Stranica 174 od 298 PrvaPrva ... 74124164172173174175176184224274 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,731 do 1,740 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post

OT

još 6 dana do arteva,onda kreće velika protu akcija UN koalicije na PC glavne gradove???
    ma kakva akcija kad su artevi ionako vec rezervirani i rasporedjeni hehe tako da kako ti kazes UN koalicija nece ni imati nist a i nemaju nesto posebno da bi vas pro playere napali

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

je,dobra ti je pila naopako,ali ajde ja sam sretan kaj ste se opet svi sakrili u jednu veliku mega koaliciju....bit će zanimljiv fajt...

još ako brijaču date da radi akcije mislim da PC savez nema apsolutno nikakve šanse na ovom serveru
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

cuj za megakoaliciju smo vidjeli od vas pa pomislili kad vi mozete sto nebi i mi bili na okupu samo sto je razlika u nas i vas ta sto vi svoje igrace pljackate i maltretirate i pomalo prijetite dok kod nas toga nema hehe...pogotovo kad glavni pljackasi ovog servera krenu u pohode

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

megakoalicija je koaliranje više saveza....

a mi smo svi jedan savez tako da tu priču objesi mačku o rep

a kaj se tiče prijetnje,imaš pravo evo upravo mi drug vader prijeti da će me skatat ako mu ne pošaljem push :(

a kod vas nema maltretiranja i prijetnji :cerek::cerek: baš mi novi član LZNa priča suprotno (zanimljivo neki su još uvijek uvjereni da je to moj acc prebolesno hahahhahahahah)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

koliko znam u savez stane samo 60 ljudi iliti acc ne vise od toga sve drugo je drugi savez ili wing sto znaci da nekoliko saveza bez obzira na predznak ili ime cine saveznistvo ili koaliciju, a posto vas ima prekonekoliko to je megakoalicija reko ti sto god hoces i kačio gdje god hoces pa i na plot jer i tamo svasta pise...dado mi svi znamo da si ti protiv takvih nakupina na hrpu mislim sada na vasu megakoaliciju gdje ste eto uspjeli skupiti koliko ono 200 i kusur ljudi da svi dodju za vasu stvar i pobjedu kako bi velicali to i drug vader upisao jos jednu mozda ga i prodje bol sa proslog s1 sto je izgubio ali niste racunali na to da ce biti ljudi koji su i protiv vase pobjede i zagorcat ce vam to ako pobjedite naravno sto je jos jako jako daleko

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

a u kojem je mali mis savezu ak se smi znati?
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od nazguls Vidi post
    ja sam maji mis i nesmijem se igrati sa velikim stričekima jer to nije dozvoljeno na ovom serveru nono ali kad narastem i ja cu onda zaigrati i mozda budem te srece pa me prime u veiki PC kao i tebe sto su primili pa me nauce kako se postaje farma i poslusan

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nazguls Vidi post
    još jedan iz frustrirane ekipe sa kompleksom pisija
    ali kaj je,je...imaju dobar PR ova UN koalicija ako niš drugo barem dobar rat vode na forumu kad već in game nisu do sad niš pokazali....ups kaj ja pričam nakon arteva ide mega akcija sa brisanjem 20-30 GG od pisija....

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ....
    pa pola rata se vodi priko propagande
    što više ovakih malih isfrustriranih miševa odgojenih u mržnji prema PC-u to bolje
    a lako će kasnije naučit di je okupljalište i ostale tehnikalije
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

(waiting) ...dugo traje ovo moderiranje... :harmonikaš:

dado, mislim da si dopi**io i bogu i vragu, ajde, budi realan i prihvati činjenicu da je PC megakoalicija..
    kompleks pisija?ahahahaha to imaju samo pisijevci koji si umišljaju da su nešto što nisu..

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913