Stranica 101 od 298 PrvaPrva ... 519199100101102103111151201 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,001 do 1,010 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ma brijač je mučki provokator

iglić kaj ti znaš,nas ima preko 10 saveza plus oni savezi sa s3 i s2 plus oni sa nizozemca i evo nas na 26 koliko ih je bilo prošli server u megakoaliciji UN
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

ahhh, morat cu zamoliti vodstvo da me educira o svim nasim saveznicima
    vjerojatno sam se sad i izlanuo i izdao da su slapice nase

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

opet se neki vesele nasem zabijanju... svakih 15 dana ja moram iznova ponavljati izgleda... da,zabili smo se prije... i sada... i opet cemo,i opet i opet... u medjuvremenu cemo usput katati raznorazne neke jadnike kao do sada.... ako odgovara vama,odgovara i nama... a to da vas napadamo i kada se off otopi skroz na 500 pjesadije i 200 konjice... vam govori tocno koliko vas cijenimo kao igrace... ajme a kad dodju artovi...ajmeee jedva cekam... onda vam tek pokazemo kako musa dere jarca... inace mene je slabo bilo zadnjih 20 dana... im back... idemo vidjet taj strasni s4
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma okrutni's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Sitnijih koskanja uz granicu je bilo nista organizirano niti s jedne strane zasad.Savez pc kalibra bi trebao te manje saveze pojest u tjedan dana,ali iglic nam pokazao kako to ide.Vader i njegovi ortaci na nasim kord su brojniji nego mi,uz to jos i pc stoji iza njega.
    Nego cudno mi malo uz onaki mali ofic riskirat 200+ kata,jel to shido slao.opet mi on nesto tih danas
    mislis kokosarenja.nedaju glavonje jer ako se ugasi vas trijestosam ostade nas hiljaducetristosesetdva.mozda bi
    i ti trebo sljedit njegov primjer.

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Nego cudno mi malo uz onaki mali ofic riskirat 200+ kata,jel to shido slao.opet mi on nesto tih danas
    zasto ne ?

200 kata se napravi za manje od 4 dana, a valjda se moglo zakljucit da idemo istrosit off do kraja, jer ga nismo podebljavali uopste od kad smo poceli s katanjima...

skatali vam 5 igraca + 1 vas koji nije bio u bopu
    i na 7-mom se zabili

pri tom vam pobili oko 7k deffa, + steta u skatanim gradjevinama, i mi zadovoljni

a valjda ste i vi :lol2:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    opet se neki vesele nasem zabijanju... svakih 15 dana ja moram iznova ponavljati izgleda... da,zabili smo se prije... i sada... i opet cemo,i opet i opet... u medjuvremenu cemo usput katati raznorazne neke jadnike kao do sada.... ako odgovara vama,odgovara i nama... a to da vas napadamo i kada se off otopi skroz na 500 pjesadije i 200 konjice... vam govori tocno koliko vas cijenimo kao igrace... ajme a kad dodju artovi...ajmeee jedva cekam... onda vam tek pokazemo kako musa dere jarca... inace mene je slabo bilo zadnjih 20 dana... im back... idemo vidjet taj strasni s4

Vidim da jarac ,ostaje isti samo se koze mjenjaju kod tebe vaderu.Treba tebe pošteno oderat,znaš na kaj mislim pod pošteno.neznaš ,normalno.Prvo počni igrat u savezu koj nije ,odma pod predznakom za prvi,drugo daj se spusti malo na zemlju.neigram ovaj server,al iritiraš ljude i sa drugih servera,kad tad čemo se srest,ti i mi koje vređaš,ja ti kažem da če koza oderat jarca,u ovom slučaju znaš koga.:air kiss:
    Uređeno od strane Horall (05.04.12 um 12:56 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od shido Vidi post
    zasto ne ?

200 kata se napravi za manje od 4 dana, a valjda se moglo zakljucit da idemo istrosit off do kraja, jer ga nismo podebljavali uopste od kad smo poceli s katanjima...

skatali vam 5 igraca + 1 vas koji nije bio u bopu
    i na 7-mom se zabili

pri tom vam pobili oko 7k deffa, + steta u skatanim gradjevinama, i mi zadovoljni

a valjda ste i vi :lol2:
    Malo si falio tu racunicu 1 skatate pa se zabijete i tako u krug.Mislis pobili ste 7k defa od cijelog servera?
    Vader previse si se napuhao, i zagrizao si previse nego sto mozes prozvakat.a obecanja da ja necu vidjet drugo selo i da cec micat 2-3 bopovca dnevno su ti pala kao kula od karata.

okrutni-cini se meni da imate i previse posla s ovih par manjih saveza na svojim kord.(pitaj iglica ak neznas)
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

jedno katanje pa se zabijemo? hm... dark fighter... tradam... piotrek... baranjac... gađo mislim? da... i zabili se na eagleu...

sve to taj off obavio... e sada... jel su potrebni reporti ovih katanja ,sva su bila zadnjih 6-7 dana s tim offom,ako tvrdis da nije,dajte dozvolu da stavimo na forum reporte...

postoji i travian annalyzer pa kome se gleda nek vidi... ah dobro... prime,sta pijes kad ti skodi?
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma okrutni's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

okrutni-cini se meni da imate i previse posla s ovih par manjih saveza na svojim kord.(pitaj iglica ak neznas)
    to je samo zato sto ja ovaj x igram deff da ne znam,neznam ne druzimo se na na chatu ovaj server sve
    neki sun tzu filozofi a i moj glupi smartphone nema skype app al zato ljepse spavam

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od GrubeR Vidi post
    The Bryach koji si ti acc na serveru ? vidim kroz temu da si jak na riječima,mora da si neka strašna igračina čim si tako za pravo uzimaš pričati
    ja sam alfa i omega, pocetak i kraj, itd.. da ne duljim...
    nisam znao da moram bit neki kvalitetni igrac da bi znao kako neki ljudi "igraju"...

nego, jel moze par reporta ak ne tu bar na pvt tog epskog rata koji pc vodi sa strasnim i zlim mocnim savezima na +/+? bar dok cekamo dok valhalla ne obnovi off, tad budemo imali 2-3 dana shidinog kur*enja katanjem par suporta..

Molim pripaziti na riječnik, hvala.

Lp
    Hik
    Uređeno od strane Superhik (05.04.12 um 01:20 Uhr)
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913