i sam koliko smo deffa potrosili kod vasih napada, pogledaj off bodove od svog saveza, 70 % toga je na nama zaradjeno, to je sve trebalo naklikati, probati procitati napade, poslati deff i sve ostalo. iskreno, ta tvrdnja vam ne stoji ni sto se tice saveza ponosni. mislim da govorim u ime cjelog saveza, mi smo igrali najbolje kako smo mogli i znali i rezultat toga je sad ovo, da nam se cestita na pobjedi, a server jos nije ni zavrsio...

toliko od mene,

LP svima, uzivajte u ovim ljetnjim danima ( u hladu po mogucnosti ) i sretno svima u RL...

:pivo:
    Uređeno od strane maliplavi (18.07.12 um 07:04 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od beshtija Vidi post
    dado, kolko se sjećam izgubili ste od gerile i ekipe
    jel ono bilo 2 ww-a na nuli,a 3. uzet poglavicama..
    e moja beštijice,a ključan razlog zakaj smo izgubili je tvoje "pošteno" uzimanje arta...ali vidiš mi nismo gasili nakon toga ko ovi tvoji sad na s4....

ali evo sve se vrača sve se plaća....izgubila si server koji si maltene trebala dobiti baš zato kaj ti se desilo upravo ono kaj si ti radila na s4-oformila kontra ultra mega koaliciju
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

dado ovo nije gerila...
    je dio vjerojatno ali ni blizu od onoga šta je tam bilo

a šta se igora tiče ne bum mu čestital ništ dok ne dođe na 100
    ne znam čemu ovo preuranjeno čestitanje ak se zna da nije još gotovo...bezveze
    prd.

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

E to!

Svi nesto briju u kraju, a debela zena jos nije zapjevala!
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma cakani's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Idee

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    E to!

Svi nesto briju u kraju, a debela zena jos nije zapjevala!
    Apsolutno se slažem...
    Nema opuštanja...!
    2009/10 hr4 (Đ-RAKIA).. 2010/11 hr4 (SILENCE)..
    2010/11 hr3 (D-T).. 2011/12 hr3 (~P~)..
    2012 rs2 (WARR) .. 2012/13 hr1 (RARE)..
    2013 hrx Frajer (ND!!!).. 2013/2014 com3 (Valhalla)..
    2013/14 hr1 (RARE)..

Član foruma KYMERA's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

ide i 98..ajdeeeeeeeeeee,idemo odmorit malo.....
    KYMERA,SYN s2,SYNhrx,SYNbax,NN... ludilo brale http://vimeo.com/16285780 <3<3<3

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226