Stranica 166 od 298 PrvaPrva ... 66116156164165166167168176216266 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,651 do 1,660 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    mene eto zanima,svako malo netko se javi i kaze,ovoga se pusha,onoga se pusha

jel vi imate spije u pc ili ne? ako imate ikakav info onda vidite da se zadnjih 20 dana pushalo jedan po jedan igrac,razliciti,samo jedan je primio vise od jednog pusha i to jer je u neprijateljskom podrucju sa malo sela... a svi drugi koji su ga primili je blo za riznicu 20.... nadjite jedan mm sa pushem nekome od nas "pušanih"... cisto me zanima...
    Cemu se tog sramit,ja uzivam citat tvoje mm,puno su bolji i realniji od proxovih.
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

pa ne poricem da pisem MM ove neke,ali nadjite mi mm za push nekom offeru za vojsku,osim onom jednom kojeg pushamo jer je duoko u tudjem kvadrantu sa malo sela,i drukcije nemre.... cisto me zanima...
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    @mali miš...ti si još uvijek mali,moraš papati puno žganaca da bi postao veliki miš pa da možeš tu komentirati sa velikim stričekima
    iz mog potpisa se vidi koliko sam ja servera završio
    dado i na plotu svasta pise pa nije istina ali ja necu ulaziti u diskusiju sto si ti i koliko igrao i pod kojim uvjetimajer svagdje si cinjenica je nesto zabrljao...sad da si veliki striček i nisi bas manji si od mene za glavu hehe ako cemo po travianskim veličinama hmmm pa i tu nisi nesto pretjerano velik jer cak ni u tvom LZN-u te bas nedozivlajvaju kao seffa tako daa ma samo ti nastavi laprdati tu na forumu gdje se mora priznati si jedan od najvecih

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

u LZN nema šefa mi svo jedan šef imaš pravo fakat nisam nikad niš napravio u travianu...ebeš one sve silne off bodove i one sve hof teme na ovom forumu...nije to bit traviana :cerek::cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

ako nema seffe kako onda u ime saveza mozes davati kojekakva odobrenja....ma off bodovi su precijenjeni i sam to znas eto naprimjer reci ti nama tko je bio najbolji offer na zadnjem serveru koji si odigrao do kraja sigurno se nesjecas..e sad dal se nesjecas servera koji si zavrsio ili se nesjecas offera to ti odgovori

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

o ćemu ti briješ??? ideš off topic..ali ajde ako hik ne pobriše evo ti moj odgovor koje sam sve servere završio:

prvi s2-HOS -HEG pobjedili
    drugi s2-prvo u smogovcima,kasnije u 3K -pobjedili
    treći s4-PC-pobjedio
    neki s3-dellboy-pobjedio
    prošli s4 PC-izgubio,ali ostao do kraja
    ako se ne varam treći s1-LZN-izgubili ali ostao do kraja

i to su večinom savezi koji su bili off orjentirani....

jedini server na kojem sam ja brisao je prošli s1 i to samo zato kaj sam dao riječ na početku servera ako pukne savezništvo Bojna-LZN da ću brisati...

off bodovi su dokaz ko se igrao na serveru...i heroj ništa ne vrijedi jel tako? mislim na staru verziju,a ne na ovu novu dječju slikovnicu....

a sad nek hik briše post,a ti nastavi dalje trollat....

p.s. LZN je takav savez koji ne treba šefa i stav svakog pojedinca je stav saveza....
    Uređeno od strane dadozg (10.06.12 um 17:24 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    @mali miš...ti si još uvijek mali,moraš papati puno žganaca da bi postao veliki miš pa da možeš tu komentirati sa velikim stričekima
    iz mog potpisa se vidi koliko sam ja servera završio
    No comment.

govornik je rekao dovoljno o sebi, ..........................................

:S

čak i previše
    Uređeno od strane zoran fest (11.06.12 um 00:32 Uhr)
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post

a ssto se pljackanja tice, mislim da nema neke zapreke da to i ti radis

Samo ne kužim još koga to pljačkate, kad su sami PC oko vas? :patkica:
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Vratimo se na temu:
    Čestitam PC na dobro odradjenoj akciji, koja je što se mene tiče bila uspješna jer su offovi snimljeni.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od keke Vidi post
    Ja favoriziram BoP. Jasno je da nemaju nekih izgleda, ali imaju dosta kvaliteta koje ja cijenim. Isto imaju disciplinu, ali pošto ih je malo, to je više kao neka sloga i solidarnost.
    Znalo se puno prije početka da PC dolazi masovno, da neće biti nekih PC protivnika koji su pokazali kvalitetu prošli s4.. I znalo se da će odmah krenuti na BoP. Jer su prepoznali kvalitetu tog BoP-a pa ga se naravno i boje :cvijece i proljece:. Ali je BoP svejedno došao. Došli su odigrati i napraviti neke štete. Ja volim neopterećene igrače.
    A očito volim i nafilozofirati.. isprika..
    :cerek::cerek: :brukica:

aj ne se*i

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4