Prikaz rezultata 1 do 7 od 7

Tema: HRX problem

Član foruma Skorpija's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno HRX problem

5. prosinca 2011. oko 14:30 T4 svjetovi će biti unaprijeđeni na noviju verziju, tijekom tog razdoblja igra neće biti dostupna oko 30 minuta.

Ovo je krajnje neodgovorno. Server i dalje radi na PREKIDE, a mi nikakve novije informacije ne dobijamo. Nema nishta protiv Update-a, popravki, i stanki na serveru dok god su one na vrijeme objavljene, no ovo je APSURDNO, pogotovo zato sto nekima cas radi, cas ne radi, i tako u krug, a zbog toga, moze doci do gubitaka na vojsci/resursima itd.. naravno NE IGRACEVOM KRIVICOM. Ako vec popravljate, neka ne radi uopste.

Sramota.
    " It is better to die for the Emperor than to live for yourself. " :paladinko:

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

ne da je neodgovorno , vec za ovo bi trebalo neko debelo da plati. bug odgovara boterima salju pljacke i kate u tih par sec koliko se moze ulogovati. niti def mozemo ubaciti niti bilo sta organizovati. narocito sto se tice katanja

Član foruma Skorpija's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od IRONLEDY Vidi post
    ne da je neodgovorno , vec za ovo bi trebalo neko debelo da plati. bug odgovara boterima salju pljacke i kate u tih par sec koliko se moze ulogovati. niti def mozemo ubaciti niti bilo sta organizovati. narocito sto se tice katanja
    Upravo, jos par primjera kako se ovaj prekid moze zloupotrebiti, jos mi nije jasno kako planiraju nadoknaditi gubitke koje neki vec uveliko imaju?
    Ovakva neozbiljnost se mogla ocekivati od svakoga, samo ne od game admina. Bash me interesuje kakva ce naknada da bude.
    " It is better to die for the Emperor than to live for yourself. " :paladinko:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

ovo je prežalosno, hvala vam... sad m crkava off... nadam se da ste sretni !

nikad više me nema na ovom serveru, al nikad !

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

i ja
    ja se sad nemogu razvijati
    a ak se ne razvijem necu stic do omg cilja:
    bit u top 10 najnaprednijih tjedna

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Apsolutno se slazem.
    Trebalo je server prije pocetka update-a pauzirat i nastavit u unaprijed određeno vrijeme (npr sutra u 06:00),... pa i ako dođe do neocekivanih problema i oduze se radovi na serveru nikom nece biti pocinjena steta. Ovako nema smisla

Član foruma CM Marko's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Naša tehnička podrška kao i sistem Administratori rade na rešenju problema.

To je sve od informacija koje za sada imamo, kada dobijemo nove obavestićemo sve igrače.

Problem bi sada trebalo da je rešen.

Slične teme

1. Problem sa avaturama
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 14.01.15, 20:25
  2. Server 4 - Problem
    By dadozg in forum Greške u igri
    Odgovori: 32
    Zadnji post: 30.04.11, 22:58
  3. gold-problem
    By hajner in forum Stara pitanja