Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 51

Tema: Komentari na borbene izvještaje s3

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

Citat Citat od J.O.B. Vidi post
    Sta se to dogodilo sa ovim Travianom, pa ovo je nevideno. Znaci ja igram svaki dan 16h dnevno, pljackam, farmam, tucem, borim se ali ne uplacujem gold jer nemam novaca i sad idem nekog napasti i dogodi se ovo:

http://travian-reports.net/hr/report/310691be79d

http://travian-reports.net/hr/report/3106937c7be

http://travian-reports.net/hr/report/3106943ea4a

Znaci, ili sam ja glup ili ne mogu igrati ovu igricu ako ne dam novce ili najbolje da klikam simcity po selima i radim deff onda cu biti najmirniji. Pa ovo je strahota, 10 bijednih heroja pobije mojih 1000 impova i heroja sa 6000 napada... mislim sta reci? Evo ja vas molim, jer ocito nisam previse pametan, kamo ovo vodi i kak se igra ova verzija? Da uplatim 5000 kuna i nabijem heroja lvl 50 onda mogu igrat jel? Ne moram uopce biti online, uzmem si zlatni klub, sve moguce bonuse i idem piti u birtiju dok drugi klikaju bezveze. Mislim strasno, nisam ljut sto sam izgubio jadnih 1000 impova nego je ovo bas nepravda, ja tjedan dana klikam bezveze da mi se ovo dogodi, pa ovo nema smisla.

hahahahhahahaahahaaaa pa stvarno nije posteno

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Sta se to dogodilo sa ovim Travianom, pa ovo je nevideno. Znaci ja igram svaki dan 16h dnevno, pljackam, farmam, tucem, borim se ali ne uplacujem gold jer nemam novaca i sad idem nekog napasti i dogodi se ovo:

http://travian-reports.net/hr/report/310691be79d

http://travian-reports.net/hr/report/3106937c7be

http://travian-reports.net/hr/report/3106943ea4a

Znaci, ili sam ja glup ili ne mogu igrati ovu igricu ako ne dam novce ili najbolje da klikam simcity po selima i radim deff onda cu biti najmirniji. Pa ovo je strahota, 10 bijednih heroja pobije mojih 1000 impova i heroja sa 6000 napada... mislim sta reci? Evo ja vas molim, jer ocito nisam previse pametan, kamo ovo vodi i kak se igra ova verzija? Da uplatim 5000 kuna i nabijem heroja lvl 50 onda mogu igrat jel? Ne moram uopce biti online, uzmem si zlatni klub, sve moguce bonuse i idem piti u birtiju dok drugi klikaju bezveze. Mislim strasno, nisam ljut sto sam izgubio jadnih 1000 impova nego je ovo bas nepravda, ja tjedan dana klikam bezveze da mi se ovo dogodi, pa ovo nema smisla.

U potpunosti te podržavam!!! Nikad više t4, a pitanje je dali ću i ovo do kraja.
    Sve su napravili da shebu agresivne offere i da farme, naročito farme sa goldom mogu čim više izdurat.
    Ovo nema veze sa taktikom, sa vještinama, sa aktivnošću, gold, gold i gold u 90% slučajeva. Evo sad će recimo bit nestašica kanti dok se ovih 10 ne vrati, pa ti napadaj sa impima...
    Sve je jasno, vlasnici moraju zaradit, ali u svemu mora postojat mjera, zaato jedan veliki palac dole:(

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od 48V Vidi post
    U potpunosti te podržavam!!! Nikad više t4, a pitanje je dali ću i ovo do kraja.
    Sve su napravili da shebu agresivne offere i da farme, naročito farme sa goldom mogu čim više izdurat.
    Ovo nema veze sa taktikom, sa vještinama, sa aktivnošću, gold, gold i gold u 90% slučajeva. Evo sad će recimo bit nestašica kanti dok se ovih 10 ne vrati, pa ti napadaj sa impima...
    Sve je jasno, vlasnici moraju zaradit, ali u svemu mora postojat mjera, zaato jedan veliki palac dole:(
    Ma brate mili, ovo prvi put vidim da se moze dogoditi. Da se ista stvar dogodila na 3.5 verziji, proso bih ko nozem kroz putar.
    Znaci, ja mogu otvoriti 10 racuna na travianu (naravno sa IP cakama), raditi avanture i malo klikat po selima i onda kad mi treba nabiti te heroje i pobije relativno velik off, mislim 1000 impova u mjesec dana igre nije malen off.

A ovaj kog sam napao, u mjesec dana ne napravi niti 200 deffa, znaci nije ulozio ni resa ni vremena ni nista a ja koji sam utrosio preko pola milje resa i brdo sati igre, sam slabiji od njega. Pa to ne moze posteno biti nikako.

Ja udaram i proslave pa imam 4 sela, gledam ove imaju vec 6, ne farmaju puno vise od mene, znaci tu gold igra igru i sta ce biti za 4 mjeseca? Ovaj u kog sam se zabio ce imati 10 heroja sa 20000 bodova, ja cu imati 20000 impova i 15 sela dok ce drugi imati 30 sela jer goldaju nenormalno.

Stvarno volim ovu igru i igram je dugo ali sada si razmisljam ima li uopce smisla igrati? I prije su golderi imali prednost ali ovo je sada postalo skroz krivo. Ja radim sate i sate dok drugi samo uplate pare. Moglo je to biti i pravednije malo, uplatio bi i ja gold da imam para.

Član foruma voriorka's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

A ovaj kog sam napao, u mjesec dana ne napravi niti 200 deffa, znaci nije ulozio ni resa ni vremena ni nista a ja koji sam utrosio preko pola milje resa i brdo sati igre, sam slabiji od njega. Pa to ne moze posteno biti nikako.
    Osvrnut cu se samo na ovaj dio... Nisi u pravu i nije u redu to sto pricas...

1. Igraci o kojima pricas (dual acc) su full aktivni sa jednako aktivnim sitterima i za pojam ovog servera jako slabi golderi.

2. Odkud bi ti mogao znati koliko oni deffa imaju? To sto im deff nije doma ne znaci da ga nemaju nego da odradjuje svoj posao negdje drugdje.

3. U ovome slucaju nema nikakve osnove za spominjanje multi acc-a jer jednostavno NIJE ISTINA. Cinjenica je da u tom savezu ima jako puno nocnih igraca i da su onog trenutka kad je sjelo tvoje izvidjanje krenuli sa skupljanjem heroja... Tvoj prvi val je pokupio ono sto je stiglo do tada a drugi one koji su stigli u medjuvremenu... Nikakvi multi acc-i i slicne price nego aktivnost igraca i njihova nesebicnost i brza reakcija.

Istina u ovoj verziji goldanje je preizrazeno i pravih pokazatelja kvalitete igraca gotovo da i nema a heroji su precjenjeni ali konkretno u ovom slucaju mi smo napravili ono sto je bilo potrebno i najbolje... Zrtvovali smo heroje koji su najbrze stizali umjesto deff koji bi puno teze nadomjestili... Heroji ce vec danas biti ponovo u funkciji (i to bez kanti) a za nadomjestak deffa bi bilo potrebno i puno vise vremena i puno vise ressa... Iskoristili smo priliku i izvukli max... Uhvatili tvoj off uz minimalne gubitke.
    Mala, plava i umiljata ali me zato moje "mice" cuvaju

Član foruma Jazz.ba's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Ma brate mili, ovo prvi put vidim da se moze dogoditi. Da se ista stvar dogodila na 3.5 verziji, proso bih ko nozem kroz putar.
    Znaci, ja mogu otvoriti 10 racuna na travianu (naravno sa IP cakama), raditi avanture i malo klikat po selima i onda kad mi treba nabiti te heroje i pobije relativno velik off, mislim 1000 impova u mjesec dana igre nije malen off.

Ja udaram i proslave pa imam 4 sela, gledam ove imaju vec 6, ne farmaju puno vise od mene, znaci tu gold igra igru i sta ce biti za 4 mjeseca? Ovaj u kog sam se zabio ce imati 10 heroja sa 20000 bodova, ja cu imati 20000 impova i 15 sela dok ce drugi imati 30 sela jer goldaju nenormalno.

Stvarno volim ovu igru i igram je dugo ali sada si razmisljam ima li uopce smisla igrati? I prije su golderi imali prednost ali ovo je sada postalo skroz krivo. Ja radim sate i sate dok drugi samo uplate pare. Moglo je to biti i pravednije malo, uplatio bi i ja gold da imam para.
    kolega mislim da smo ja i ti par puta igrali na hrx, pa ajmo rec znam kako igras.
    Respect tebi za off, mislim da rijetko ko sad ima onoliko impera kolko si ti jucer zabio, no kako bilo, vise ih nemas jer bo si naletio na 10 ak heroja.
    Zar mislis da on moze imat 10 ak heroja tj 10 mulitica, ako sumnjas prijavi..Tvoja volja..
    Al nemas pravo nikoga prozivat i napadat zbog svojih frustracija. Ima jako dobrih igraca koji su jako puno online al opet kao sto si napiso ne seru gold pa nemogu imat vise sela od tebe, zar su zbog toga manje vrijedni od tebe ? sam sebi skaces u usta..
    Imo sam potrebu komentirat tvoj post jer je bilo svacijih junaka u toj deff akciji..samo ne multi nikakvih..
    Drugi put neces napadat nase i imat ces off hahaha
    Igor---dual/-->jabadabadu s3

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od voriorka Vidi post
    Osvrnut cu se samo na ovaj dio... Nisi u pravu i nije u redu to sto pricas...

1. Igraci o kojima pricas (dual acc) su full aktivni sa jednako aktivnim sitterima i za pojam ovog servera jako slabi golderi.

2. Odkud bi ti mogao znati koliko oni deffa imaju? To sto im deff nije doma ne znaci da ga nemaju nego da odradjuje svoj posao negdje drugdje.

3. U ovome slucaju nema nikakve osnove za spominjanje multi acc-a jer jednostavno NIJE ISTINA. Cinjenica je da u tom savezu ima jako puno nocnih igraca i da su onog trenutka kad je sjelo tvoje izvidjanje krenuli sa skupljanjem heroja... Tvoj prvi val je pokupio ono sto je stiglo do tada a drugi one koji su stigli u medjuvremenu... Nikakvi multi acc-i i slicne price nego aktivnost igraca i njihova nesebicnost i brza reakcija.

Istina u ovoj verziji goldanje je preizrazeno i pravih pokazatelja kvalitete igraca gotovo da i nema a heroji su precjenjeni ali konkretno u ovom slucaju mi smo napravili ono sto je bilo potrebno i najbolje... Zrtvovali smo heroje koji su najbrze stizali umjesto deff koji bi puno teze nadomjestili... Heroji ce vec danas biti ponovo u funkciji (i to bez kanti) a za nadomjestak deffa bi bilo potrebno i puno vise vremena i puno vise ressa... Iskoristili smo priliku i izvukli max... Uhvatili tvoj off uz minimalne gubitke.
    Pa ono što ostaje kao činjenica, je da je ovo sasvim druga igra, u da se u ovom travianu naglasak ne stavlja na vojsku i na vještinu igrača, a to je ono što je sami smisao traviana. I tužno je vidjeti da 10 skoro solo heroja može ubiti 850 impera i obrnuto da jedan heroj može ubiti ogromne količine (za početnu fazu igre) deffa. To nije travian, to je neka sasvim druga igra o mega herojima koji sve ubijaju. i moj bye bye travianu dok se netko ne sjeti da postoje i oni igrači koji zaista uživaju u realnoj borbi off i deff jedinica, a ne našminkanih i modno osviještenih herojčina.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

i moj je junačina bio tamo . čovjek se malo zabio pala: pa treba i njega razumjeti. više sreće drugi put..........

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Ma ekipa, nemojte vi mene krivo shvatiti.

Svaka cast vama na obrani, stvarno ste super prosli. Ali ja govorim matematicki, onako logicki, racionalno. Ne govorim ja da ste varalice nego da ja hipoteticki mogu otvoriti 10 multica a hvala Bogu znam i kako pa onda nece nitko moci nista. Govorim o nepravednosti T4 verzije a ne o vama osobno. Kako sam naletio na vas tako sam mogo i na xy druge.

Znaci, igra sama po sebi nije pravedna, vi je samo igrate. Ja kao igrac se trudim da budem sto bolji a uzalud mi trud kad se ovdje vise ne radi o trudu. Dobro kaze mgaby. Da smo pametni, svi bi prestali igrati T4 verziju jer je nepravedna, ovo nije Travian kakvog znamo, ovo je sasvim nova igra.

Ja i da dodem do novaca necu sigurno uplatiti ni lipe ovoj igri jer se radi o nepostenju, nista vise.

Član foruma Jazz.ba's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

e pa tako onda reci, da je neposteno je
    svi se trudimo biti sto bolji, ak cemo realno t3.0 verzija je bila jos najbolje bez ikakvih gluposti, samo ko je znao igrat bio je dobar, ovo je sad stvarno ko ima dublji dzep taj je bolji. Nema bas smisla al sto ces niko nas ne tjera igrat..slobodna volja pojednca..
    Igor---dual/-->jabadabadu s3

Slične teme

1. Komentari na borbene izvještaje s5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 01.08.16, 14:31
  2. Komentari na borbene izvještaje s4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.08.14, 00:24
  3. Komentari na borbene izvještaje s2
    By MOD_Superhik in forum hr2