Stranica 380 od 387 PrvaPrva ... 280330370378379380381382 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,791 do 3,800 od 3864

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Ljudi bio je gust igrati ovaj server!

Fajt od pocetka do kraja!

Hvala Vam svima!

Posebno hvala Zappu kaj me doveo u Krik, a Krikovcima kaj su me primili!

Pozdrav svima do nekog drugog servera!!!
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Hvala SVIMA na dobroj partiji traviana. Posebno bi naravno zahvalio MILFu, SC-u i NN-u jer sam s njima najvše komunicirao i uvijek su svi bili korektni.
    Čestitke Igoru na dignutom WW-u, za to treba imati živaca, ja znam da ja nebi imao.
    Hvala mojim suigračima iz DOOM saveza, dobro smo se zabavili bez obzira što većina misli da smo simcitali. Uzmite u obzir da je sve to trebalo naklikai i ishraniti, probajte pa onda sudite
    Za kraj, evo, i mi smo radili jedan "mini-ww" u mom GG-u, hvala svima koji su pomogli.

http://imgur.com/qCy9K

Do nekog drugog druženja, sve najbolje.
    s2 - Dodo051 (PTSP), s1 - Dodo051, kicker (PTSP), s4 - Cvilidreta, PC Chaor (PC), s3 - Triper (DOOM), hrx - Kmica (CHO)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od damon666hill Vidi post
    Farma na 21???? svaka čast Dodo naklon do poda
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Čestitke igoru na dignutom WW-u i svim ostalim igračima na odličnom serveru Vidimo se na sljedećem hr3 (sbk, prijatelju nadam se da dolaziš) :sjekiraš:
    I čestitke mojim suigračima iz ~HARD~ saveza i ostatku koalicije na osvojenom serveru :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Napokon gotovo...pridruzujem se u cestitkama Igoru i ekipi koja je suportala i kliknula ww na 100..svaka cast..pogotovo jer je to napravio gal (gali su zakon)...
    Hvala i svima ostalima koji su igrali server na fer i korektnoj igri ..Nek se i u rvata dogodi server bez nepostenih radnji i repova..
    Sretno svima u rl...:pivo:

P.S.Done,,nadam se da se ne vidimo vise na nekom od servera,,al nekako cisto sumnjam u to...

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Čestitke igoru na dignutom ww-u i svim protivnicima od gala.Posebno ženskom djelu suparničke koalicije:air kiss:

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Igore čestitam!
    gal ima ww!
    pa nek dado pati

svaka čast
    prd.

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od tenk Vidi post
    Čestitke igoru na dignutom WW-u i svim ostalim igračima na odličnom serveru Vidimo se na sljedećem hr3 (sbk, prijatelju nadam se da dolaziš) :sjekiraš:
    I čestitke mojim suigračima iz ~HARD~ saveza i ostatku koalicije na osvojenom serveru :lovju:
    sam ti dodi da se igramo
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma Kali Maa's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Napokon gotovo!!!

Čestitke Igoru i holderima, siterima i tako to....
    Svima koji ste me optužili za raspad Harda .... nek Vas voda nosi
    pogotovo Tenk-u koji mi je tu živce ispijao, a dobri smo si

Hvala mojoj koaliciji ( da ih ne nabrajam), posebno Zapp-u i Mihaeli, Goranu i Memfisu na odličnoj suradnji....
    Veliko hvala Elektri na živcima i odlukama koje je donijela :daje cvijet:

Don misliš u mirovinu? Nadam se da ćeš uspjet odolit čarima traviana i svaka čast na odličnoj igri :air kiss:

Za MILF nemam riječi ... samo riječi hvale, jedan od najboljih saveza ste koji sam vodila, obožavam Vas i uvijek sam tu za Vas... posebno se zahvaljujem Ruci što mi povremeno pio živce na slamčicu svojom tvrdoglavšću i uoprnosti da ostvari što je naumio, Sittu na strpljenju i živcima, Valteru (Ukume) koji je žrtvovao svoj acc da bi prešao na Prcko acc, acc Jure (ljepotica moja), svi naši defferi koji su nesebično slali ogromne količine deff-a svaki put kad je trebalo: Djibs, Domus Maximus, Aamar, Sule112, Tomo2306, Svecu, mojoj Maleckoj iz mog rodnog grada (pusa)........

ma sve u svemu: NAJBOLJI STE

Moram reć da je server bio i više nego zanimljiv, da je bio korektan, i da je bilo uživanje igrati

SAMO SMO VAS GLEDALI, GLEDALI I ODLUČILI :dance:

do slijedečeg nekog servera

Ljubi Vas Valky
    Uređeno od strane Kali Maa (22.07.12 um 15:58 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Farma na 21???? svaka čast Dodo naklon do poda
    Hvala care, to je bio čisto da vidimo kak izgleda, nakon što smo skucali offove.
    s2 - Dodo051 (PTSP), s1 - Dodo051, kicker (PTSP), s4 - Cvilidreta, PC Chaor (PC), s3 - Triper (DOOM), hrx - Kmica (CHO)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226