Stranica 140 od 298 PrvaPrva ... 4090130138139140141142150190240 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,391 do 1,400 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

@ arhi
    ta taktika osvajanja servera je uspjesna definitivno... THE je to dokazo sto su se uvijek slizali s nekim kvalitetnom savezom pa se okitili perjem na kraju ni krivi ni duzni jer su cijele servere zivjeli prakticki u miru, tj. oni koji vode tamo glavnu rijec dok su "mali" igraci dobivali po tamburi jer nemaju svi pravo na deff... tak i PC igra ovaj server, vece njuske budu dobili svoju zastitu a poderat tolku hrpetinu manjih acc-a je nemoguce... igrac bude odusto al njegov acc, ressi i deff budu opstali i dalje u korist onima koje se cijelo vrijeme od tog i koristili... jedini savez koji im pruzio neki otpor su odmah rijesili potpisivanjem saveza.. to dovoljno govori o nesposobnosti danasnjeg PC-a... najveca ironija sto se onda zale kak je dosadan server, upravo ti koji tu placu svoj off cuvaju i jadikuju kak nema reporta jer su zapravo najvece p..., strasno bi bilo izgubit kojeg vojnika...
    e sad jbg, mozda se tako osvaja server al zaboga, mislim da se ljudi dodu tu zabavit... di je veca zabava neg iscekivanje da ti legne off il obrnuto? strasno zanimljiva igra, bitno je dic taj ww ipak na svaki moguci nacin prvi do 100 jer to je stvar koja se prica unucima, koja se pamti stoljecima...
    vader je brend istina, ovisi samo na koji nacin to svako gleda...

@ ropee
    dobar igrac kao dobar igrac prakticki ne postoji... istina, postoje oni koji su full aktivni pa nikad ne skontaju osnove... al svaka prosjecna osoba koja je aktivna je dobar igrac, ovo je totalno jednostavna igra ipak... ak izuzmem one koji svoju nesposobnost nadoknaduju multicima, masovnim goldom itd... da, lako moguce da se brojka na kraju krece oko 3-4
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

brijač ako misliš na mene,ja sam odavno odustao od aktivne igre na ovom serveru..klikam radi ekipe i derem po kopljanicima...

sve osim uvjerljive pobjede PCa bi bila velika sramota za svakog člana PC grupacije....to non stop i trubim po chatovima,zato su me i izbacili sa jednog chata :cerek:

server je užasno dosadan,ali tu je kumovao upravo i PC da takav bude,ali...

a budimo realni svi ostali su zajedno od početka servera te čekaju prvi napad PCa da dobe kao razlog te mogu osnovati svoju UN koaliciju....

Da je netko imao hrabrosti pa napao PC možda bi bio zanimljiv server.....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

realno gledajući, travian je kod nas imao zlatno doba prije 3-4 godine, a ni sada ne bi bilo loše kad bi imali max 3 servera; speed, novu i staru verziju. i naravno, da pametnije tempiraju te početke servera a ne puštati jedan za drugim u kratkom periodu.
    a i nova verzija je zasrana prvenstveno zbog heroja koji može biti nesrazmjerno jak u borbi. staviš par komada i skidaju vojsku ajme.
    vidi se i po forumu; ista lica pišu većinu postova. a kad oni prestanu ovo gejmat... ode naš travian u pm.

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

nakon artova u nekom trenu bude pc protiv cijelog -+, sah ot na -- i bop-ovce na +-.... jos na +- hard i baza ce se sa bopom koliko mogu fightat... ja mislim da bude zanimljivo svakom zeljnom napadanja... dok god covjek voli igru zanimljivo mu je...
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od The Bryach Vidi post
    @ arhi
    ta taktika osvajanja servera je uspjesna definitivno... THE je to dokazo sto su se uvijek slizali s nekim kvalitetnom savezom pa se okitili perjem na kraju ni krivi ni duzni jer su cijele servere zivjeli prakticki u miru, tj. oni koji vode tamo glavnu rijec dok su "mali" igraci dobivali po tamburi jer nemaju svi pravo na deff... tak i PC igra ovaj server, vece njuske budu dobili svoju zastitu a poderat tolku hrpetinu manjih acc-a je nemoguce... igrac bude odusto al njegov acc, ressi i deff budu opstali i dalje u korist onima koje se cijelo vrijeme od tog i koristili... jedini savez koji im pruzio neki otpor su odmah rijesili potpisivanjem saveza.. to dovoljno govori o nesposobnosti danasnjeg PC-a... najveca ironija sto se onda zale kak je dosadan server, upravo ti koji tu placu svoj off cuvaju i jadikuju kak nema reporta jer su zapravo najvece p..., strasno bi bilo izgubit kojeg vojnika...
    e sad jbg, mozda se tako osvaja server al zaboga, mislim da se ljudi dodu tu zabavit... di je veca zabava neg iscekivanje da ti legne off il obrnuto? strasno zanimljiva igra, bitno je dic taj ww ipak na svaki moguci nacin prvi do 100 jer to je stvar koja se prica unucima, koja se pamti stoljecima...
    vader je brend istina, ovisi samo na koji nacin to svako gleda...

@ ropee
    dobar igrac kao dobar igrac prakticki ne postoji... istina, postoje oni koji su full aktivni pa nikad ne skontaju osnove... al svaka prosjecna osoba koja je aktivna je dobar igrac, ovo je totalno jednostavna igra ipak... ak izuzmem one koji svoju nesposobnost nadoknaduju multicima, masovnim goldom itd... da, lako moguce da se brojka na kraju krece oko 3-4
    na žalost ovo je bolna istina sa deff acc-ima.ponavlja se iz servera na server,glavno je pokrit off.Niti to nebi bila šteta kad bi se taj off nekam pokrenuo,tj radio nešto.Ali to je realnost.

Član foruma GRINHIL's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Ti si defer pa je normalno da zastupas sebe
    prd.

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od GRINHIL Vidi post
    Ti si defer pa je normalno da zastupas sebe
    ma nije mi nikad bilo žao nekog deffat,uostalom tak se igra,al bar kad idu i ti offovi u napad.inače nastaje monotomija.

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    nakon artova u nekom trenu bude pc protiv cijelog -+, sah ot na -- i bop-ovce na +-.... jos na +- hard i baza ce se sa bopom koliko mogu fightat... ja mislim da bude zanimljivo svakom zeljnom napadanja... dok god covjek voli igru zanimljivo mu je...
    sta se i hard priklonio vaderu na dark side? falilo im "cojones" za igranje?

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

govori se o hardu na +- ne onom na -+ koji je sa slapama,m,itd

pa hard je oduvijek ratovao svaki s4 sa bopom,tako i ovaj
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    govori se o hardu na +- ne onom na -+ koji je sa slapama,m,itd

pa hard je oduvijek ratovao svaki s4 sa bopom,tako i ovaj
    znam ja o kojem se to hardu govori... u svakom slucaju ih se moze svrstat u farme, kao i bazu... dakle stvarno si posto lider koalicije "the farm empire"... a ja se samo bio salio tam prije...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913