Stranica 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 31 do 40 od 51

Tema: Komentari na borbene izvještaje s3

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mgaby Vidi post
    Pa ono što ostaje kao činjenica, je da je ovo sasvim druga igra, u da se u ovom travianu naglasak ne stavlja na vojsku i na vještinu igrača, a to je ono što je sami smisao traviana. I tužno je vidjeti da 10 skoro solo heroja može ubiti 850 impera i obrnuto da jedan heroj može ubiti ogromne količine (za početnu fazu igre) deffa. To nije travian, to je neka sasvim druga igra o mega herojima koji sve ubijaju. i moj bye bye travianu dok se netko ne sjeti da postoje i oni igrači koji zaista uživaju u realnoj borbi off i deff jedinica, a ne našminkanih i modno osviještenih herojčina.
    potpis....

ova nova verzija je ubila draž igranja...beskonačno besplatno izmicanje jedinica,kupovanje KB(da se nađe neko ko ima brdo para može bez beda naštancat 100 sela),kupovanje svitaka za heroja itd....a da ne govorim o tome kako je sad multića bez problema moguće igrat maltene kao i svoj acc....

ja sam otvorio neki jadan mali acc malo da ostanem u toku i da ubijem vrijeme i sve kaj dobijem u avanturama prodam...zaradio sam do sad cca 100 golda na taj način....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma voriorka's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

J.O.B. ja sam se u svom postu osvrnula na onaj dio u kojem si prozvao nase suigrace a sto se tice same igre u ovoj novoj verziji - potpuno se slazem... to vise nije to... I sama sam rekla da jednostavno vise ne postoji niti jedan relevantan statisticki podatak koji pokazuje stvarnu vrijednost i stvarni trud igraca... sve je na prodaju tj sve se moze kupiti a po mom osobnom misljenju heroji su daleko precjenjeni i dao im se prevelik utjecaj u igri a istovremeno ga se doslovce moze izraditi bez imalo ulozenog truda uz naravno podeblji novcanik... :(

Dakle slazem se sa svime recenim o samoj novoj verziji igre ali se ne slazem sa tvojim komentarom vezanim za nase suigrace i smatram da taj dio tvog posta nije bio korektan i zbog tog dijela sam reagirala.
    Mala, plava i umiljata ali me zato moje "mice" cuvaju

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od mgaby Vidi post
    Pa ono što ostaje kao činjenica, je da je ovo sasvim druga igra, u da se u ovom travianu naglasak ne stavlja na vojsku i na vještinu igrača, a to je ono što je sami smisao traviana. I tužno je vidjeti da 10 skoro solo heroja može ubiti 850 impera i obrnuto da jedan heroj može ubiti ogromne količine (za početnu fazu igre) deffa. To nije travian, to je neka sasvim druga igra o mega herojima koji sve ubijaju. i moj bye bye travianu dok se netko ne sjeti da postoje i oni igrači koji zaista uživaju u realnoj borbi off i deff jedinica, a ne našminkanih i modno osviještenih herojčina.

eto igra je takva
    ko se zeli prilagoditi i odigrati s novim faktorima nek iga i ne smolji
    kome ne valja nek ne igra
    zato sva cast na stavu tvojem - ne dopada mi se i necu igrati
    a ovi koji igraju pa kipaju po tome nek sute i igraju ili nek gase racune
    ja ne vidim problem u nicemu svatko ima izbor i nitko nikoga ne tjera na nesto

a ovaj s imperima, kaj zabio si se kaj kmecis ko da si prvi i zadnji
    ak nemres podnjet zabijanje nemoj igrat a ne kenjuckat kak malo dete
    i vi imate heroje prilagodite se i iskoristite sto igra nudi
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

potpis gama

a kaj se tiće nove verzije dovoljno je za vidjet da se već sad ima po 7 sela
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    a ovaj s imperima, kaj zabio si se kaj kmecis ko da si prvi i zadnji
    ak nemres podnjet zabijanje nemoj igrat a ne kenjuckat kak malo dete
    Rijecnik ti je nepristojan.

Al dobro, nema veze. Posto si ti pametniji od mene, daj mi savjet.
    Kako da dalje igram i kojom taktikom da rijesavam ceke heroja? Sad mogu slagati ceke heroja i ceke deffa, di mi je bolje ici, u ceku deffa ili heroja? Ili daj neki pametan savjet osim skucavanja jer ce ih biti jos brdo.
    Uređeno od strane J.O.B. (01.12.11 um 14:01 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Napravi ti off kakav treba , nešto što se može nazvati offom, nešto što priliči 22.igraču servera, a ne tih 1000 impova, kukaš kao da si zakucao 25k imp.
    SC je zakon 8)

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Ma vi uopce ne shvacate poantu price, a i ja isto lud sto postam ista na ovom forumu, otjerali ste sve moguce korisnike.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Gold ti daje određene prednosti, naravno.
    Posebno ovim biserima koji su sada u startu u heroje ulupali brdo para (na svitke). I zaleti se sada sa samim herojem na neki mali deff i bilda ga. A doma ga deffa brdo živine jer je nakupovao kaveze.
    Teško ćeš bez goldanja biti u prvih 10 (radi umjetnina), ali sve ostalo možeš nadoknaditi ako si aktivan i imaš zrnce soli :gamer:
    Ne mora značiti da onaj ima multiće, svi smo se na početku dosjetili da dovučemo u deff heroje od pola saveza .

A uostalom.. Svi se igramo Traviana, neki farmaju a neki su farme. Ne moraš biti top igrač da se fino igraš.
    A i imaš savez, zajedno sredite ove koji smetaju.

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    potpis gama

Citat Citat od dadozg Vidi post
    potpis gama

dado spameru ovo nije fora

tak se da lako skupit postova hehehe

@ JOB
    pa čovječe na početku naravno da je veeeeeeelika razlika
    ali kasnije kad napraviš offčinu kao što je i rekao sb nemre ti ni 50 heroja niš
    tak da tih 1k impera je super sada ali kasnije nije niš
    zato su te i razbili sa herojima
    makar sad nemaš problema sa hranom
    piči i te impove sa vojarnom na 20 napraviš za 3 dana sam tak ak imaš resa...

@ gama
    poklopcu
    prd.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Nije bit u kili impera, nije ni u 5 kila. Bit je u tome da postoje ljudi kojima se ovo više neda igrat jer to nije to. Gold ima preveliki utjecaj. Umjesto da se natječemo u strategiji, ispada da se natječemo u goldanju, jer onaj ko želi bit top, jednostavno mora kupit umjetninu, mora uzet kantu, knjigu i sve te gluposti. Smeta me i što su sad svi pljačkaši, smeta me što moram fejkat svaki val sa 21 jedinicom. Smeta me što je u prvih dva mjeseca većina( ako ne i sve) crvenih i ljubičstih medalja stečena na oazama. Smeta mi ta važnost heroja!! Toliko sam se napalio protiv t4 da mi sad sve počelo smetat.
    Jedan primjer!!!
    Vrtim se oko 20-tog napadača servera i na rubu sam top 10 pljačkaša a nisam ubio ni k neprijateljskih vojnika. Ne kužim šta se sa tim dobiva. Od ratne interaktivne igrice stvorili su lovačku pucačinu.
    Katao sam susjedu, makla mi kvačicu s heroja i skucao sam 40 kati. Sutra ću nekom uzimat selo, on će mi napucat onih ploči i da imam 500 admina uzet ću ga nikad.
    Itditditd...
    I sad će se neko pametan javit pa briši onda acc...
    Pa i oću, još da odradim obećano i palim ko nikad do sad...
    U biti na neki način sam zahvalan vlasnicima jer sam se do sad više puta probao maknut od ove igre; sa ovom verzijom to će bit prelako:(

Slične teme

1. Komentari na borbene izvještaje s5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 01.08.16, 14:31
  2. Komentari na borbene izvještaje s4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.08.14, 00:24
  3. Komentari na borbene izvještaje s2
    By MOD_Superhik in forum hr2
    Odgovori: 1