Stranica 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 41 do 50 od 51

Tema: Komentari na borbene izvještaje s3

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od 48V Vidi post
    Nije bit u kili impera, nije ni u 5 kila. Bit je u tome da postoje ljudi kojima se ovo više neda igrat jer to nije to. Gold ima preveliki utjecaj. Umjesto da se natječemo u strategiji, ispada da se natječemo u goldanju, jer onaj ko želi bit top, jednostavno mora kupit umjetninu, mora uzet kantu, knjigu i sve te gluposti. Smeta me i što su sad svi pljačkaši, smeta me što moram fejkat svaki val sa 21 jedinicom. Smeta me što je u prvih dva mjeseca većina( ako ne i sve) crvenih i ljubičstih medalja stečena na oazama. Smeta mi ta važnost heroja!! Toliko sam se napalio protiv t4 da mi sad sve počelo smetat.
    Jedan primjer!!!
    Vrtim se oko 20-tog napadača servera i na rubu sam top 10 pljačkaša a nisam ubio ni k neprijateljskih vojnika. Ne kužim šta se sa tim dobiva. Od ratne interaktivne igrice stvorili su lovačku pucačinu.
    Katao sam susjedu, makla mi kvačicu s heroja i skucao sam 40 kati. Sutra ću nekom uzimat selo, on će mi napucat onih ploči i da imam 500 admina uzet ću ga nikad.
    Itditditd...
    I sad će se neko pametan javit pa briši onda acc...
    Pa i oću, još da odradim obećano i palim ko nikad do sad...
    U biti na neki način sam zahvalan vlasnicima jer sam se do sad više puta probao maknut od ove igre; sa ovom verzijom to će bit prelako:(
    E ovo ja potpisujem, ovo bi bilo presmiješno da nije toliko jadno, i u pravu je J.O.B, zaista ste sa glupim komentarima potjerali sve ljude sa foruma, jer ne daj bože da netko KOMENTIRA BORBENI IZVJEŠTAJ, taj je očito kreten i budala jer komentira nešto što se događa na igrici.
    I zaista se s ovom verzijom lako odviknuti od traviana jer sve što je bilo nekad bitno u njoj više ne postoji
    (i neću brisati acc jer ga i nemam, a za pametne koji će reći što onda komentiram: imam pravo :pije kavu: )

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od mgaby Vidi post
    E ovo ja potpisujem, ovo bi bilo presmiješno da nije toliko jadno, i u pravu je J.O.B, zaista ste sa glupim komentarima potjerali sve ljude sa foruma, jer ne daj bože da netko KOMENTIRA BORBENI IZVJEŠTAJ, taj je očito kreten i budala jer komentira nešto što se događa na igrici.
    I zaista se s ovom verzijom lako odviknuti od traviana jer sve što je bilo nekad bitno u njoj više ne postoji
    (i neću brisati acc jer ga i nemam, a za pametne koji će reći što onda komentiram: imam pravo :pije kavu: )

nije istina
    jos uvijek postoji
    i zbog toga jos neki od nas igraju
    popit pivo sa saveznim drugom ili s ljutim neprijatljem, popricat i dobro se nasmijat

i da grin jesam poklopac kad sam uvijek u pravu i moram ispravljat netocne navode
    Uređeno od strane gamacid (01.12.11 um 22:43 Uhr) Razlog: zaboravio na grina
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post

popit pivo sa saveznim drugom ili s ljutim neprijatljem, popricat i dobro se nasmijat
    Za to uvijek, jedino tebe nikako na to nagovoriti

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Ma to ti je ona: mali tic veliki kric.
    Nema od njega vajde, sam puno prica.

Nego gama di skrivas svoj off?
    prd.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od GRINHIL Vidi post
    Ma to ti je ona: mali tic veliki kric.
    Nema od njega vajde, sam puno prica.

Nego gama di skrivas svoj off?
    po 128. put
    defferi u ovom stadiju igre nemaju off
    kasnije cu napraviti neki mali prco offic s malo kata da sudjelujem u napadima
    a i zgrade su skupe ne ostaje mi puno za vojsku
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Moram reči da je i off bio lijep ali da se skupilo puno deffa i bilo je dosta vremena za skupit ga. A dobro,vi ste na svom acc-u uhvatili prije par dana nekoliko solidnih offova pa smo tu negdje

Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

kakvih solidnih...
    to su bili naši tercijarni offovi
    :pije kavu:
    prd.

Član foruma ZappB's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od GRINHIL Vidi post
    kakvih solidnih...
    to su bili naši tercijarni offovi
    :pije kavu:
    to su tzv. pomoćni offovi

Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od J.O.B. Vidi post
    Sta se to dogodilo sa ovim Travianom, pa ovo je nevideno. Znaci ja igram svaki dan 16h dnevno, pljackam, farmam, tucem, borim se ali ne uplacujem gold jer nemam novaca i sad idem nekog napasti i dogodi se ovo:

http://travian-reports.net/hr/report/310691be79d

http://travian-reports.net/hr/report/3106937c7be

http://travian-reports.net/hr/report/3106943ea4a

Znaci, ili sam ja glup ili ne mogu igrati ovu igricu ako ne dam novce ili najbolje da klikam simcity po selima i radim deff onda cu biti najmirniji. Pa ovo je strahota, 10 bijednih heroja pobije mojih 1000 impova i heroja sa 6000 napada... mislim sta reci? Evo ja vas molim, jer ocito nisam previse pametan, kamo ovo vodi i kak se igra ova verzija? Da uplatim 5000 kuna i nabijem heroja lvl 50 onda mogu igrat jel? Ne moram uopce biti online, uzmem si zlatni klub, sve moguce bonuse i idem piti u birtiju dok drugi klikaju bezveze. Mislim strasno, nisam ljut sto sam izgubio jadnih 1000 impova nego je ovo bas nepravda, ja tjedan dana klikam bezveze da mi se ovo dogodi, pa ovo nema smisla.
    šta ti nije jasno?
    pa prilagodi se...ovo za t4 nije ništa nit novo nit ništa...
    čudiš se ko pura dreku...
    kak tebi tak i drugima=u čem je nepravda
    napravi pravi off pa kukaj
    a ne za 1k impova koje naštancaš za 3 dana
    prd.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Grin, pa jel vidiš kada je on napisao taj post ima 5 mjeseci
    nedugo nakon početka servera, tih 1k impova je i tad bilo dosta
    SC je zakon 8)