Stranica 370 od 387 PrvaPrva ... 270320360368369370371372380 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,691 do 3,700 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma yzfR1's Avatar
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    @yzfR1
    i tebi fali kućnog odgoja? lijepo je sbk napisao,sad kad su offovi otišli sad si izašao iz mišje rupe i bahatiš se...
    Nisam, nego me nije bilo na travianu par dana, kupao sam se, pa reko da navratim malo i čujem koju pametnu, bajdvej što se ti pobjeguljo izbrisana uopće javljaš za ovaj server nikako mi nije jasno?

Član foruma KYMERA's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    Možda,ali nebi ni onda vaš svakako bio na rangu na kojem je sad
    tome ste se i nadali

ali nada "is a bitch"

btw. Veliko hvala i PPZ

bez vas bi server bio promašaj,nebi imali skim ratovat nakon šta smo očistili svoj dvor...
    KYMERA,SYN s2,SYNhrx,SYNbax,NN... ludilo brale http://vimeo.com/16285780 <3<3<3

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Možda,ali nebi ni onda vaš svakako bio na rangu na kojem je sad
    da...nebi..pitanje je koliku bi vi stetu napravili...
    ipak..po ovom postu se vidi da ste pustili gala da digne 100,cilj vam je bio da mi ne dignemo...mi smradovi kako nas već nazivate...

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od KYMERA Vidi post
    tome ste se i nadali

ali nada "is a bitch"

btw. Veliko hvala i PPZ

bez vas bi server bio promašaj,nebi imali skim ratovat nakon šta smo očistili svoj dvor...
    Naravno,napisao sam već da smo se vukli za svaku slamku spasa.Nije prošlo,probali smo neke druge opcije,nije ni to prošlo.To je igra,nismo činili ništa nelegalno,niti zeznuli ikoga tko nam je saveznik.
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma limvo vutra's Avatar
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

@yzfR1-buraz nije u redu tako razgovarat.s tim govoris vise o sebi a manje o onom sta zelis da kazes
    @dado-svaka cast na spamanju i provokacijama...ljepo me nasmijes svaki server

sve u svemu,zanimljiv server..stovise ,super sam se zabavio. hvala svima na igri i druzenju.ako je bilo teskih rjeci na forumu,dozivljam ih kao sastavni dio svakog travian servera. drago mi je sto sam bio dio krik grupacije,isli smo na pobjedu al netko je napisao kako nismo bili homogeni u ww fazi i to je tocno.nisam za pobjedu pod svaku cjenu nego da ostanemo dosljedni do kraja.greske su se dogodile i tu smo di smo. veliki respekt sc savezu jer su se pokazali kao pravi tim. rekao sam vise puto"ovo mi je zadnji server" i opet ponovo zaigro,tako da se nadam da se vidimo na nekom od iducih servera. cestitke pobjedniku i cestitke svima koji su igrali do kraja!! u jednu ruku mi je drago ako igor digne ww jer ce dogma o galu graditelju pasti u vodu
    diler

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    da...nebi..pitanje je koliku bi vi stetu napravili...
    ipak..po ovom postu se vidi da ste pustili gala da digne 100,cilj vam je bio da mi ne dignemo...mi smradovi kako nas već nazivate...
    Ajmo ispočetka,nemoj da moram početi crtati.Krik-u su neprijatelji i jedni i drugi,i nama je apsolutno svejedno tko će dignuti taj ww-e kad već mi nismo.Probali smo akciju jutros koja je igora trebala baciti van ww-igre,na igoru smo natukli 12 milijuna deff bodova,i ti govoriš o nekom puštanju?
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma yzfR1's Avatar
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Ajmo ispočetka,nemoj da moram početi crtati.Krik-u su neprijatelji i jedni i drugi,i nama je apsolutno svejedno tko će dignuti taj ww-e kad već mi nismo.Probali smo akciju jutros koja je igora trebala baciti van ww-igre,na igoru smo natukli 12 milijuna deff bodova,i ti govoriš o nekom puštanju?
    Ma pusti stari, kome objašnjavat i zašto, svaka budala ima svoje veselje

Član foruma KYMERA's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Naravno.
    pošteno
    KYMERA,SYN s2,SYNhrx,SYNbax,NN... ludilo brale http://vimeo.com/16285780 <3<3<3

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Najbolji savezi (Off)

Savez Igrač Ř Bodovi
    1. NN 52 100272 5214158

:štemer:
    Uređeno od strane Sale AnArhist (19.07.12 um 14:25 Uhr)
    Samo se šalim.....:daje cvijet:
    since 2008

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

aha...da,zašto je igrač koji je imao 9k kata pobio ih sam sebi i išao bez kata na WW
    zašto je 90% offera išlo bez kata koliko su ih imali...kako to da off od 150k nema mašinerije,ostala doma,a?
    lijepo ne prodaji maglu

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2